لستر برای خاتمه دادن به خانه بدون شکست لیورپول


نیوکاسل – چلسی
شنبه ، ساعت 12:30
در BT Sport 1 زندگی کنید

استیو بروس سرانجام در تیم ماجراجویانه تازه کشف شده خود سلطنت کرد. نیوکاسل از 4-2-3-1 به a برگشت 5-3-2 برای پیروزی 2-1 برابر اورتون ، که در آن آنها عقب نشستند و فضای بین خطوط را فشرده کردند. این بازگشت به شرایط عادی این باشگاه بود و باید آنها را در موقعیت محکمی قرار دهد تا روز شنبه مقابل این تیم آزاد چلسی محکم بمانند.

الگوی بازی در حدود 70٪ مالکیت چلسی خواهد بود زیرا آنها در نیمه نیوکاسل اردو می زنند و به دنبال راهی برای شکست میزبان هستند. فرانک لمپارد به بازیکنان خود آزادی خلاقیت کاملی را در بازی هایی از این دست می دهد ، به این معنی که حرکت وزوز Mason Mount و Timo Werner بسیار حیاتی خواهد بود. مهمترین بازیکن این است حکیم زیهچ، که از هشت گل اخیر چلسی چهار گل به ثمر رسانده است.

توانایی او برای بازی پاس های هوشمندانه در فضاهای تنگ دقیقاً همان چیزی است که چلسی به آن نیاز دارد. با این حال ، انتظارات Ziyech از سمت راست ، با Reece James فراهم می کند که عرض را فراهم کند ، که می تواند آن بال را برای آلن سن ماکسیمین – شروع از سمت چپ دو جلو – برای ضد حمله با موفقیت. با این وجود که 90 دقیقه با هجوم روبرو شد ، نیوکاسل احتمالاً تا دیر وقت غرق خواهد شد همانطور که مقابل من یوونتد انجام داد ، در حالی که در پنج دقیقه پایانی سه بار شکست خورد.

تاتنهام – من سیتی
شنبه ، ساعت 17:30
در لیگ برتر Sky Sports زندگی کنید

READ  اهداف دوباره در دستور کار قرار گرفت

منچستر سیتی اخیراً در تلاش است تا با هدف یا انرژی بازی کند ، زیرا حریفان متوجه می شوند که نشستن روی مدافعان میانی و احاطه کردن هافبک های سیتی کافی است تا پپ گواردیولا را مجبور کند تصرف بی هدف. محافظه کاری ژوزه مورینیو به معنای مهارت تاتنهام در این امر است ، همانطور که در پیروزی 6-1 مقابل منچستر یونایتد نشان داده شد ، وقتی پنج نفره در اطراف فرد و مک تومینای پنج ضلعی تشکیل دادند و حرکت رو به جلو یونایتد را از بین بردند.

به این ترتیب بازی عصر شنبه شکل می گیرد ، چون کوین دی بروین برای به دست آوردن توپ تلاش می کند و رودری و ایلکای گوندوگان پاس های آزمایشی را با فاصله زیاد انجام می دهند. خارها هستند به طور فزاینده ای موثر است در استفاده از تاکتیک های ناامیدی مورینیو. علاوه بر این ، آسان است تصور کنید كه پیر-امیل هوجبرگ ، موسی سیسوكو و تانگو یو نومبله در وسط گره بیشتری نشان دهند ، توپ های دوم را بدست آورند و كنترل مسابقه را حفظ كنند.

ضد حمله های اسپرز نیز باید موفقیت آمیز باشد. انفعال در این تیم سیتی به این معنی است که آنها فشار کافی ندارند و به حریف اجازه می دهد سر خود را بالا بکشد و آن توپ را از بالای سر انتخاب کند. هری کین توپ زیادی را در بین رودری و گوندوگان مشاهده خواهد کرد ، در حالی که Ndombele همچنین می تواند کمک کند تا هونگ مین سون با خاموش شدن از خط هافبک منصفانه منچستر سیتی ، عقب باشد.

Guardiola_training.jpg

لیدز مقابل آرسنال
یکشنبه ، ساعت 16:30
در لیگ برتر Sky Sports زندگی کنید

READ  نکات منچستر یونایتد و وستهام

Mikel Arteta تلاش کرده تا در این فصل در آرسنال تسلط به حمله را ایجاد کند ، اما نحوه بازی Marcelo Bielsa باید به بازدید کنندگان کمک کند. فشار فوق العاده لیدز به شما اجازه می دهد توپچی ها از عقب بیرون بیایند و تیم دیگر را به جلو بکشند ، در عوض در سومین مرحله بعدی ایجاد فضا می کنند پاس های عمودی تیز که از این مطبوعات طفره می رود. قتل عام رویکرد لیدز به این معنی است که پیر-امریک اوبامیانگ می تواند سرانجام دوباره از سمت چپ فضا بگیرد.

با این حال ، دفاع آرسنال به وضوح هنوز مستعد خطا است و انرژی لیدز می تواند اشتباهات را تحمیل کند. از همه مهمتر ، Arteta 3-4-3 نیز می تواند کمی باشد نور روی بالها، به خصوص هنگامی که کیران تیرنی به یک مدافع میانی همپوشانی تبدیل می شود تا از بوکایو ساکا حمایت کند. آرسنال می تواند توسط توپ های بلند یک چهارم عقب کالوین فیلیپس به کانال هایی گیر بیاید ، جایی که لیدز بازیکنان را برای گرفتن یک و دو سریع از جناحین جمع می کند.

و نبرد میانه زمین نیز آشفته به نظر می رسد. از یک طرف ، توماس پارتی و محمد الننی ممکن است بتوانند پاس های بیشتری را به دست آورند وقتی که لیدز هافبک خود را برای جناحین خالی می کند ، اما از طرف دیگر Bielsa 4-1-4-1 یک خط عمودی از بدن را از طریق مرکز ارائه می دهد – از بازدیدکنندگان بیشتر است. هر منطقه از زمین را که نگاه کنید ، وجود دارد عدم تطابق و اشکال متناسب با هم نیستند. این معمولاً اهداف را نشان می دهد.

READ  اعتصاب کنندگان برای انجام وظایف خود

لیورپول – لسترسیتی
یکشنبه ، ساعت 19:15
در لیگ برتر Sky Sports زندگی کنید

لیورپول بدون ویرجیل ون دیک ، جو گومز ، ترنت الکساندر-آرنولد ، تیاگو ، جوردن هندرسون و محمد صلاح است. این نوع اختلال عمده بدون شک بر توانایی لیورپول در بازی با روان تأثیر می گذارد ، اما مهمتر این که سوراخ هایی را در نیمه خود ایجاد می کند که افرادی مانند جیمی واردی ، هاروی بارنز و جیمز مدیسون می توانند از آن بهره ببرند.

برندان راجرز دوست دارد تیمش فوتبال عمودی تیز بازی کند و به سرعت وارد بارنز و مادیسون شود ، در حالی که نیمه کاره است واردی را می تواند پشت خط دفاع قرار دهد. این حرکات در برابر هر دفاعی که همگام سازی کاملی نداشته باشد به طور فوق العاده ای کار می کنند ، بیشتر به دلیل موقعیت بازی سازان است مدافعان را بیرون می کشد از خط پشت کایل واکر ، اریک گارسیا و ناتان آکه توسط بارنز و واردی در پیروزی 5-2 لستر خسته بودند.

با تلاش جیمز میلنر برای کنار آمدن با بارنز در پست دفاع راست ، و با تلاش فابینیو و جوئل ماتیپ برای پیگیری وردی ، لستر به وضوح برتری را حفظ می کند. مدیسون و یوری تیلمنس می توانند انتظار داشته باشند هافبک کنترلیهمچنین ، با توجه به اینکه جورجینیو وینالدوم می تواند نبی کیتا و کورتیس جونز باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *