تبلیغات iGaming در لیتوانی ممنوع است


که در لیتوانی و گزارش شده است که نمایندگان پارلمان به تصویب قانونی مبنی بر تغییر قوانین کشور کوچک بالتیک در مورد قمار رأی داده اند تا همه اپراتورهای iGaming را از تبلیغ یا تبلیغ کالاهای خود منع کند.

طبق گزارشی از Gaming Insider ، حرکت روز پنجشنبه با اختلاف 105 به 39 قرار است ممنوعیت بحث برانگیز را از روز اول ژوئیه برای منع کازینو آنلاین و محلی اجرا کند. ورزش ورزشی شرکت ها از ایجاد کمپین های تبلیغاتی ، توزیع هر نوع هدیه یا ارائه تخفیف و تبلیغات. این منبع اظهار داشت که دولت ائتلاف جدید نخست وزیر اینگریدا سیمونیت معتقد است که ممنوعیت آینده به کشور حدود 2.8 میلیون نفری کمک خواهد کرد تا به طور موثرتری با قمار مشکل مبارزه کنند.

بررسی جدی:

تصمیم به تبلیغ همه فعالیت های iGaming را منع کنید گفته می شود بعد از لیتوانی است مرجع نظارت بر قمار رگولاتور یک نظرسنجی ملی انجام داد که میزان زیادی حمایت از چنین اقدامی را نشان داد. در این معاینه نوامبر ادعا شده است که 52 درصد از 1001 نفر از این نظرسنجی ها انجام شده است طرفدار ممنوعیت کامل بودند در حالی که 76٪ معتقد بودند که وجود دارد در حال حاضر بیش از حد تبلیغ قمار است.

ایجاد ترس:

اورلیجوس وریگا از طرف حزب مخالف حزب سیاسی اتحادیه کشاورزان و سبزها گزارش شده است که 22٪ از افراد در سال گذشته مورد بررسی قرار گرفته اند علاوه بر این ممنوعیت بازاریابی قرعه کشی. در حمایت از رای دیروز ، نماینده مجلس ادعا کرد که iGaming ‘نوعی فعالیت است که از نظر بهداشتی و نه فقط پول برای برخی از افراد هزینه زیادی دارد. ‘

READ  Pragmatic Play عنوان جدید تعطیلات را منتشر می کند

تحقیر ویروس کرونا:

قبل از رای گیری دیروز و ویرجینجوس داوکسیس، مدیر سازمان نظارت بر قمار ، گزارش شده است که تأثیرات همه گیری ویروس کرونا صنعت بازی محلی را به شدت صدمه دیده است. به گفته وی ، بعلاوه توضیح داد که این نهاد ناظر شکایات زیادی را از مردم در مورد ارائه دهندگانی دریافت کرده است که به قول خودداری از تبلیغات خدمات خود در حین قفل کردن احترام نگذاشته اند.

Gaming Insider گزارش داد كه ماه گذشته به اپراتورهای iGaming در سراسر لیتوانی توصیه شده است كه تبلیغ محصولات خود را متوقف كنند برای مدت زمان قرنطینه مربوط به ویروس کرونا. با این حال، منبع ادعا کرد که متعاقباً تعداد زیادی از شرکتها شرکت کرده اند این توصیه را نادیده گرفت با تعداد کمی حتی افزایش فعالیت های تبلیغاتی خود را ترجیح می دهند.

در مورد نتیجه گیری:

در پاسخ به قانون جدید ، مانتاس زاکارکا از کشور است انجمن تجارت ملی قمار و بازی گزارش شده که هشدار داده است که ممنوعیت تبلیغات می تواند به صنعت آسیب برساند و اپراتورهای جدید را از ورود به بازار محلی iGaming باز دارد. ایتالیا گویا ممنوعیت مشابهی را از روز اول سال 2019 اجرا کرده است اما صنعت iGaming کشور از آن زمان به بعد افزایش یافته است برای ایجاد تردید در اثربخشی این ممنوعیت های تبلیغاتی.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *