خلبان آلمانی (کارت خراشیده) برای Scientific Games Corporation


مبتکر ماشین های بازی آمریکایی شرکت بازی های علمی اعلام کرده است که یک برنامه آزمایشی را نشان می دهد که Sachsenlotto آلمان تعداد محدودی از قرعه کشی سلف سرویس PlayCentral HD خود را آغاز کرده است کارت خراش دستگاه فروش خودکار.

دفتر مرکزی لاس وگاس از بیانیه مطبوعاتی رسمی چهارشنبه استفاده کرد (پی دی اف) به جزئیات اینکه اولین نوع از آن درگیر شده است بخت آزمایی برای ایالت زاکسن آلمان شرقی ، معرفی واحدها در مراکز خرید محلی و خرده فروشی ها و همچنین مقرهای آن در شهر تاریخی لایپزیگ.

ورزش آزمایشی:

شرکت بازی های علمی نشان داد که در دادگاه PlayCentral HD ماشین های سفارشی شده است لوتوی ساکسونی و همچنین پس از ادغام با ارائه دهنده پرداخت قرعه کشی دولت ، معاملات کارت بدهی را می پذیرند. توسعه دهنده توضیح داد که پیشرفت های فروش در حال حاضر به پایدار خود در بیش از 12،000 واحد مورد بهره برداری اپراتورهای سراسر جهان پیوست و علاوه بر این از آنها استفاده می شود نرم افزار تأیید سن تا نیازهای محلی مسئول بازی را برآورده کند.

افزایش سریع:

ماتیاس مولر، معاون فروش و بازاریابی سیستم های قرعه کشی بین المللی شرکت علمی بازی ها ، با استفاده از بیانیه مطبوعاتی اعلام کرد که عناوین کارت خراش هستندسریعترین بازیهای قرعه کشی در زاکسن و آلمان“و اینکه دستگاه های PlayCentral HD علاوه بر این کامل می شوند”تجربه چک کردن بازیکن مانند خرید آنلاین.

بیانیه مولر را بخوانید

“فن آوری سلف سرویس در حال مدرن سازی شبکه خرده فروشی قرعه کشی در است ایالات متحده و در کشورهای دیگر شرکت بازی های علمی نوآوری در این زمینه را بر عهده داشته و به مشتریان قرعه کشی ما کمک کرده است توزیع خرده فروشی را گسترش دهید تا حداکثر فروش و سود را به همراه داشته باشد برای اهداف خوب آنها. “

READ  عملکرد ثابت برای LeoVegas AB

توجه مشتری:

به نوبه خود و زیگفرید بورینگ، معاون مدیر عامل Sachsenlotto ، اعلام کرد که واحدهای PlayCentral HD به قرعه کشی کمک خواهند کردپاسخگویی به افزایش تقاضای مصرف کننده“برای کارت های خراش در حالی که به طور همزمان اجازه می دهد تا تراز شود”با گرایش های بین المللی برای راه حل های سلف سرویس بازیکن.

بیانیه بورینگ به عنوان خوانده شده

این خلبان مهم شروع بسیار خوبی دارد و ممکن است سایر قرعه کشی های آلمان را در برنامه های نوسازی خرده فروشی خود راهنمایی کند. “

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *