شکوه میلیونر از شرکت بازی های علمی


iGaming آمریکایی ، بخت آزمایی و ماشین های بازی جن شرکت بازی های علمی اعلام کرده است که بلیط طلای ویلی وونکا مرتبط است کارت خراش نوآوری با فرصت ابدی میلیون دوم کامل شده است.

دفتر مرکزی لاس وگاس از بیانیه مطبوعاتی رسمی دوشنبه استفاده کرد (پی دی اف) تا جزئیات این که آخرین پیشرفت فوری آن برنده شده است در حال حاضر با زندگی می کنند قرعه کشی کلرادو و به علاقه مندان این فرصت را می دهد تا سالانه تا یک میلیون دلار پول نقد برای بقیه عمر خود برای همه سهام اولیه 10 دلار دریافت کنند. این مبتکر همچنین اظهار داشت که این بازی کارت خراش را با مشارکت شرکت Warner Bros Consumer Products توسعه داده و انتظار دارد که سایر قرعه کشی های آمریکایی عنوان بالقوه سودآور “در نیمه اول سال 2021” را آغاز کنند.

تاریخچه قهرمانانه:

کایل راجرز به عنوان معاون رئیس جمهور محصولات فوری آمریکای شمالی در خدمت می کند شرکت بازی های علمی و او توضیح داد که شرکتش بلیط طلای ویلی وونکا نوآوری اولین حضور خود را در سال 2017 انجام داد و سپس به جمع آوری ادامه داد رکوردشکنی بیش از دو برابر آنهایی که برای هر بازی قرعه کشی فوری و برنده قبلی در آن مشاهده شده است ایالات متحده. علاوه بر این ، مقامات اجرایی آن را بیان کردند کارت های خراشیده با ارزش کل بیش از 1 میلیارد دلار چاپ شده است برای این مسابقه قبلی که در نهایت 23 مسابقه پیوندی ارائه شده توسط 18 قرعه کشی را در بر گرفت.

READ  گروه کامبی از خرید شرکت esports Abios خبر داد

بیانیه ای از راجرز را بخوانید

“تیم های طراحی و بازاریابی بازی ما آن را از کارخانه شکلات زدن خارج کرده اند یک بار دیگر. مانند ابدی ابدی از فیلم ، جایزه همیشگی میلیون دلاری هرگز کوچک نمی شود و از بین نمی رود. بازی جدید بلیط طلایی Willy Wonka تمام عناصر را دارد که حتی از مورد اول نیز بهتر است. “

جاذبه کمکی:

در مورد جاودانه میلیون شانس دوم فرصت و شرکت بازی های علمی اعلام کرد که این اضافه کردن به بازیکنان فرصتی برای برنده شدن در سفر تمام هزینه های پرداخت شده به آنها است لاس وگاس برای اهداف شرکت در آن چالش همیشگی میلیون. به دلیل اتفاق افتادن در تابستان 2022 ، سازنده اعلام کرد که به همین مناسبت حداقل 20 بازیکن در سه دور مضمون به رقابت می پردازند به امید بانکداری طیف وسیعی از جوایز از جمله 1 میلیون دلار هزینه مادام العمر.

ستایش برجسته:

تام سیور، مدیر برای قرعه کشی کلرادو، نشان داد که سازمان او یکی از کسانی است که بازی قبلی بلیط طلای Willy Wonka را ارائه داده و ادامه یافته است در طول 15 هفته اجرا در شاخص 155 قرار گیرد. وی علاوه بر این ادعا کرد که قرعه کشی وی اکنون در حال تبلیغ جدیدترین نسخه این نوآوری از طریق مارکتینگ مارک دار برای رادیو ، تلویزیون و کانال های فروش است وهیجان زدهبه اولین قرعه کشی آمریکایی تبدیل شده است که کارت خراش را دوباره مورد علاقه خود قرار داده است.

بیانیه سیور به عنوان خوانده شده

READ  اخطار کرونا برای استراحتگاه های کازینو سنگاپور

“بازیکنان ما لذت ، هیجان و ارزش را دوست دارند. مارک ویلی وونکا لذت و هیجان را به شما ارائه می دهد در حالی که فرصت همیشگی میلیون ثانیه ارزش افزوده را در قالب فرصتی برای پیروزی ارائه می دهد یک جایزه مادام العمر 1 میلیون دلار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.