خروج POGO برای منطقه آزاد بندر سبیک خلیج


سه شرکت باقیمانده که یک مجوز اپراتور بازی های دریایی فیلیپین (POGO) در منطقه Freeport خلیج Subic گزارش شده است که به دلیل عواقب اقتصادی مرتبط با جریان در حال بسته شدن است پاندمی ویروس کرونا.

طبق گزارش روز شنبه از فیلیپین روزانه پرسشگر روزنامه با استناد به جلسات توجیهی رسمی از Subic Bay Metropolitan Authority (SBMA) ، یکی از مجوزهای محلی iGaming اپراتور مستقر در مجتمع نیروی دریایی سابق ایالات متحده قبلاً مغازه را تعطیل کرده است و قرار است اکنون با سه گانه باقیمانده منطقه دنبال شود.

عواقب قابل توجه:

ویلما ایسما، صندلی برای SBMA، گزارش شده است به روزنامه گفت که دارندگان این سه POGO مجوزها در حال حاضر هستنددر روند پیچیدندر حالی که دفتر او با اداره مهاجرت در مورد ویزاهایی که قبلاً به نیروهای کار متولد خارج از کشور این شرکتها صادر شده است. ظاهراً چنین کارکنانی مورد نیاز خواهند بود برای بازگشت به کشور مبدا خود، که در اکثر موارد چین است، اگر آنها قادر به تأمین اشتغال جدید در نباشند فیلیپین.

گزارش شده است که ایسما اعلام کرد …

“در واقع ، به نوعی ناراحت کننده است زیرا تعطیلات POGO نشانه این است که اقتصاد هنوز وجود ندارد. و من فکر می کنم که اقتصاد نه فقط در فیلیپین بلکه در سراسر جهان نیز وجود دارد زیرا مشتریان POGO در فیلیپین نیستند بلکه خارج از آن هستند. “

غوطه وری فراگیر:

گزارش شده است که این مقام مسئول ، رکود اقتصادی فعلی منطقه خود را عامل همه گیری ویروس کرونا می داند ، زیرا جزئیات این رکود اقتصادی بیشتر است بر شرکت های غیر بازی تأثیر منفی گذاشت و بسیاری دیگر را مجبور به کاهش تعداد نیروی کار خود کرد. اما ظاهراً او ابراز خوشبینی کرد و نشان داد که دفتر وی اخیراً ورود برای سازمانی را که قرار است در زمینه تولید ماسک های صورت فعالیت کند ، تصویب کرده است.

READ  در حال حاضر واکسن برای کارکنان جدید و حقوق بگیران MGM مورد نیاز است.

گفته می شود بیانیه ای از Eisma را بخوانید …

“اگر خبرهای بدی داریم ، کمی خبرهای خوب نیز داریم زیرا هنوز سرمایه گذاریهایی در منطقه Freeport Bay Subic Bay انجام می شود

احیای کاهش یافته:

قبل از ظهور بیماری همه گیر ویروس کرونا و روزنامه گزارش داد که فیلیپین محل زندگی آن است حدود 60 شرکت دارای مجوز POGO. با این حال ، ادعا می شود که هر یک از این بنگاه ها بوده است از اواسط ماه مارس به طور موقت بسته شد به عنوان بخشی از قفل کشوری در سراسر کشور با دولت تاکنون فقط 29 اجازه دارد دوباره باز شود تحت مجموعه سختگیرانه قرنطینه و قوانین مالیاتی.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *