سری GGPoker WSOP Online با اهدا نزدیک به 150 میلیون دلار به پایان رسید


GGPoker به تازگی سری بین المللی WSOP Online را برای سال 2020 به پایان رسانده است و آیا این یک سریال موفق بود! پلتفرم پوکر آنلاین 54 رویداد دستبند طلا را با تعداد زیادی رکورد در طول مسابقات ارائه شده ارائه داد. در کل ، تقریباً 150 میلیون دلار جایزه نقدی اهدا شد که هر بازیکن برای پایان برنده یک دستبند طلا به دست آورد.

سری رکورد شکن

WSOP به دلیل شکستن رکوردها و رسیدن به نقاط عطف جدید شناخته شده است. سری GGPoker WSOP آنلاین از این قاعده مستثنی نبود. این مجموعه به چندین رکورد دست یافت ، از جمله میزبانی بزرگترین تورنمنت پوکر آنلاین که تاکنون برگزار شده است. این رویداد شماره 77 بود ، رویداد اصلی 5K دلاری. مجموع جوایز این رویداد بسیار جالب بود 27،559،500 دلار!

این مجموعه همچنین به عنوان بزرگترین نشان داده شد پوکر آنلاین جایزه مسابقات که توسط یک بازیکن برنده شده است. این رکورد به استویان مادانژیف ، که درآمد کسب کرد ، می رسد 3،904،685 دلار در رویداد اصلی $ 5K. رویداد شماره 71 با 44،576 رکورد بیشترین تعداد ورودی برای یک رویداد WSOP ثبت شد.

این سریال واقعاً شگفت انگیز بود. آ در مجموع 45 رویداد حداقل داشت 1 میلیون دلار برای گرفتن در حالی که پنج فشار از کنار مارک 5 میلیون دلاری. بیش از 200 بازیکن موفق به کسب حداقل 100000 دلار در هر یک شدند.

جبران برای به تعویق انداختن سریال های زنده

WSOP پس از به تعویق افتادن سری مسابقات تور پوکر زنده در لاس وگاس به دلیل همه گیری Covid-19 ، تصمیم به میزبانی این مجموعه آنلاین گرفت. این مجموعه آنلاین جای خود را گرفت و از 19 ژوئیه تا 6 سپتامبر ادامه داشت.

READ  اسلات های آنلاین Synot Games در نیوجرسی زندگی می کنند

تای استوارد ، مدیر اجرایی WSOP ، در مورد سال صحبت کرد و وقایع چگونه بوده است بی سابقه. در برنامه آنها نبود که یک سریال آنلاین را در GGPoker. با این حال ، آنلاین شدن تجربه فوق العاده ای بوده است و ده ها هزار بازیکن جدید پوکر قادر به شرکت در این بازی بودند WSOP در غیر این صورت قادر به این کار نبودند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.