ریو آنلاین با مشارکت خوب و افزایش پاداش پایان می یابد


به عنوان بخشی از رویداد تابستانی آنلاین ، WSOPC Rio Online با حضور خوب و جوایز بزرگ مسابقات به پایان رسید. این مجموعه آنلاین از 20 تا 31 آگوست اجرا شد و شامل 12 رویداد حلقه طلا WSOP بود. بازیکنان با بیش از 1 میلیون دلار جایزه رقابت کردند و در پایان 1.7 میلیون دلار جایزه گرفت.

جزئیات سریال

این ریو آنلاین تعداد زیادی بازی پوکر آنلاین شامل رویدادهای دستبند و موارد اضافی را شامل می شود. بازیکنان می توانند در چالش جدول 10 هزار دلاری بازیکنان برتر ماه ، که بلیط مسابقات را به 10 بازیکن برتر رویدادهای حلقه طلا ارائه می دهد ، شرکت کنند.

به هر یک از برندگان رویداد حلقه نیز دسترسی به a داده شد 25 هزار دلار رویداد فریرولبه 10 نفر برتر جدول امتیازات 10 هزار دلاری بازیکن ماه نیز برای مسابقه دعوت شدند. این رویداد پوکر آنلاین امروز برگزار می شود برای بازیکنانی که حداقل در سه رویداد حلقه طلا شرکت کرده بودند ، بلیط به مسابقات ارائه شد Grinder’s Only Second Chance Freeroll. این رویداد به برنده یک صندلی در آن ارائه می دهد رویداد قهرمانی پایان سال 250 هزار دلار امروز بعد از ظهر نیز برگزار می شود.

هر بازیکنی که یک حلقه طلا در طول این سری کسب کرد ، اکنون واجد شرایط قهرمانی در پایان سال است. چندین روش وجود دارد که بازیکنان می توانند در رویداد بزرگ کرسی کسب کنند. کسانی که در رویدادهای WSOP برنده طلا می شوند واجد شرایط و همچنین برنده تابلوهای امتیاز بهترین بازیکن ماه هستند. برنده این شانس دوم سریع به جلو همچنین یک صندلی و کسانی که در 50 صفحه برتر جدول تجربی تجمع می کنند ، دریافت می کنند.

READ  تجدید نظر در ماکائو از مورگان استنلی

نگاهی به برندگان

بیایید نگاهی به چند برنده بزرگ در طول سریال بیندازیم. رویداد شماره 2 یک تورنمنت بزرگ بود ، با 10000 دلار جایزه و 320 دلار خرید. این این رویداد دارای 416 مدخل بود و دید که یان اشتاینمن جایزه اول 23،187.82 دلار را دریافت کرد.

استفانی هوبارد در رویداد شماره 3 ، یک مسابقات NLH Monster Stack با 215 دلار خرید ، برنده خواهد شد. این مسابقات دارای 12500 دلار جایزه بود و بازیکنان زیادی در این مسابقه شرکت کردند و به بیش از 186،000 دلار رسید. استفانی 27،422.24 دلار به خانه برد برای تلاش های او

رویداد شماره 5 همچنین شاهد جهش بزرگی در جایزه بود. مسابقات NLH Super High Roller دارای 2000 دلار خرید بود و در نهایت کمی بیش از 100 ورودی بازیکن را مشاهده کرد. این یک جایزه بیش از 200،000 دلار ایجاد کرد. این آنکوش مانداویا بود که قهرمان مسابقات شد و کمی بیش از 50،000 دلار به عنوان جایزه به خانه برد.

هر رویداد از جایزه تضمین شده خود فراتر رفت زیرا تعداد بیشتری از بازیکنان برای شرکت در مسابقه ثبت نام کردند. این موفقیت بزرگی برای WSOP بود و نشان می دهد که چقدر بازیکنان از صحنه پوکر آنلاین لذت می برند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *