دی بروین می تواند دوباره برای رهبران فراری بدرخشد

مقدسین در بالا

پس از پایان ضعیف نسبت به فصل گذشته و شروعی دشوار برای فصل کنونی، برای آن خیلی خوب به نظر نمی رسید ساوتهمپتون.

در واقع، در جدولی که نشان می‌دهد هر تیم در سال تقویمی 2021 چند امتیاز کسب کرده است، ساوتهمپتون برای تیم‌هایی که در هر دو فصل در لیگ برتر بازی کرده‌اند در انتهای جدول قرار دارد. آنها از 39 بازی خود فقط 34 امتیاز کسب کردند.

اما نگاهی اجمالی به جدول رده بندی پیش از بازی آخر هفته نشان می دهد که ساوتهمپتون در حال فرورفتن است با خیال راحت در جایگاه دوازدهم قرار گرفت، 10 امتیاز از منطقه افت فاصله دارد.

از روز کریسمس، سنتز 3-2 در وستهم و 4-1 در خانه برنتفورد پیروز شده است، در حالی که اسپرز را در سنت مری به تساوی نگه داشته است.

آن اجرای هفت امتیاز از 9 یک بود تقویت خوش آمدید اگرچه این مینی ران با باخت 3-1 مقابل وولوز در آخرین بار به پایان رسید.

علیرغم چند برد خوب، نتیجه برجسته آنها در این فصل مدیریت تساوی 0-0 مقابل منچسترسیتی در ماه سپتامبر بود. با توجه به روند فعلی سیتی که روز به روز نتیجه شگفت انگیزتر به نظر می رسد!

شهر در حال حرکت به سمت عنوان

شهر منچستر فقط هستند 1.292/7 برای بردن این بازی

اما اگر فکر می کنید کوتاه است، آن را بررسی کنید شرط بندی عنوان. شهر فقط هستند 1.091/11 پس از دو رقمی شدن برتری آنها در صدر، چهارمین لیگ برتر را در پنج سال گذشته به دست آوردند.

تیم پپ گواردیولا هستند 11 امتیاز بیشتر از لیورپول پیش از این، اگرچه قرمزها یک بازی در دست دارند. سیتی هنوز 16 بازی دارد که شامل یک بازی خانگی مقابل شاگردان یورگن کلوپ می شود.

READ  نکات لیگ برتر | پیش نمایش فصل

اگر لیورپول در آن مسابقه آوریل و همچنین بازی اضافی خود پیروز شود، فاصله از نظر تئوری پنج امتیاز است. بنابراین هواداران خوش بین قرمزها ممکن است فکر کنند 14.013/1 کمی ارزش دارد

سیتی تنها در 4 بازی از 18 بازی برتر خود در این فصل امتیاز از دست داده است در حالی که آنها با 12 پیروزی متوالی در لیگ برتر به سواحل جنوبی سفر می کنند.

قابل توجه، آنها رکوردهای خانگی و خارج از خانه یکسان است: 11 بازی، 9 برد، یک تساوی، یک باخت. از این نظر، سیتی در بازی‌های جاده‌ای ارزش بیشتری ارائه می‌دهد که قیمت آن‌ها کمی بیشتر باشد.

دو بازی بعدی آنها در لیگ برتر در خانه برنتفورد و خارج از خانه نوریچ است، بنابراین یک پیروزی در اینجا باعث می شود که آنها در این بازی باقی بمانند. موقعیت عالی ادامه دهند و سلسله بردهای خود را در PL به 15 افزایش دهند، قبل از اینکه یک کار دشوارتر در هنگام میزبانی از تاتنهام انجام شود.

هرکسی که شانس خیلی کوتاهی برای پیروزی سیتی در اولین دیدار لیگ برتر داشته باشد، مطمئناً از حضور مجدد در لیگ برتر به تعویق خواهد افتاد. 1.292/7.

یکی دیگر قرعه کشی است 6.86/1 در حالی که ساوتهمپتون به جلو بردن یک برد شوک است 12.011/1.

با نگاهی به دیدارهای رودررو گذشته، من سیتی پیروز شده است هشت تا از 10 تای آخر اگرچه چند آمار وجود دارد که پرچم‌های قرمز را بالا می‌برد.

اول اینکه، سیتی در دو بازی از چهار بازی اخیر خود مقابل سنتز موفق به گلزنی نشده است در حالی که ساوتهمپتون در هفت بازی اخیر خود در خانه شکست نخورده است. این بهترین بازی آنها در St Mary’s در بیش از پنج سال گذشته است.

ساوتهمپتون قطعاً شایسته احترام است، اما این واقعیت که سیتی در 12 بازی اخیر خود در لیگ برتر با مجموع پیروزی پیروز شده است، همینطور است. 34-7 از زمان شکست 2-0 خانگی مقابل کریستال پالاس.

READ  بهترین شرط های گلزنی و گلزنی برای لیگ برتر GW9

حامیان شهر پرو باید به آن بروند -2 در مورد معلولیت برای بدست آوردن شانس در مقابل قیمت همین است 3.052/1. شهر -1 است 1.814/5.

هر دو تیم گل بزنند عملاً یک انتخاب آنهاست و وسوسه انگیز است که از “بله” حمایت کنیم 1.9520/21. ساوتهمپتون گل می زند اما 10 بازی است که دروازه خود را بسته نگه نداشته است. استدلال متقابل این است که سیتی سفت ترین دفاع را در لیگ برتر دارد.

بهترین حدس من در مورد امتیاز این است که سیتی با یک یا دو گل برنده شود، اما هر دو هنوز در مورد معلولیت شانس دارند، بنابراین من آن روش حمله را منحرف خواهم کرد.

در عوض، به نظر می رسد وجود داشته باشد گزینه های بهتر در بازار گلزن.

پس از کمی توقف و شروع، کوین دی بروین به نظر می رسد در جریان کامل حالا و در هفته گذشته در پیروزی 1-0 مقابل چلسی یک برنده عالی به ثمر رساند.

به نظر می رسد همه جاده ها در این برنامه به KDB اشاره می کنند. او گل قابل توجهی زده است 9 گل در 14 بازی اخیر خود در لیگ برتر شروع کرده است در حالی که او در هر سه مسابقه ای که در سنت مری شروع کرده، پاس گل داده است.

دیدگاه رایج این است که دی بروین بیشتر از اینکه گل بزند پاس می دهد و این در طول دوران حرفه ای او درست است. با این حال، این فصل تغییر کرده است. او هفت بار گل زد اما فقط سه پاس گل داد (مثلاً مانند روبن دیاس).

قیمت ها منعکس کننده آن نیست یک هدف در هر زمان 2.8815/8 در کتاب ورزشی و یک کمک 2.111/10. من بدیهی است که اولی را بازی خواهم کرد.

READ  بهترین شرط های گلزنی و گلزنی برای لیگ برتر GW2

ژائو کانسلو، در عین حال، دارد هشت پاس گل به سه دی بروین و با این حال اسپانیایی است 3.55/2 روی هدف دیگری قرار گرفتن.

او مطمئناً در بیشتر مسابقات در موقعیت‌های پیشرفته خواهد بود، بنابراین من نیز از او حمایت می‌کنم تا یک پاس گل دیگر نیز دریافت کند.

اگر می خواهید هر دو را روی آن ترکیب کنید Bet Builder، که کمی بیشتر پرداخت می کند 8.07/1.

ایالت هشتم

و همچنین داشتن محکم ترین دفاع لیگ برتر در این فصل با تنها 13 گل خورده، منچسترسیتی نیز کمترین نسبت گل های خود را قبل از نیمه فصل در این فصل به ثبت رسانده است – تنها دو گل از 13 گل دریافتی آنها قبل از نیمه تمام بوده است (15%).

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *