بهترین شرط های گلزنی و گلزنی برای لیگ برتر GW5


بدون توقف DCL

اورتون و لیورپول
شنبه ، ساعت 12:30

گلزن: دومنیک کالورت لوین برای رسیدن به گل در هر زمان در 4/6

شاید تعجب آور نباشد که ببینم من در حال برترین گلزن لیگ برتر هستم تا دوباره به اینجا بروم. Dominic Calvert-Lewin در این فصل تاکنون پر سر و صدا بوده و از بازی در یک تیم حمله طلب بسیار سود می برد (2.34 xGF pg). او در پایان مسابقه میانگین 1.11 xG / میانگین است، و اگر این تیم اورتون همچنان به ایجاد فرصت های خوب ادامه دهد ، DCL فقط به تعداد او اضافه می کند.

کارت: Trent Alexander-Arnold برای رزرو @ 23/10

این یک بازی بزرگ برای TAA با توجه به وفاداری به لیورپول است. پیروزی قرمزها نه تنها برای او معنای زیادی دارد ، بلکه او احتمالاً در برابر ریچارلیسون قرار خواهد گرفت که به دلیل جسمی و بی نظیری حریف بسیار حریف است. همه ما توانایی های رو به جلو الکساندر-آرنولد را می دانیم ، اما او از نظر دفاعی آسیب پذیر است و بیش از حد قادر به گرفتن سمت اشتباه بازیکنان است. او به نظر می رسد در بازی یک کارت مناسب باشد ، که می تواند برای قهرمانان ناامید کننده باشد.

همان بازی چندگانه: اورتون یا تساوی ، گل های کمتر از 3.5 و جیمز رودریگز 1+ شلیک به هدف @ 6.46

من شانس اورتون برای گرفتن چیزی از بازی را دوست دارم ، اگرچه با توجه به سه دیدار گذشته در گودیسون 0-0 بوده است ، من فکر نمی کنم که ما در یک جشن گل حضور داشته باشیم ، بنابراین Under 3.5 به نظر عادلانه می رسد. جیمز رودریگز از بدو ورود بسیار عالی بوده و از 10 شوت سه بار گلزنی کرده است. او چهار مورد را هدف گرفته است ، یعنی او به طور متوسط ​​1.12 شلیک در هدف در هر بازی متوسط ​​است.

READ  لیگ برتر و جام کارابائو در این 6/1 تقویت شد

استرلینگ برای حضور در مرحله مرکزی

منچسترسیتی و آرسنال
شنبه ، ساعت 17:30

گلزن: رحیم استرلینگ برای گلزنی در هر زمان 10/10 @

ما مطمئن نیستیم که سرخیو آگوئرو یا گابریل عیسی در این بازی شرکت خواهند کرد ، بنابراین خوشحالم که به جای دیگری نگاه می کنم. پیر امریک اوبامیانگ به نظر می رسد با عملکرد نیمه نهایی جام حذفی خود یک بازی آشکار دارد ، اما تاکنون در این فصل از لیگ ، به طور متوسط ​​فقط 0.08 xG / میانگین مسابقه. این بسیار چشمگیر است. کوین دی بروین نیز تردید دارد ، بنابراین برای من ، رحیم استرلینگ منطقی در تقابل است. بازیکن انگلیسی در حالی که در مدت زمان بین المللی برای انگلیس بازی نکرده است ، باید به خوبی استراحت کند و گرچه هنوز اخراج نکرده است – درست مثل تیمش – او خطری آشکار برای آنها است.

کارت: Hector Bellerin برای رزرو @ 3/1

هکتور بلرین می تواند روز شنبه پر از حریف باشد ، و چندین حریف بالقوه مختلف برای او وجود داشته باشد که همه قادر به خطا زدن او باشند. تا اینجای این فصل ، اسپانیایی در چهار مسابقه دو بار کارت را گرفته است، و من می توانم ببینم که او در بازی ای که آرسنال بسیار کمی از فوتبال را می بیند ، به این تعداد اضافه می کند.

همان بازی چندگانه: کمتر از 3.5 گل ، رحیم استرلینگ و فیل فودن 1+ عکس به سمت هدف @ 4.08

با توجه به راهی که من انتظار دارم آرسنال در اینجا قرار بگیرد ، با یک بلوک عمیق دروغ ، من نمی توانم کلاه پر از گل در این گل را ببینم ، بنابراین زیر 3.5 گل شرط بندی است که من دوست دارم. رحیم استرلینگ به طور متوسط ​​3.15 شوت در هر مسابقه و کمی بیش از 1 شوت در هدف / میانگین دارد و او باید Bernd Leno را آزمایش کند. به نظر می رسد فیل فودن قسمت بزرگی از برنامه های گواردیولا در این فصل است و او نیز چنین است گرفتن 1.86 عکس / مسابقه متوسط. با توجه به سطح تسلط با فوتبالی که از سیتی انتظار دارم ، تعجب نخواهم کرد که فودن تست لنو را نیز ببینم.

READ  با شروع سریع قرمزها پول نقد کنید

additons پاییز graphic.png

درگیری شکستنی در ورزشگاه تاتنهام هاتسپور

تاتنهام و وستهام
یکشنبه ، ساعت 16:30

گلزن: هونگ-مین سون در هر زمان و هر زمان 10/10

تاتنهام واقعاً قبل از تعطیلات بین المللی بر روی گاز قدم گذاشت و در دو مسابقه برابر نیوکاسل و منچستر یونایتد 7.2 xGF را به دست آورد و 2.2 برابر ساوتهمپتون را به ثمر رساند. آنها به نظر می رسند که فرمولی برای ایجاد فرصت پیدا کرده اند و هونگ-مین پسر ذینفع اصلی بوده است و تاکنون شش بار توردهی انجام داده است. او به طور متوسط ​​0.66 xG / میانگین مسابقه دارد و به نظر می رسد برای گلزنی بیش از حد قیمت دارد اینجا در یک بازی که باید اهداف را ببیند.

کارت: Pier-Emile Hojbjerg برای رزرو در 3/1 @

مهمترین عامل در حمله اخیر اسپرز هاجبرگ بوده است ، که یک محکم ثابت در پایه خط میانی خود ایجاد می کند. او یک بازیکن رزمی است که علی رغم 11 خطا در این فصل فقط یک بار از او کارت گرفته است. او هست به طور متوسط ​​2.7 خطا / میانگین مسابقه، و وستهم بازیکنان نیرنگ و نیرومندی دارند که احتمالاً در اطراف او فعالیت خواهند کرد ، بنابراین 3/1 بزرگ به نظر می رسد.

همان بازی چندگانه: بیش از 2.5 گل ، BTTS ، هری کین و هونگ مین پسر 1+ شلیک به هدف @ 2.41

ما باید در استادیوم تاتنهام هاتسپور به دنبال یک بازیکن تهاجمی باشیم و من بیش از 2.5 گل و BTTS را در این مسابقه دوست دارم با توجه به اینکه هر دو در حمله چقدر چشمگیر بوده اند. برای اینکه قیمت را کمی افزایش دهیم ، من در کین و پسر سقوط می کنم تا هر دو هدف 1+ را داشته باشند هر دو به طور متوسط ​​بیش از 2.0 عکس در مسابقه هدف / میانگین داشته اند.

READ  گلهایی که در استمفوردبریج انتظار می رود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.