خرید قابل توجه برای BoyleSports


بوک ساز ایرلندی با مالکیت خصوصی BoyleSports گزارش شده است که از امضای توافق نامه ای خبر داده است که شاهد خرید شش خرده فروشی ایرلند شمالی است ورزش ورزشی مکان های متعلق به رقیب محلی HughesBet است.

بر اساس گزارشی از G3Newswire، دفتر مرکزی دندالک اعلام کرد که این ترتیب “تقریباً همه چیز” را به آن داده است که قبلاً توسط این زنجیره هفت نفره از گریگوری هیوز ساخته شده و املاک خود را در استان کوچک تا 45 مکان گرفته است.

توسعه مصمم:

G3Newswire گزارش داد که این معامله در ادامه دنبال می شود BoyleSportsخرید ژانویه از لندن ذکر شده است ویلیام هیل از 33 فروشگاه خرده فروشی ورزشی در ایرلند شمالی و همچنین توسعه آن در ژوئن 2019 به سرزمین اصلی انگلیس از طریق خرید 13 مکان عمدتا میدلندز که زمانی متعلق به یک بوک ساز مستقل بود ویلف گیلبرت.

انتظار ارتفاع:

کانور گری (در تصویر) ، مدیر ارشد اجرایی BoyleSports ، گزارش شده است که شش مکان به دست آمده در حال حاضر تحت لیسانس شرکت او قبل از انجام تغییرات جدید مارک می شوندتا آنها را به استاندارد پیشرو در صنعت برساند“حامیان آن”انتظار می رود و لذت می برد.

نفوذ جزیره:

BoyleSports ماه گذشته اولین قرارداد حمایت مالی از نوع خود را با تیم فوتبال ایرلند شمالی منعقد کرد باشگاه فوتبال لارن و اکنون گزارش شده است که مجری فروشگاههای خرده فروشی ورزشی در سراسر جزیره خواهد بود ایرلند از جانب اسکیبرین در جنوب به Ballycastle در شمال.

READ  سیستم هشدار تنظیم بازی برای هلند در دسترس است

گفته می شود بیانیه ای از Gray را بخوانید …

“از زمان بنیانگذار و رئیس BoyleSports جان بویل اولین فروشگاه خود را در مارکتیل، شهرستان آرماغ ، در سال 1982 ، آرزوی ما این بوده است که حضور خرده فروشی معناداری در ایرلند شمالی ایجاد کنیم. خرید هیوز بت فروشگاه های زنجیره ای نشان می دهد تعهد بلند مدت ما به بازار ایرلند شمالی. “


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.