تیم آرترتا در حال پیشرفت برای ادعای برد خانگی


آرسنال – استون ویلا
یکشنبه ، ساعت 19:15
در گیشه Sky Sports زندگی کنید

آرتتا از پشت آرسنال را می سازد

رئیس آرسنال میکل آرتتا برای احیای ثروت باشگاه با یک چالش بزرگ روبرو بود اما اسپانیایی پس از هدایت آنها به پیروزی در جام حذفی در ومبلی فصل گذشته ، تأثیر فوری بر خود گذاشت. بازگشت آرسنال به قله فوتبال انگلیس با اتمام مقام هشتم لیگ برتر آرسنال در لیگ برتر ، یک کار سخت تر به نظر می رسد و نشان از پیشرفت مورد نیاز دارد.

بدون شک آرتتا روی ساخت از پشت کار متمرکز شده است و آرسنال اکنون از سالها گذشته استحکام بیشتری دارد. توپچی ها با تنها هفت گل از همین تعداد مسابقه ، کمترین گل در پرواز برتر را دریافت کرده اند. امضای اخیر توماس پارتی به نظر می رسد یک حرکت الهام گرفته از هافبک رزمی است که احتمال دارد قدرت و پویایی در جناح را افزایش دهد. آرسنال آخر هفته گذشته با نتیجه 1-0 در منچستر یونایتد به برتری رسید تا به نیمه بالای جدول صعود کند و روز پنجشنبه در خانه مولده ادعا کرد که در لیگ اروپا 4-1 پیروز شد.

شروع امیدوار کننده از ویلا

استون ویلا فصل گذشته در آستانه سقوط بود اما طرف دین اسمیت پس از بازگشت از قفل و هشت امتیاز از چهار بازی گذشته خود ، از جمله پیروزی خانگی مقابل آرسنال ، فوق العاده تجمع کرد و به آنها کمک کرد تا در جایگاه 17 قرار بگیرند. جاه طلبی های آنها این بار بسیار بالاتر است و حفظ جک گریلیش هافبک با نفوذ یک پیشرفت مهم است.

READ  نکات Aston Villa v Burnley

شروع چشمگیر فصل جدید منجر به پیروزی استون ویلا در چهار مسابقه افتتاحیه اصلی خود برای اولین بار در 90 سال گذشته شد. نکته مهم بدون شک پیروزی فراموش نشدنی 7-2 خانگی مقابل لیورپول قهرمان بود. امضای جدید اولی واتکینز در نیمه اول هت تریک کرد در حالی که تیم بی نظیر ویلا تیم یورگن کلوپ را از هم جدا کرد. دو شکست خانگی از جمله ، باخت 4-3 مقابل ساوتهمپتون در آخر هفته گذشته ، یک بررسی واقعیت را ارائه داد اما هنوز یک شروع بسیار دلگرم کننده برای ویا بوده است.

کنفرانس مطبوعاتی دین اسمیت 1280 .jpg

آرسنال ممکن است با اختلاف گل پشت استون ویلا باشد اما میزبان مشخص است 73/111/8 مورد علاقه های شما برای برنده شدن در بازی یکشنبه. توپچی ها در سه دیدار اخیر خود در لیگ خانگی ویا را شکست داده اند و شاگردان آرتتا تا حد زیادی در امارات قابل اعتماد بوده اند. درست است که لستر آنها را در آخرین بازی خانگی خود شکست داد اما باید انتظار پاسخ جدی داشته باشد زیرا آنها به دنبال پیروزی در اولدترافورد هستند.

استون ویلا با قیمت 5.39/2 و این می تواند یک سرقت بر اساس چهار پیروزی اول ویا باشد. مشکل این است که ویا دو بازی اخیر خود را باخته است و انتظار نیست که آنها فرم حفظ شده در ماه ابتدایی بازی را حفظ کنند. استون ویلا خیلی بهتر از تیمی است که فصل گذشته تلاش کرد اما هیچ کس نباید با نتایج برجسته خود در سپتامبر و اکتبر فرار کند.

قرعه کشی قابل برگشت است 4.1 اما هیچ یک از تیم ها در این فصل در 13 مسابقه لیگ خود برگزار نشده اند. همچنین وجود داشته است بدون تساوی در ده درگیری گذشته آرسنال و ویا. میزبانان آرتتا به حق مورد علاقه خود هستند و تصور می کنند پیروزی را بدست آورند اما اشتیاق چندانی برای حمایت از آنها وجود ندارد.

READ  هیجان در لیورپول و چلسی را می توان شکست داد

آرسنال ممکن است از قدرت و خلاقیت بهترین تیم های آرسن ونگر در گلزنی برخوردار نباشد اما آرتتا بر روی رفع نقص دفاعی خود تمرکز کرده است. 9 گل در هفت مسابقه بازدهی ضعیف است اما با یک گل همراه است پیر امریک اوبامیانگ همیشه در یک سوم پایانی تهدید به همراه دارد. استحکام آنها در عقب به یک مسابقه کم امتیاز منجر می شود.

در تمام بازی های این فصل آرسنال در لیگ بیش از چهار گل به ثمر نرسیده است و سابقه دفاعی بهبود یافته آنها حاکی از یک است پیروزی کم امتیاز ارزش پشتوانه دارد ویا احتمالاً به دنبال این است که پس از به بیرون انداختن بیش از حد تعداد زیادی گل ، در عقب خود را محکم کند در حالی که آرسنال در این فصل هنوز بیش از سه گل در این رقابت ها به ثمر نرسانده است. حمایت از آرسنال برای پیروزی با کمتر از 4.5 گل ، احتمال علاقه مندی ها را افزایش می دهد شب ها.

Opta Stat

استون ویلا تنها طرف است هنوز قبول نشده است در این فصل در لیگ برتر خارج از خانه بود ، در حالی که آنها تنها تیمی بودند که فصل گذشته در این رقابت ها کلین شیت نکردند. ویلا هستند 5/1 برای جلوگیری از گلزنی آرسنال در این آخر هفته.

شرط بندی های سیمون را در توییتر دنبال کنید watfordtipster

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *