حمایت بیشتر استرالیایی از طرح “پوکی” های بدون پول


که در استرالیا و یک پیشنهاد بحث برانگیز که نیاز دارد دستگاه پوکر ویدیویی بازیکنان در ایالت نیو ساوت ولز گزارش شده است که استفاده از کارت های قمار صادر شده توسط دولت از یک سیاستمدار برجسته محلی حمایت کرده است.

بر اساس گزارش روز شنبه از صبح سیدنی هرالد روزنامه ، ویکتور دومینلو به عنوان وزیر خدمات مشتری در نیو ساوت ولز خدمت می کند و آخرین کسی است که وزن خود را پشت سر گزاره بدون پول نقد قرار می دهد که شرط بندی های ساکن را که می خواهند از سرگرمی دستگاه پوکر ویدئویی لذت ببرند ، را وادار می کند تا ابتدا وجوه را در یکی از کارتها

نماینده ضروری:

روزنامه گزارش داد که دومینلو در حال حاضر مسئولیت قمار را در پرجمعیت ترین ایالت استرالیا بر عهده دارد و معتقد است که می توان کارتهای جدید را به همان روشی که قبلاً توسط کارتهای مدیریتی استفاده شده است ، مدیریت کرد اوپال شبکه حمل و نقل عمومی. این پیرمرد 53 ساله همچنین توضیح داد که سیستم باید توسط افراد مستقل نظارت شود کمیسیون اطلاعات و حریم خصوصی و به صورت الکترونیکی با حوزه قضایی مرتبط باشد ثبت نام خودآزاری برای قماربازهای مشکل ساز.

افزایش نگران کننده:

روزنامه سیدنی مورنینگ هرالد گزارش داد که نیو ساوت ولز در حال حاضر محل زندگی در آن است تقریباً 95000 دستگاه پوکر ویدیویی، که در محاوره محلی به عنوان ‘شناخته می شوندپوکی، این حدود 100000 شغل را تشکیل می دهد و به طور مرتب برخی از مشاغل را به ارمغان می آورد 718 میلیون دلار در مالیات سالانه با این حال ، روزنامه ادعا کرد که هزینه کل استان برای واحدها 12 by از سال گذشته بین ژوئن و آگوست افزایش یافته است زیرا متقاضیان به دنبال شکل های جدید سرگرمی در طول کشور هستند قفل شدن مربوط به ویروس کرونا.

READ  Play'n GO دو بازی اسلات آنلاین جدید منتشر می کند.

ایده شناسایی:

گفته می شود که دومینلو حمایت خود را از افراد بدون پول نقد اعلام کرده است طرح “pokies” فقط یک هفته پس از انتشار پیش نویس قانون که می تواند اجرا شود یک سری اقدامات جدید در نظر گرفته شده برای کمک آسیب های مربوط به قمار را کاهش دهید در سراسر نیو ساوت ولز. در این مصوبه اخیر ظاهراً به طرح کارت اشاره نشده اما پیشنهاد شده است که اماکن محلی باید از آن استفاده کنند فناوری تشخیص چهره تا در شناسایی قماربازان مشکل کمک کند.

ورزش حذف:

این روزنامه گزارش داد که پیش نویس قانون دومینلو ، که اکنون قرار است برای رایزنی عمومی ارائه شود ، علاوه بر این حاوی ماده ای است که به اعضای خانواده اجازه می دهد رسما درخواست میخانه ها و باشگاه ها عزیزان خود را ممنوع می کند از اجازه دسترسی به سرگرمی دستگاه پوکر ویدیویی. سیاستمدار حزب لیبرال علاوه بر این ادعا می کند که نیو ساوت ولز اخیراً عنوان غیرقابل قبول “مرکز ماشین پوکر استرالیاو اقدامات او کمک خواهد کرد که صنعت قمار محلی به قرن 21st وارد شود.

گفته می شود که دومینلو به The Sydney Morning Herald گفته است …

ویروس کرونا به ما نشان داده است كه چگونه مشاغل هنگام مواجهه با واقعیتهای جدید مانند فاصله اجتماعی یا نیاز به کدهای QR برای کمک به ردیابی تماس. اعتیاد به ماشین پوکر ویدیویی واقعیتی قدیمی است و ما برای کمک به آن راه حل فناوری داریم ، همان کاری است که باید انجام دهیم وقتی کسی آن را درخواست می کند زیرا این زندگی او را نابود می کند

READ  بدون درخواست تجدید نظر از سوی کوین استیت ، فرماندار اوکلاهما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *