ضربه های سادیو در بازی لیورپول و چلسی

پل هیگهام می گوید سادیو مانه می تواند چند گل به ثمر برساند زیرا لیورپول در بازی بزرگ شنبه شب میزبان چلسی است …

این بزرگترین بازی این فصل لیگ برتر جنینی است چلسی با سفر به آنفیلد مدارک قهرمانی خود را آزمایش می کند شنبه شب به مصاف لیورپول می رود.

چلسی پس از منچسترسیتی برای کسب عنوان قهرمانی ، 11/4 نفر دوم است حالا بعد از آوردن 100 میلیون پوند روملو لوکاکو برای تقویت تیمی که قبلاً قهرمان لیگ قهرمانان شده بود.

این یک سناریوی رویایی برای است توماس توخل که طرف مقابل را که قبلاً با استعداد بیش از 200 میلیون پوند تقویت شده بود ، بر عهده گرفت که فرانک لمپارد تلاش کرده بود در یک واحد منسجم جا بیفتد.

بنابراین تمرکز بیشتر بر آرزوهای قهرمانی آبی ها است تا لیورپول ، اما نادیده گرفتن قرمزها و 4/1 آنها دوباره عنوان را بدست می آورند آنها دو فصل پیش در کانتر برنده شدند ، ممکن است صبح روز یکشنبه قیمت زیادی داشته باشند.

لیورپول فقط مورد علاقه است پیروزی با جمعیت آنفیلد پشت سر آنها ، اما این تیم چلسی بدبینانه به نظر می رسد ویرجیل ون دایک اگر قرار است لوکاکو را قید بزند ، باید ثابت کند که از این آسیب جدی زانو بهبود یافته است.

محمد صلاح همچنین در رده نادیده گرفته می شود و او می تواند حرف بزرگی در این بازی داشته باشد ، اما ما بر روی یکی از شرکای او در جنایت در جناح مقابل برای بهترین آمار شرط بندی آن روز تمرکز می کنیم.

READ  بهترین شرط های گلزنی و گلزنی برای لیگ برتر GW9

سادیو مانه بسیار تیزتر به نظر می رسد نسبت به فصل گذشته ، و پس از اتمام چند موقعیت در نورویچ ، او در بازی با برنلی گلزنی کرد و در سراسر جهان یک تهدید ثابت بود.

او باید چند گل دیگر نیز به ثمر می رساند اما بازی پیوندی او فوق العاده بود و از جناح چپ که وارد زمین می شد دائماً در پایان چند توپ فوق العاده از ترنت الکساندر-آرنولد.

مدافع راست لیورپول یک پاس گل شگفت انگیز برای دروازه مانه ارائه داد او را برای سه موقعیت گلزنی آماده کرد. الکساندر آرنولد در مجموع 7 موقعیت برای هم تیمی های خود ایجاد کرد.

مانه در مجموع 7 شوت در برابر برنلی داشت که 4 ضربه روی دروازه بود و هرچند چلسی هنوز نپذیرفته است که دفاع راست آنها جایی است که حریف بیشترین لذت را از آن خود کرده است.

بدون شک حجم نمونه عظیمی نیست اما جفری شلوپ و ویلفرد زاها در تلاش برای گلزنی از جناح چپ به سمت کریستال پالاس تلاش کرد ، در حالی که تنها شادی آرسنال حاصل شد بوکایو ساکا و پیر امریک اوبامیانگ هر دو به سمت چپ می آیند

این و نقش رو به رشد مانه در برابر برنلی به این معنی است که OddsBoost در این بازی برای او پیشنهاد شده است در 4/1 در Sportsbook ، 2+ شوت روی دروازه داشته باشید قیمتی است که ارزش گرفتن آن را دارد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *