خروجی بازی Sega Sammy Holdings Incorporated


مجمع بازی های ژاپنی هلدینگ سگا سامی گنجانیده شده است گزارش شده است که از امضای توافق نامه ای خبر می دهد که باعث می شود 85.1٪ از سهام بازوی عملیاتی زمینی خود را به شبکه جهانی سرگرمی جهانی رویاها و آرزوها (GENDA) تخلیه کند.

بر اساس گزارشی از Inside Asian Gaming ، غول فهرست توکیو قیمت نهایی علاقه زیاد به زیردستان Sega Entertainment Company Limited خود را اعلام نکرد اما جزئیات آن را توضیح داد که انتظار می رود معامله در پایان سال بسته شود تا سهم باقیمانده تا 14.9٪

عزیمت مستقیم:

هلدینگ سگا سامی گنجانیده شده است همچنین گزارش شده است که ترتیب همه قسمت است یک طرح کاهش هزینه که مقصد است که ببیند تا پایان سال 2021 با خروج کامل از بازار مراکز تفریحی ژاپن شرکت سرگرمی سگا محدود متوقف می شود یکی از زیرمجموعه های تابعه خود باشد.

تسریع در معوقات:

مسئول یک محوطه بزرگ بازی های تفریحی ، سالن های بولینگ ، کافه ها و رستوران های گسترده در سراسر آن ژاپن، دفتر مرکزی توکیو Sega Entertainment Company Limited اخیراً مورد آسیب جدی قرار گرفته است پاندمی ویروس کرونا همانطور که بیشتر مکانهای آن مجبور شدند مقیاس عملیات خود را بسته یا موقتاً کاهش دهند. منبع تصریح کرد که همین رکود اقتصادی باعث شد Sega Sammy Holdings Incorporated ثبت کند نزولی تقریباً 300 درصدی نسبت به سال گذشته در درآمد سه ماهه دوم به ضرر حدود 31.3 میلیون دلار همانطور که فروش کلی قابل مقایسه تقریباً در تمام بخشهای تجاری آن کاهش یافته است.

READ  چهار درخواست برای کازینو جدید Terre Haute ارسال شده است

سود سخاوتمندانه:

گزارش شده است که Sega Sammy Holdings Incorporated اعلام کرد که تجارت بازی های تفریحی آن بوده است “به شدت تحت تأثیر قرار گرفت‘توسط ویروس کرونا ویروس و منبسط شده’ضرر قابل توجهبرای سه ماه اول سال. علاوه بر این ادعا شده است که کلوسوس اعلام کرد کهاین وضعیت همچنان نامشخص استعلیرغم ظهور اخیر بهبودی جزئی و فروش این امکان را برای آن فراهم می کند تا ضرر سالیانه آینده خود را تقریباً کاهش دهد 191.3 میلیون دلار.

گفته می شود بیانیه ای از Sega Sammy Holdings Incorporated را بخوانید …

“ما در حال بررسی بوده ایم گزینه های مختلف برای سازگاری با این تغییرات در تجارت تا بتواند به سودآوری و بازیابی زودهنگام فروش منطقه فعالیت مراکز تفریحی کمک کند. در این فرآیند ، ما در مورد انتقال سهام Sega Entertainment Company Limited به جنسیت، شرکتی که تمایل زیادی به گسترش فعالیت های تجاری خود در مراکز تفریحی دارد


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.