با شوت برای اسپرز ضربه بزنید

ستون پرپاپ یکشنبه دو مهاجم تاتنهام را برای ستاره مقابل اورتون انتخاب کرده است. پل هیگام استدلال را توضیح می دهد …

این یک دربی ناامیدی در گودیسون پارک است اورتون و تاتنهام هر دو به شدت به یک نتیجه مثبت نیاز دارند، اما حداقل اسپرز این عامل احساس خوبی را بعد از آن دارد ورود آنتونیو کونته

برخلاف هواداران سرخوش اسپرز، هواداران اورتون در حال حاضر صبر خود را از دست داده اند رافا بنیتز پس از سه شکست متوالی – و صبر زیادی برای سرمربی سابق لیورپول برای شروع وجود نداشت.

اورتون مثال خوبی ارائه می دهد که چرا هواداران اسپرز نباید به این زودی فریب بخورند، زیرا تافی ها مدیر نامی خود را در کارلو آنچلوتی داشتند، اما حتی او نیز نتوانست موفقیت را به باشگاه بازگرداند.

و قضاوت در مورد اسپرز فقط ویتسه آرنهم را شکست داد روز پنجشنبه، نشان داد که کونته در دفاع هنوز کارهای زیادی برای انجام دارد.

بنابراین ممکن است نیاز به بنیتز بیشتر باشد، اما هر دو تیم باید حداکثر تلاش خود را انجام دهند با بازیکنان اسپرز که مشتاق هستند سرمربی جدید خود را تحت تأثیر قرار دهند و اورتون در تلاش برای نجات آنهاست.

ولوز روز دوشنبه اورتون را لو داد اگرچه و اگرچه کونته روی کاستی‌های دفاعی تیمش تمرکز خواهد کرد، سه بازیکن جلویی که او مقابل ویتسه داشت نیز می‌تواند مشکلات زیادی را برای میزبان ایجاد کند.

سون هیونگ مین بهترین بازیکن اسپرز بوده است حتی تحت هدایت نونو، و او اولین انتخاب ما در اینجا برای زدن یک شوت به سمت هدف در گودیسون است، زیرا او در هر بازی لیگ برتر این فصل به غیر از آخرین بازی نونو مقابل منچستریونایتد، حداقل یک ضربه را زده است.

READ  بازی سختی در Molineux انتظار می رود

لوکاس مورا جالب است از آنجایی که او مقابل ویتسه گل زد و عالی به نظر می رسید، سرعت او با سبک بازی کونته مطابقت دارد و او قبلاً نشان داده است که می تواند به خوبی با سون و هری کین ارتباط برقرار کند.

مورا در دیدار مقابل برنلی یک گل زد و دو شوت در چارچوب داشت در جام کارابائو و سرعت و دوندگی مستقیم او واقعاً همه جور مشکلاتی را برای اورتون ایجاد می کند.

این بازیکن برزیلی اینجا قیمت مناسبی برای تنها یک شوت به سمت دروازه دارد و دو مرد اسپرز با هم قیمت خوبی را به ما می دهند. دوبل Bet Builder.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *