سرکوب iGaming بدون مجوز در نروژ


دولت برای نروژ گفته می شود قصد دارد قانونی وضع کند که ارائه دهندگان خدمات اینترنتی محلی را مجبور می کند از نرم افزارهای مانع از سیستم نام دامنه (DNS) برای مسدود کردن وب سایت های قمار بدون مجوز استفاده کنند.

بر اساس گزارشی از iGamingBusiness.com ، دستور جدید در مقاله مشورتی که اخیراً به کمیسیون اروپا ارائه شده بود ، به عنوان بخشی از تلاش مستمر برای متوقف کردن شرکت های خارجی iGaming بدون مجوز مربوطه که می توانند طرفداران قمار نروژی را مورد هدف قرار دهند ، گنجانده شد. منبع این برنامه شامل اصلاح قانون قمار کشور است که در ژوئن سال 2020 پیشنهاد شد و در حال حاضر در حال طی مراحل قانونی است.

انحصار بومی:

نروژ تقریباً 5.4 میلیون نفر در آن زندگی می کنند ، اگرچه طبق گزارش ها ، علاقه مندان به قمار محلی از دسترسی قانونی به خدمات سایر شرکت ها به جز اپراتور قرعه کشی دولتی Norsk Tipping AS و ارائه دهنده شرط بندی parimutuel منع شده اند. نورسک ریکستوتوبه ظاهراً این وضعیت در تضاد کامل با وضعیت همسایگی است سوئد جایی که اپراتورهای داخلی iGaming توانسته اند مجوز بگیرند از ژانویه 2019

تنظیم کننده حاکم:

مقاله مشاوره به کمیسیون اروپایی گزارش شده است که اصلاحیه برنامه ریزی شده قصد دارد اختیار نهایی برای مسدود کردن سرویس iGaming غیرمجاز را در اختیار شرکت اداره بازی های نروژیبه ظاهراً در این سند توضیح داده شده است که این تسهیلات به ناظر کشور اجازه می دهد تا به ارائه دهندگان خدمات اینترنتی محلی سفارش دهد برای استفاده از نرم افزارهای مسدود کننده DNS تا از دسترسی چنین وب سایت هایی در نروژ جلوگیری شود.

READ  پیش بینی مثبت برای Crown Resorts Limited

افزایش شدت:

عابد رجا | (تصویر) به عنوان وزیر فرهنگ خدمت می کند ، ورزش و برابری برای نروژ و او گزارش شده است که تجسم فعلی از قانون قمار به سادگی ارائه دهندگان خدمات اینترنتی نروژی را مجبور می کرد تا مشتریان محلی را از وضعیت غیر مجاز وب سایت های قمار مطلع کنند. با این حال ، سیاستمدار 45 ساله ادعا کرد که زبان جدید به طور بالقوه به نهادهای نظارتی اجازه می دهد برای صدور دستور مسدود کردن در صورت عدم موفقیت در حذف دامنه متخلف ، نمی توانند با اپراتور آن تماس بگیرند و تشخیص داده اند که بدون مجوز در حال اجرا است.

گفته می شود راجا اعلام کرد…

“این شرکت ها برای دور زدن قوانین نروژ هر چه در توان دارند انجام می دهند. با مسدود کردن ، ما قادر خواهیم بود آنها را ببندیم و ما تا آنجا که ممکن است برای خلاص شدن از شر این شرکت ها پیش خواهیم رفت. در اصل ، ما نمی خواهیم DNS را مسدود کنیم ، اما ما همچنین نمی خواهیم مشکلات قمار این شرکت ها به کشور بیاورد. »

عوامل بیشتر:

گزارش می شود که راجا ، عضو حزب لیبرال میانه رو ، جزئیات بیشتری در مورد اصلاح قانون قمار ارائه می دهد که علاوه بر این ، مقامات بازی نروژ را نیز ملزم می کند. انجام ارزیابی تناسب قبل از دستور مسدود کردن سایت وی ادعا کرد که این تمرینات برای ایجاد توازن بین منافع عمومی در برابر چنین مسائلی لازم است آزادی بیان و اطلاعات علاوه بر پیامدهای احتمالی برای ارائه دهنده خدمات اینترنتی.

READ  Flutter Entertainment موارد مالی قابل تحسین سه ماهه سوم را ثبت می کند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *