طرح پشتیبانی شغلی که به انگلستان می آید


در انگلستان و رییس صندوق دارایی ، ریشی سوناک (در تصویر) ، از برنامه جدیدی رونمایی کرده است که هدف آن جلوگیری از هرگونه از دست دادن شغل در مقیاس بزرگ در پی اخیر کشور است بازگشت جزئی به قفل شدن مربوط به ویروس کرونا.

طبق گزارشی از شرکت پخش انگلیس (بی بی سی)، طرح پشتیبانی شغلی امروز زودتر اعلام شد و قرار است از روز اول نوامبر جایگزین برنامه فعلی کشور شود. این سیستم جدید گویا به گونه ای طراحی شده است که به کارگران واجد شرایط اجازه می دهد حداقل 77٪ از حقوق طبیعی خود را برای شش ماه در ازای پرداخت تنها یک سوم ساعات اداری عادی خود دریافت کنند.

معضل ناراحت کننده:

بی بی سی گزارش داد که تقریباً سه میلیون کارمند در سراسر کشور انگلستان، که برابر است با حدود 12٪ از کل نیروی کار کشور، در حال حاضر به دلیل نوعی مرخصی در منزل به دلیل پاندمی ویروس کرونا با دولت در حال حاضر تضمین می کند که آنها 70٪ از دستمزد استاندارد خود را حداکثر تا سقف ماهانه دریافت می کنند 2،187 پوند (2،786 دلار). با این حال ، ادعا این سهم از روز چهارشنبه با 60٪ به 60٪ کاهش می یابد 1875 پوند (2،388 دلار) محدود شده بود و قرار بود که در ماه نوامبر تمام شود.

اطمینان محدود:

گزارش شده است که سوناک به بی بی سی گفت که او طرح پشتیبانی شغلی بخشی از یک وسیع تر است “طرح اقتصاد زمستانی“که خواهد شد”فقط از مشاغل مناسب پشتیبانی کنیددر مقابل آنچه که فقط به این دلیل وجود دارد که دولت به دستمزد یارانه می دهد. بعلاوه ، سیاستمدار محافظه کار به ادعای خود جزئیات این برنامه را اعلام کرد که قرار است هزینه های آن را برای خزانه های ملی هزینه کند 300 میلیون پوند (382 میلیون دلار) هر ماه و به طور موقت به کارفرمایان پاداش حفظ شغل پرداخت می کند 1000 پوند (1274 دلار) برای هر کارمند خزنده ای که به دفتر باز می گردند.

READ  اسلات آنلاین Greentube با Onlinecasino.de به صورت مستقیم پخش می شود

گزارش شده است که سوناک به بی بی سی گفته است …

“هدف اصلی سیاست اقتصادی ما بدون تغییر باقی مانده است ، برای حمایت از مشاغل مردم، اما راهی که ما به آن می رسیم باید تکامل یابد. من نمی توانم هر شغلی را پس انداز کنم و نمی توانم هر شغلی را ذخیره کنم

واجد شرایط بودن گسترده:

بی بی سی گزارش داد که طرح حمایت از شغل است باز بودن به مشاغل کوچک و متوسط با شرکتهای بزرگتر نیز می توانند تا زمانی که بتوانند ثابت کنند که گردش مالی کاهش یافته است در طی شیوع ویروس کرونا. علاوه بر این ، پخش کننده توضیح داد که این برنامه شرکت ها را ملزم می کند که به کارمندان خود برای ساعات اداری که کار می کنند پرداخت کنند مشارکت با دولت برای جبران کمبود بعدی تا سقف ماهانه از 697 پوند (889 دلار).

علاوه بر این:

سرانجام ، ساناک اعلام کرد که علاوه بر این ، او نیز خواهد شد افزایش 15٪ کاهش نرخ مالیات بر ارزش افزوده (مالیات بر ارزش افزوده) ناشی از ویروس کرونا برای شرکت های پذیرایی و گردشگری تا مارس و طولانی تر کردن مدت چنین شرکت هایی برای پرداخت مجدد حقوق مورد حمایت دولت “برگشتنوام به ده سال. ادعای 40 ساله جزئیات این بود که این تمدید چهار ساله اخیر علاوه بر این برای شرکت های کوچک و متوسط ​​که وام های نقدی اضطراری تحت طرح وام برای قطع مشاغل Coronavirus.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *