زمان آن رسیده است که سرانجام مردان گواردیولا وارد جدول گل شوند

آیا شروع کند برای پپ مشکل ساز می شود؟

یک هفته عجیب برای سیتی پس از شروع ضعیف دفاع از عنوان قهرمانی خود توسط یک تاتنهام عالی ، اما حداقل هواداران با انتشار پیراهن سوم “خیره کننده” پیشرفت چشمگیری کردند. البته من شوخی می کنم ، زیرا مومنان آن را بدترین نوار تاریخ انتخاب کردند. جسورانه و پیشرونده در فروش بود. پپ گواردیولا می تواند کیسه زیر سطل بپوشد و شیک به نظر برسد ، اما ممکن است در کشیدن آن کیف با مشکل روبرو شود.

پپ که در زمین بازی می کرد و برای اولین بار نبود ، با شماره مقابل خود نونو اسپیریتو سانتو – که در حال تبدیل شدن به “Ides Of March” اسپانیایی است ، غافلگیر شد.

ضدحمله ساده سانتو سیتیزن ها را به طور کامل خنثی کرد.

اسپرز هافبک وسط را فشرده کرد و همانطور که گواردیولا مهار کرده بود فشار نیاورد ، بنابراین یک مرکز شلوغ از لندنی ها فرناندینیو را باتلاق کرد و سیتی برای اولین بار متهم به منفعل بودن بیش از حد شد. اسپرز سه شوت به سمت دروازه داشت – آماری که فقط در بار گذشته در یک بازی مقابل منچستر شکست خورد.

ارزیابی گواردیولا به این واقعیت اشاره کرد که بسیاری از بازیکنان او خیلی دیر از یورو ، کووید و چیزهای دیگر وارد شدند. مصدومیت فیل فودن و کوین دی بروین کمکی نکرد.

با این حال ، چندین سوال از آخر هفته مطرح شد. آیا فرن تورس می تواند در نقش 9 کاذب بازی کند؟ چگونه می توان سرخیو آگوئرو را جایگزین کرد؟ و آیا شش نفر از اعضای تیم بالای 30 سال سن دارند؟ این بازار عنوان با کاهش قیمت آنها تا کنون بسیار اندک واکنش نشان داد 1.910/11 به 2.3411/8به

READ  پنج گزینه مدافع برای 2021/22

این تنها یک حرکت لرزه ای تنها در یک اجرا (اگر لستر را حساب کنید) است ، اما آنها فصل گذشته به شکلی تامل برانگیز شروع کردند – فقط در سه بازی از هشت بازی اول خود پیروز شدند. این یک واکنش بیش از حد کریکت T20 نیست ، اما اگر در یک مقطع از فصل به اندازه کافی کوتاه نباشم ، دچار تردید می شوم. 1.75/7به اگر آنها در نهایت با هری کین قرارداد امضا کنند ، می توانند 1.51/2 شانس – بنابراین فضای زیادی برای معامله با آن قیمت وجود دارد.

روز شنبه شانس مطابقت با شهر در 1.1315/2 این کوتاهترین قیمتی است که من از زمان حمایت از آلن ویکر برای تعطیلات در دهه 1980 دیده ام ، بنابراین ما می توانیم به راحتی از پشت سرگذاشتن سرگرم کننده بگذریم – اگرچه لایه ها هیچ چیز را از دست نداده اند و نورویچ یکی از بهترین لحظات خود را با پیروزی 3-2 در لذت برد. Carrow Road در فصل سقوط خود. قیمت این اتفاق دوباره در کتاب ورزشی 125/1 است البته سیتی قناری ها را روی پچ خود 5-0 چکش زد و به سختی ضربه ای به شاگردان دانیل فارک زد-تکرار 5-0 12/1 است.

ترجیح می دهم روی بازی کنم سازنده شرط بندی با استفاده از من سیتی در HT (4/11) ، بیش از 2.5 گل (4/11) و هر دو تیم شماره گل نمی زنم (13/8) زیرا من تلاش می کنم تا بازدیدکنندگان در این بازی گلزنی کنند – سه برابر 2.77 پرداخت می شود.

فارک از موقعیت لیگ ناراحت نخواهد شد

READ  چه کسانی قرعه کشی چلسی و سایر باشگاه های انگلیسی را انجام می دهند؟

نوریچ در آخرین بازی هفته گذشته خود مقابل لیورپول بازی برگشت را پشت سر گذاشت و 0-3 بازیکنان اصلی خود را از دست داد. فارک تابستانی سخت را پشت سر گذاشت و نه تنها یکی از بازیکنان اصلی خود را در امی بوئندیا از دست داد ، بلکه چندین بازیکن اصلی تیم نیز در پیش فصل آن دقایقی را که او دوست داشت به دست نیاوردند. گرنت هانلی اصلاً یکی نداشت ، در حالی که تیمو پوکی و میلوت راشیکا چند روز تمرین را از دست داد.

فارک رابطه بسیار خوبی با باشگاه نورفولک دارد و قرارداد چهار ساله او در تابستان امضا شد در حالی که گزارشات مربوط به مشاغل او در انگلستان در آلمان بود. او درباره هدف رتبه هفدهم صحبت کرده است و این بسیار خوش بینانه است. آنها برای کسب رتبه 4.10 مورد علاقه خود هستند راک پایین و 1.865/6 برای سقوطبه

بوئندیا در قهرمانی فصل گذشته قهرمانی خود به عنوان بازیکن توپ “برو به توپ” از پشت بازی می کرد. سیتی مانند او در ردیف زیر قدرت مالکیت برتر را ندارد و 4-2-3-1 آنها بر اساس پرس و 4-4-2 بدون حمله به عنوان یک الگو به این سادگی نخواهد بود. در مقابل باشگاه های قدرتمند در مرحله ای ، نورویچ به بازار برنده بازگشت 30.029/1، اما تغییر کرد 28.027/1 در فاصله دو ساعت عصر پنجشنبه خوش بینان آنجا هستند.

بازدیدکنندگان باید پوکی مناسب تری را ببینند – که 42 درصد از گل های خود را در بالاترین سطح در فصل 2019/20 ، 26 در فصل گذشته در چمپیونشیپ به ثمر رساند و در موفقیت 3-2 به ثمر رسید. او زمان بازی اش را کم کرده است و فارک همچنین آمادگی Przemyslaw Placheta را ارزیابی می کند. پوکی را می توان در امتیاز گرفتن بازار.

READ  جادوگران باید برای Favre یا Fonseca حرکت کنند

یک قطعه با ارزش برجسته در Sportsbook با کمک در هر زمان قیمت از جک گرالیش در EVS اولین بازی او در سمت چپ مقابل اسپرز درخششی از گلها و پاس گلهای سریع برای آینده در راه ارتباط با رحیم استرلینگ ارائه می داد ، و هنگام حمله به کناره ها ، سیتی تقریباً پنج جلو داشت. تحویل این بازیکن 100 میلیون پوندی به انگلستان در یورو او را به عنوان پادشاه دستیار معرفی کرد و با استون ویلا 16 بازی در دو فصل داشت.

سمت راست با بازگشت مورد انتظار کیل واکر ناوگان گالوانیزه می شود. مدافع انگلیس بسیار بیشتر از ژائو کانسلو به سیتی می دهد – دفاعی که خوب بازی می کرد ، اما والکر با حرکت سریع از سمت راست به آنها تعادل بیشتری می دهد تا ریاض محرز را آزاد کند. آنها برابر 2.4 xG 2.41 برابر Spurs ثبت کردند و این برای روز شنبه باید بیشتر شود.

پشت سر گذاشتن بیش از 2.5 گل در 1.3611/4 راه کمی برای کشف راههای دیگر ارائه می دهد ، اما 3.5 قیمت می تواند یک سرقت مطلق در آن باشد 1.9621/20 اگر سیتی کفش های گلزن خود را مانند دو فصل پیش در این بازی پیدا کرد ، و این احتمالاً با توجه به دو شکست 1-0 آنها کمی در سمت چاق تر است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *