بهترین شرط های گلزنی و گلزنی برای لیگ برتر GW3


درگیری سرگرم کننده در ساحل جنوبی

برایتون و منچستر یونایتد
شنبه ، ساعت 12:30

گلزن: نیل موپای برای گلزنی در هر زمان @ 5/11

برایتون یک شروع بسیار چشمگیر در این فصل آغاز کرده است ، قبل از این که نیوکاسل را 3-0 شکست دهد (xG: 0.6 – 1.8 BHA جدید) چلسی را فقط در 0.6 غیر قلم xG در قسمت افتتاحیه خود محدود کرد. سیستمی که گراهام پاتر در حال حاضر در حال کار است به نظر می رسد بهترین نتیجه را از بازیکنان خود گرفته است و نیل موپای با پشتیبانی اضافی آرون کانولی و لئاندرو تروسارد در سه جلو بسیار راحت به نظر می رسد. مرد فرانسوی مدام در موقعیت های خوب 1.0 امتیازات غیر قلم xG قرار می گیرد و در حال حاضر در ضربات پنالتی به سر می برد ، بنابراین من شانس او ​​را برای حمله به دفاع یونایتد دوست دارم که به نظر قانع کننده نیست.

کارت: Tariq Lamptey برای رزرو در 7/2 @

چه شروع این فصل برای طارق لمپتی بوده است. او با هیجان انگیز بازیهای انگلیسی از روی صفحه و با بازیهای همه جانبه اش ، هیچ چیز کمتر از شور و هیجان نداشت. این یك آزمون سخت تر از آنچه كه قبلاً با آن روبرو شده است خواهد بود ، با اینكه یونایتد از سرعت بالایی برخوردار است همه آن بازیکنان نیز در رویکرد خود بسیار مستقیم عمل می کنند. لامپتی در این فصل یک بار زرد دیده است ، من دوست دارم قیمت او در اینجا یکی دیگر باشد.

همان بازی چندگانه: BTTS ، بیش از 2.5 گل و 30+ امتیاز رزرو @ [4.58]

من همچنان تحت تأثیر برایتون و گراهام پاتر قرار می گیرم و معتقدم آنها یکی از بهترین تیم های مربیگری لیگ برتر هستند. مرغ دریایی در اینجا یک بازی به یونایتد می دهد و من می توانم در یک بازی با امتیاز بالا تور آنها را ببینم. با توجه به سرعت و مستقیم بازیکنان هر دو طرف ، فکر می کنم ممکن است با چند خطای بدبینانه روبرو شویم، بنابراین 30+ امتیاز رزرو برای افزایش قیمت همان بازی چند توجه من را به خود جلب می کند.

READ  همه بهترین شرط ها در یک مکان

ورنر برای رسیدن به علامت

وست بروم و چلسی
شنبه ، ساعت 17:30

گلزن: تیمو ورنر اولین گل را در 5/2 به ثمر رساند

چلسی در این فصل هنوز لیگ برتر را کلیک نکرده است ، مخصوصاً در حمله ، اما وت بروم فرصتی عالی برای آنها پیدا کرده تا شیار خود را پیدا کنند. چراغ درخشان تاکنون آبی ها تیمو ورنر بوده است ، که از همان سوت اول بسیار تیز به نظر می رسد ، حتی اگر بخاطر سرویس گرسنگی خورده باشد (0.46 xG). در مقابل این دفاع وست بروم ، من فکر می کنم ورنر اولین گل خود را در چلسی دریافت خواهد کرد و در 5/2 برای باز کردن دروازه ، او وسوسه انگیز به نظر می رسد.

timo-werner.jpg

کارت: Jake Livermore برای رزرو در @ 13/5

این برای وست بروم تا کنون یک مبارزه بوده است ، در دو مسابقه مقابل دو تیم قدرتمند هشت گل و 6.8 xGA دریافت کرده و آنها در اینجا با یک گل دیگر روبرو شده اند. آنچه تاکنون در هر دو بازی آنها دیده ایم پیشرفت حریفان از طریق خطوط آسان ، از طریق پاس و حمل است. اگر این ادامه یابد ، لیورمور ، مجری خط هافبک می تواند افراد زیادی را بدرقه او کرده و از کنار او بگذرد ، بنابراین من شانس رزرو شدن او را دوست دارم. او در این فصل شش خطا مرتکب شده است.

همان بازی چندگانه: پیروزی چلسی ، بیش از 2.5 گل و ورنر برای گلزنی @ [2.57]

چلسی باید در این مسابقه خیلی قدرتمند باشد و من می توانم آنها را به راحتی برنده و ببینم تحمیل شکست سنگین دیگری به باگیز محاصره شده. ورنر باید در یک برد آبی پوشان که نمره بالایی کسب کرده است از رکود خارج شود.

additons پاییز graphic.png

دی بروین برای درخشش دوباره سیتی

منچستر سیتی و لستر
یکشنبه ، ساعت 16:30

گلزن: کوین دی بروین برای رسیدن به گل در هر زمان در 4/5

منچسترسیتی دوشنبه شب شروع شکنانه ای داشت و در یک مکان سخت مقابل یک تیم سرسخت 3-1 پیروز شد و این کار را به روشی چشمگیر انجام داد. کوین دی بروین توانست در نقش شماره 10 پیشروی بیشتری بازی کند ، و رشته ها را تمام شب کشید و در عین حال خود را در موقعیت های گلزنی قرار داد (0.34 غیر قلم xG). او در طول شش ماه گذشته وظایف پنالتی را نیز بر عهده گرفته است ، بنابراین به نظر می رسد قیمت فریبنده ای برای گلزنی در آن چیزی باشد که فکر می کنم یک برد سیتی باشد.

READ  نکات فوتبال شنبه - 7 نوامبر 2020

کارت: Nampalys Mendy در تاریخ 3/1 رزرو می شود

لستر پس از پیروزی در هر دو مسابقه تیم امیدوار کننده ای در این فصل ساخته است ، اما آنها هنوز در مقابل دو تیم بسیار کمتر از حد استاندارد این تیم منچستر تحت تأثیر قرار نگرفته اند. روباه ها چند مورد از نظر مصدومیت دارند ، به ویژه ویلفرد ندیدی ، که می تواند به این معنی باشد که نامپالیس مندی شروع دیگری در برگزاری خط میانی می کند. او باید با هافبک پویای سیتی که از کنار او عبور می کند کنار بیاید، و با دیدن کارت تعویض آخر هفته گذشته خود مقابل برنلی پس از چند خطا و بدگویی ، می توانم دوباره این اتفاق را ببینم.

همان بازی چندگانه: پیروزی منچسترسیتی ، BTTS و کوین دی بروین 2+ هات در هدف @ [6.97]

سیتی زیبا به نظر می رسد ، و من فکر می کنم که آنها یکشنبه لستر را شکست می دهند ، اگرچه من می بینم که لستر وارد لیست گل می شود ، درست مثل وولز در روز دوشنبه. دی بروین تنظیم کننده حمله شهر است و هنگام بازی جلوتر در روز دوشنبه چهار شلیک گرفت ، هر چهار هدف را هدف گرفتند، بنابراین قیمت بزرگ (11/10) درباره او داشتن 2+ SOT قیمت را به زیبایی افزایش می دهد.

صلاح برای لذت بردن از راحتی دوباره در خانه

لیورپول و آرسنال
دوشنبه ، ساعت 20:00

گلزن: محمد صلاح برای اولین بار @ 16/5

لیورپول هفته گذشته برابر چلسی ، حتی هنگام بازی مقابل 11 نفره ، واقعاً چشمگیر به نظر می رسید و این کار را در این فصل انجام داده است. به نظر من آنها بیشتر شبیه تیمی هستند که فصل گذشته شروع به کار کردند تا تیمی که آن را به پایان رساند ، که برای کل لیگ برتر نگران کننده است. محمد صلاح در اولین حضور خود در آنفیلد در این مدت هت تریک کرد و او در پایان احتمالات برابر با 2.27 xG در حال حاضر بوده است. من فکر می کنم او به نظر بزرگ می رسد تا در بازی ای که انتظار دارم لیورپول به راحتی برنده شود ، دروازه حریف را باز کند.

READ  Daily Acca: Blues برای پیروزی در یک کار سرگرم کننده

klopp-salah.jpg

کارت: Saed Kolasinac برای رزرو در @ 3/1

Kieran Tierney برای این بازی تردید دارد ، به این معنی که دوباره از Saed Kolasinac می توان در سمت چپ سه بازیکن عقب بازی کرد ، که این مسئله دردسر را رقم می زند. او باید با دویدن های خارج از خانه صلاح کنار بیاید، و می تواند کمی داغ باشد ، بنابراین به نظر من این قیمت سخاوتمندانه به نظر می رسد – اگر به او تکان بخورد.

همان بازی چندگانه: لیورپول برای پیروزی و محمد صلاح گلزنی @ [2.24]

من فکر می کنم شکاف بین کلاسهای دو طرف در روز دوشنبه تأکید خواهد شد. اگرچه آرسنال در آخرین مسابقه لیگ در امارات پیروز شد ، لیورپول در آن مقطع عنوان قهرمانی را از آن خود کرده بود و از نظر دفاعی شلخته بود و دو گل به آرسنال هدیه داد. علیرغم آن ، توپچی ها در مجموع فقط سه شوت مدیریت کردند و در اکثر بازی ها در نهایت خوش شانس بودند که برنده شدند. من یک پیروزی راحت سرخ ها را دوست دارم ، با صلاح بازیکنی که دوست دارم در لیست امتیازات قرار گیرد.

**

در این هفته فوتبال … فقط شرط بندی پادکست ، جیک و پانل یک کلاس کوچک در مورد استفاده از بازی های چند بازی مشابه ارائه دادند …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.