بیل می تواند در هیجان انگیز اثر بگذاردآنتورپ – تاتنهام
پنجشنبه 29 مهر ، ساعت 17:55
در BT Sport 2 زندگی کنید

شروع عالی برای بلژیکی های اعلام نشده

مدت ها بود که رویال آنتورپ واقعاً یک نیروی در فوتبال بلژیک بود. آنها از دهه 1950 عنوان قهرمانی لیگ کشورها را کسب نکرده اند و افرادی مانند اندرلخت ، کلوب بروژ و استاندارد لیژ را در مرکز خود تماشا کرده اند. با این حال ، قهرمانی در جام بلژیک در آگوست سال جاری یک موفقیت بود لحظه عظیم برای تیم ایوان لکو ، مخصوصاً وقتی که مقابل کلوب بروژ به میدان رفت. لازم به یادآوری است که بروژ در دوره گذشته برندگان فراری لیگ بودند ، بنابراین محروم کردن آنها از دو گل داخلی ، یک موفقیت بود.

آنتورپ این حرکت را در لیگ حفظ کرده است. آنها با داشتن 20 امتیاز از ده مسابقه ، بسیار برتر جدول هستند. نه تنها این ، بلکه آنها در لیگ اروپا یک شروع پیروزی دارند و از پشت سر می آیند تا در لودوگرتس 2-1 پیروز شوند. پیشکسوت اسرائیلی لیور رفائلوف ، که در فینال جام برنده خود شد ، همچنین گل قاطع بلغارستان را زد.

آنتورپ یک چهارم بازیکن دارد که با مصدومیت دست و پنجه نرم می کنند (ماتئوس ، اورلیو بوتا ، سندر کوپمن و الکسیس د سارت) و می توانند از همان ترکیبی نام ببرند که لودوگرتس را شکست می دهد.

در میان هرج و مرج ، تاتنهام در حال یافتن آرامش است

از وقتی که فروپاشی مملو از ضرب وشتم در مقابل دشمنان قدیمی لندنی خود ، وستهام ، بازی که با نتیجه 3 بر 0 به یک حسرت 3-3 تبدیل شد ، تاتنهام دو پیروزی و دو کلین شیت را پشت سر گذاشت. تیم LASK اتریش در لیگ اروپا با نتیجه 3 بر 0 اخراج شد و سپس تیم ژوزه مورینیو قبل از جفت جادوی هری کین و یکی دو ترسناک مقابل برنلی در تورف مور زنده ماند. هونگ مین پسر برای یک برنده دیرهنگام ترکیب شده است.

READ  پنج بازیکن برای انتخاب Gameweek 1 ...

اسپرز با اختلاف دو امتیاز از چلسی و آرسنال جلوتر است و آنها از منچستر یونایتد با چهار امتیاز بالاتر هستند ، هرچند شیاطین سرخ یک بازی در پیش دارند. یک سرمایه گذاری قابل توجه در ترکیب ، گزینه های گسترده ای را در همه بخشها به مورینیو داده است و به نظر می رسد که دانیل لوی با بازگشت به لیگ قهرمانان اروپا با قماربازی به بالغ عملی خود رسیده است. آن بلیط طلایی را می توان از طریق لیگ برتر گرفت ، اما اگر اسپرز بتواند قهرمان لیگ اروپا شود ، این بلیط نیز می رسد. لیلی وایت ها در حال حاضر هستند 11/26.4 مورد علاقه های شما انجام این کار فقط

با یک بازی خانگی PL مقابل یک تیم مناسب برایتون در آستانه دیدن ، مورینیو با انتخاب تیمش در اینجا بیش از حد ریسک می کند جای تعجب است. گرت بیل ممکن است فرصتی برای شروع پیدا کند ، زیرا او همچنان به ایجاد آمادگی جسمانی خود ادامه می دهد ، و کارلوس وینیسیوس مهاجم پشتیبان نمایش دلگرم کننده ای را در برابر LASK ارائه داد. جو هارت به گلزنی خود ادامه می دهد.

اسپرز مورد علاقه های شایسته است ، اما کمی کوتاه است

با توجه به فرم خارج از خانه تاتنهام و کیفیت برتر آنها به عنوان یک تیم ، شما می توانید درک کنید که چرا آنها در اینجا محبوب هستند ، اما من مطمئن نیستم که بتوانم از تجارت آنها در مسابقات هیجان زده شوم. 7/41.57 برنده شدن آنتورپ واقعاً خوب بازی می کند و آزادانه امتیاز می گیرد ، بنابراین من در جای دیگر به دنبال شرط اصلی خود می گردم.

READ  TalkSPORT Charity Bet Treble: یک ضربه 19/2 برای جمع آوری پول برای صندوق بابی مور

میزبانان برای کمک به برخورد سرگرم کننده

آنتورپ در هفت مسابقه اخیر خود 20 گل به ثمر رسانده است ، اما آنها در این طلسم حتی یک کلین شیت هم حفظ نکرده اند ، بنابراین من دوست دارم پشتوانه باشم بیش از 3.5 گل اینجا در 5/72.42. این شرط بندی در شش بازی از هفت بازی گذشته آنتورپ انجام شده است.

متناوباً ، می توانید از a پشتیبانی کنید BTTS / بیش از 2.5 گل دو برابر می شود در Sportsbook در 6/584/1.

بیل سرانجام اثر خود را نشان دهد؟

گرت بیل هنوز در جادوی دوم خود به عنوان بازیکن اسپرز حساب خود را باز نمی کند ، اما در مقابل تیمی که به شیوه ای باز و هجومی بازی می کند ، ممکن است با سرعت و دویدن مستقیم خود فرصت درخشش را بدست آورد. اخبار تیم را زیر نظر داشته باشید و اگر او شروع کرد ، از او پشتیبانی کنید امتیاز گرفتن در 4/5.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.