بت سافت از اسلات جدید Miles Bellhouse and the Gears of Time خبر می دهد


ماجراجویی سفر به زمان در انتظار است Betsoft Gaming’s بازی اسلات آنلاین جدید مایلز بلهاوس و چرخ دنده های زمان. این بازی جدید دارای گرافیک و انیمیشن شگفت انگیز است که شامل تم steampunk و دانشمند بی نظیر مایلز ، به علاوه ربات دوست داشتنی وی ، Gizmo است. اکشن موجود در بازی شما را به یک تجربه بی نظیر بازی آنلاین ، به گذشته ، حال و آینده می برد ، بارها و بارها ، بارها و بارها.

در ماه نوامبر می آید

مایلز بلهاوس و چرخ دنده های زمان تنظیم شده است تا آزاد شود 5 نوامبر. بازیکنان می توانند هنگام گذر از زمان با مایلز روی حلقه ها بپیوندند. نمادهایی مانند دندان ، چرخ ، عینک هواپیمایی و ساعتهای ساعت بر روی حلقه ها یافت می شود. شما همچنین می توانید ببینید مایل و گیزمو در بازی.

مایلز دوست دارد با Time آزمایش کند ، بنابراین 5 × 5 بازی اسلات شبکه ، هر بار که می چرخید ، خواهید دید ، شبکه پنج موقعیت خاص را به طور تصادفی انتخاب می کند. در انتهای یک آبشار ، موقعیت های انتخاب شده را می توان توسط یک خوشه برنده پوشاند.

هرچه خوشه های برنده بیشتری در این موقعیت های خاص پیدا کنید ، شانس بیشتری برای تحریک a دارید ویژگی سفر در زمان. اگر در نهایت هر پنج موقعیت با خوشه های برنده پوشانده شوند ، این یک چرخش اضافی است!

در طول زمان سفر کنید

همانطور که بازی می کنید ، می توانید در طول زمان نیز سفر کنید. گذشته ، حال و آینده در شبکه ارائه می شوند. هر گزینه ، متفاوت از پخش آخرین چرخش در ، متفاوت است گذشته به ضربهایی که به بردها اضافه می شود حاضر. در آینده، می توانید با استفاده از نمادهای انتخاب شده ، تقاضای احترام کنید تا به ایجاد برنده های بیشتر کمک کنید.

READ  طرح آوردن یک قمارخانه به East Windsor قفسه بندی شده

مدیر بازاریابی Betsoft Gaming Kai Botha نظر داد در مورد بازی جدید با بیان: “Betsoft Gaming به دلیل کیفیت انتشار خود مشهور است و Miles Bellhouse and the Gears of Time نیز از این قاعده مستثنی نیست. این دنباله در سطح جهانی است و مطمئناً مورد توجه بازیکنان قرار خواهد گرفت. از گیمیفیکیشن ، موضوع ، ویژگی ها و مکانیک – این بازی نشان می دهد که Betsoft همچنان به مشتریان و بازیکنان ما ارائه می دهد. “

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *