رافینیا تأثیر فوری روی تیم ملی برزیل داشت


Raphinha تأثیر داشت ، اما باید آن را ادامه دهد

مقدار زیادی وجود دارد برزیلی ها در لیگ برتر امروزه و بسیاری از آنها به دلیل کیفیت لیگ ، رقابت پذیری و مشخصات جهانی به تیم ملی دعوت می شوند.

سرمربی برزیلی تیته همیشه بازیکنان لیگ برتر را زیر نظر دارد و برخی از آنها در ترکیب مقدماتی جام جهانی حضور داشتند رافینها یکی از آنها بودن

وینگر دارای یک تاثیر بزرگ در تیم ، در هر دو بازی اخیر از نیمکت بیرون آمد و یک پاس گل مقابل ونزوئلا گرفت تا شخصیت قوی او مشخص شود. او این حق را دارد که برای حضور در ترکیب جام جهانی 2022 بجنگد.

اما او باید به کار خود ادامه دهد ، تا جام جهانی ، دیگران فرصت های مشابهی خواهند داشت ، بنابراین مرد لیدز باید فرم خوب خود را در باشگاه حفظ کند. ارزش خود را ثابت کند هر بار که او با برزیل است. این راه او برای رسیدن به جام جهانی سال آینده است.

من به خودم شک کردم ، درست مثل نیمار

نیماراظهارات اخیر در مورد بازنشستگی احتمالی از تیم ملی پس از جام جهانی 2022 بسیار مورد توجه قرار گرفت ، به ویژه پس از اینکه وی در مورد دلایل روانی اظهارات خود صحبت کرد. نیمار گفت که او فقط این را داشت “قدرت ذهن” برای یک جام جهانی دیگر

من در روزهای بازی ام نیز مشکلات مشابهی داشتم ، شک داشتم که آیا به دلیل فشار زیاد مطبوعات و هواداران ، باید در دوره خاصی از دوران حرفه ای خود برای تیم ملی بازی کنم.

این احساسات به ویژه پس از کسب عنوان توپ طلا 99 بسیار قوی بود ، زیرا وقتی همه چیز برای تیم ما خوب پیش نمی رود ، من به یکی از کانون های اصلی تیم تبدیل شدم.

READ  شاگردان گواردیولا ممکن است برای گلزنی دوباره تلاش کنند

اما این بخشی از فوتبال است و بازیکنانی مانند آن روماریو یا رونالدو همین مشکلات را داشت من این را یک فشار طبیعی می دانم که ناشی از موقعیت نیمار به عنوان ستاره تیم است. وقتی برزیل ناامید می کند او اغلب کسی است که مورد انتقاد قرار می گیرد.

من مطمئن هستم که این یک خروج معمولی نیمار بود و آنچه آینده او را واقعا تعیین می کند نحوه عملکرد برزیل در جام جهانی سال آینده است. او در سال 2026 34 ساله خواهد شد و بازیکنان امروزه می توانند در آن سن عملکرد بالایی داشته باشند. تا سال 2026 هنوز اتفاقات زیادی می تواند رخ دهد.

هری کین به سادگی خارج از فرم است

کاپیتان انگلیس بود انتقاد کرد برای عملکردش مقابل مجارستان در تساوی 1-1 و همین اتفاق در باشگاه او با برخی عملکردهای خیره کننده رخ می دهد.

کین سعی کرد در تابستان باشگاه را ترک کند و بسیاری به عنوان دلیل اصلی او اشاره می کنند اجراهای بد، اما من باید مخالف باشم. کین یک حرفه ای عالی است و نماینده یک باشگاه بزرگ است بنابراین هیچ دلیلی برای بی انگیزه بودن ندارد.

به نظر من، او به سادگی از فرم خارج شده است درحال حاضر. او باید نگه دارد تمام تلاش خود را می کند در اسپرز ، باشگاهی که او می گوید دوستش دارد. و برای او شخصا ، ادامه بازی بد برای یک فصل مضر خواهد بود ، اگر او هنوز آن انتقال بزرگ را می خواهد!

READ  تیغه ها با پیروزی در برابر کلبه های مبارز ، از مارک خارج می شوند

من طرفدار کیفیت و سبک بازی هری کین هستم ، بنابراین ، فقط می توانم منتظر باشم که او به زودی ریتم خود را پیدا کند و به پیشبرد اسپرز در یک فصل خوب کمک کند.

نیوکاسل می تواند دوباره به یک باشگاه بزرگ تبدیل شود

نیوکاسل یونایتد توسط گروهی از سعودی ها که سرخابی ها را تشکیل می دهند ، تصاحب شد یکی از ثروتمندترین باشگاههای جهان و این باید به آنها اجازه دهد به جایی که تعلق دارند برگردند.

یادم هست باهاش ​​بازی کردم بارسلونا در خیابان پرجمعیت سنت جیمز پارک در سال 1997 در لیگ قهرمانان. ما آن بازی را 3-2 با مهاجم کلمبیایی باختیم فاوستینو آسپریلا قبل از اینکه لوئیس انریکه و فیگو به ما ضربه بزنند هت تریک کنند.

حالا ، با این همه پول و بازی در لیگ برتر ، باشگاه می تواند تعدادی از بهترین های جهان را جذب کنید و بازگشت به قله فوتبال اروپا.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *