فلاتر سرانجام با توافق 300 میلیون دلاری به دعوای کنتاکی خاتمه داد


به نظر می رسد پرونده حقوقی طولانی مدت مربوط به PokerStars و ایالت کنتاکی بالاخره به پایان رسیده است. صاحب نام تجاری برتر پوکر آنلاین ، Flutter Entertainment ، با دولت موافقت کرده است ، با پرداخت 200 میلیون دلار ، به 100 میلیون دلار که قبلاً به عنوان وثیقه واگذار کرده است ، اضافه می شود. درمجموع ، 300 میلیون دلار به دلیل اختلاف حقوقی به کنتاکی ارائه می شود.

بیش از یک نبرد طولانی دهه

کنتاکی پرونده خود را به چالش کشیده است PokerStars بیش از ده سال است که متهم شده است مارک پوکر آنلاین اجازه می دهد ساکنان آن از سال 2007 تا 2011 پوکر با پول واقعی بازی کنند. در این بازه زمانی ، قانون اجرای قمار اینترنتی غیرقانونی (UIGEA) در حال اجرا بود ، که ایالت می گوید پوکر استارز از آن تخطی کرده است.

در اوایل ماه جاری ، فلاتر درخواست تجدیدنظر در این زمینه را ارائه کرد دادگاه عالی آمریکا لغو حکمی در سال 2015 مبنی بر پرداخت اپراتور به 1.3 میلیارد دلار به دولت. تصمیمی در این مورد از سال 2020 در کنتاکی ، برای تصویب مجبور شد 870 میلیون دلار جریمه

فلاتر در آخرین پرونده خود گفت مبلغ مورد نیاز ایالت بیش از حد است. اپراتور می خواهد با تصمیم گیری بر اساس وضعیت استفاده از برنامه مبارزه کند قانون بازیابی ضرر، قانونی که چند دهه از آن استفاده نشده است. پس از به دست آوردن نام تجاری PokerStars ، این شرکت هیچ وقت را برای پیگیری پرونده در این مورد از دست نداد.

READ  Intertops Poker اسلات جدید ماه را اعلام می کند

قرارداد پرداخت کمتر

پرونده باید به نحوی کار کرده باشد زیرا اکنون ، فلاتر فقط 300 میلیون دلار پرداخت خواهد کرد در مجموع ، بسیار کمتر از مقدار بیشتر درخواست شده در کنتاکی. Flutter فقط در سال 2020 نام تجاری PokerStars را انتخاب کرد و پس از ادغام با گروه Stars ذاتاً درگیر این پرونده طولانی مدت شد.

به عنوان بخشی از توافقنامه ، کنتاکی پیگیری Flutter را متوقف خواهد کرد. وقتی که گروه سرگرمی Flutter درگیر پرونده شد ، مقامات از میزان مورد نظر مقامات کنتاکی شوکه شدند. به طور کلی ، پوکر استارز تنها زمانی در حدود 18 میلیون دلار در ایالت درآمد کسب کرد که در بازه زمانی ذکر شده در دعوی مورد استفاده قرار گرفت.

همانطور که فلاتر حکم را به چالش کشید ، این شرکت همچنین به دنبال حل و فصل با ایالت بود. به نظر می رسد که روند حل و فصل مجدد کار کرد و اکنون شرکت بازی های آنلاین قادر خواهد بود آشفتگی را پشت سر گذاشته و بر عملیات ایالات متحده تمرکز کند. Flutter در چندین ایالت از طریق PokerStars فعالیت می کند و طبق قوانین اجازه می دهد تا به ایالت های دیگر برود.

با وجود شکایت ، PokerStars توانسته است در ایالات متحده رشد کند و بازی های پوکر آنلاین برتر را برای بازیکنان ارائه دهد میشیگان ، پنسیلوانیا و نیوجرسی.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *