دیلی آکا: لیگ برتر یکشنبه

یک جشن گل دیگر برای روباه ها

شرط 1: بازگشت بیش از 2.5 گل در لیدز – لستر در 7/10 – KO 14:00 GMT

لیدز در آخر هفته گذشته یک برد بسیار مورد نیاز را کسب کرد، اما این پیروزی فقط بر نوریچ بود و آنها حتی دروازه خود را بسته نگه نداشتند.

لستر می توانست چنین نتیجه ای را کسب کند، زیرا آنها حتی نتوانستند در باخت خانگی 2-0 خود مقابل آرسنال گلزنی کنند.

مردان برندان راجرز معمولاً هدف را پیدا می کنند، زیرا مشکلات آنها در دفاع در این فصل بوده است.

با 17 گل خورده، تنها 4 تیم دیگر رکورد بدتری دارند – و سه تیم از آنها یک بازی بیشتر انجام داده اند.

من منتظر گلزنی در الند رود هستم، زیرا این مسابقه ای است که هر دو تیم شانس پیروزی خود را در آن آرزو می کنند و همچنین کاملاً قابل تصور است که هر دو طرف بتوانند هر سه گل را خودشان به ثمر برسانند.

کونته برای بهتر شدن از بنیتز

شرط 2: بازگشت تاتنهام @ 7/5 – KO 14:00 GMT

آنتونیو کونته دوران خود را به عنوان سرمربی اسپرز با پیروزی 3-2 مقابل ویتسه در لیگ کنفرانس اروپا آغاز کرد و در حالی که آنها باید از آن پیشرفت کنند، نکات مثبت زیادی از عملکرد وجود داشت.

گل های سون هیونگ مین و لوکاس مورا دو مورد از آنها بودند و هری کین کمی سرزنده تر از آنچه در بیشتر فصل این فصل انجام داده بود به نظر می رسید.

کونته نمی‌توانست آرزوی زمان بهتری برای سفر به گودیسون پارک داشته باشد، زیرا اورتون سه شکست را از دست داده و بازیکنان کلیدی خود را دچار مصدومیت کرده است.

READ  منچستریونایتد با درخشش چلسی، لیورپول و سیتی به سولسشر می گوید

وستهم و واتفورد هر دو در اکتبر اینجا پیروز شدند و من انتظار دارم تاتنهام امروز بعدازظهر سومین پیروزی خارج از خانه خود در این رقابت ها را کسب کند.

قرمزها برای مذاکره در سفر روی حیله و تزویر چکش

شرط 3: بازگشت لیورپول 3/4 – KO 16:30 GMT

در حال حاضر وستهام ضربه‌ای وجود ندارد، اما آن‌ها امروز مقابل بهترین تیم خارج از خانه لیگ قرار دارند و قرمزها از 5 بازی اخیر خود در ورزشگاه لندن، 4 برد را کسب کرده‌اند.

هر دوی این تیم ها در سال جاری بازی های زیادی انجام داده اند، اما تفاوت این است که یورگن کلوپ تیم بسیار عمیق تری برای انتخاب دارد.

دیوید مویس روز پنجشنبه با تیم بسیار قدرتمندی در Genk بازی کرد و در حالی که یورگن کلوپ نیز مقابل اتلتیکو قدرتمندانه به میدان رفت، آنها در خانه بودند، بازی آسان تری داشتند و 24 ساعت استراحت اضافی داشتند.

نوریچ، لیدز، واتفورد و من یونایتد قبلاً توسط لیورپول مسافرتی در این فصل کنار گذاشته شده اند و من انتظار دارم که آنها با سه امتیاز به شمال برگردند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *