بارسلونا پس از باخت رئال مادرید احساس فشار در لیگ قهرمانان می کند


فشار از زیدان به کومان منتقل می شود

نه اینکه شما هرگز آن را از ویژگیهای مشهور اصیل او بدانید ، اما زین الدین زیدان به عنوان مربی تحت فشار وارد ال کلاسیکو شنبه شد. پس از دو شکست خجالت آور در خانه برای رئال مادرید در طی چند روز به کادیز و شاختار دونتسک – از لحاظ زمینه بسیار متفاوت اما از نظر عملکرد به همان اندازه بی نظیر – صحبت در پایتخت این بود که عکس این بارسلونا سه شنبه شب می دید که سرمربی فرانسوی برای آینده خود در بورسیا مونشن گلادباخ بازی می کند.

یک بعدازظهر چه تفاوتی ایجاد می کند. 3-1 ال رئال در نیوکمپ تمام خصوصیات اصلی مادرید دوران زیدان را داشت. هیچ چیز پر زرق و برق اما کاربردی ، سازمان یافته و قاطع است. قهرمانان برنده شایسته ای بودند و اگرچه او کمک قاطع عجیب و غریب کرد ، اما نه حداقل پس انداز لیونل مسی، بهترین بازیکن آنها در این فصل است تیبو کورتوا زیاد کار نکرد

چکمه اکنون روی پای دیگر است. در حالی که زیدان با تقویت یک ادن هازارد در ترکیب تیمش به شمال غربی آلمان می رود ، رونالد کومان و بارسلونا به یوونتوس در روز چهارشنبه در پشت شکست های پی در پی در لالیگا. این مربی به طور گسترده از داوری کلاسیکو شکایت داشت ، اما واقعیت این است که تیمش در نیمه دوم بی حال بود و کومان تا دیر وقت روی تغییرات او تأثیر نگذاشت. در مقابل یووه که باید پاسخ دهد که روز یکشنبه تحت بازرسی توسط ورونا قرار دارد ، یک نتیجه مثبت ضروری است.

READ  نکات شرط بندی سه گانه - یکشنبه 13 دسامبر 2020

یوونتوس را برگردانید تا بارسلونا را شکست دهد 7/476/2

مارسی به دور از روان اما خطری برای سیتی است

“(آیا ما می توانیم) جذابیت بیشتری نسبت به آن داشته باشیم؟ این سخت خواهد بود!” آندره ویلا-بواس وقتی از او سedال شد که آیا او خندید مارسی تیم می تواند و باید بعد از پیروزی خارق العاده 1-0 روز شنبه در لورینت چشم کمی راحت تر باشد. پاسخ او حاوی چیزی بیش از اشاره به کنایه بود اما همچنین نشانگر افتخار او در تیمش بود ، که برای یک پیروزی بسیار ضروری در باد و باران بریتنی گود می زد. این ویژگی های جنگی می تواند حیاتی باشد شهر منچستر بازدید

مسئله فعلی ویلاس-بواس در موقعیت فوروارد میانی است ، جایی که داریو بندیتو به نظر می رسد از این نظر دور است و هنوز در این فصل موفق به گلزنی نشده است. چند گزینه دیگر وجود دارد ، با تغییر مکان در فلوریان تاووین – بازیکن وسیع اما گلزن توانمند – یا به یاد آوردن والر ژرمن که مورد علاقه مربی نیست ، در میان آنها.

PayetOct20.jpg

امتیاز بزرگ این است که دیمیتری پایت، رئیس خلاق آنها که فصل آنها تاکنون به دلیل بیماری و تعلیق مختل شده است ، آماده بازی در اروپا است. در آخرین بازی خانگی مارسی در لیگ قهرمانان اروپا نزدیک به هفت سال پیش ، این بازیکن 33 ساله چهره ای ناامید کننده را قطع کرد و پس از کارت قرمز در مقابل ، یک پرچم گوشه را از سوکت خارج کرد. بورسیا دورتموند. حالا او تیمش را ناکام می گذارد و به خصوص تحویل او از روی ضربات ایستگاهی می تواند به تیمش چیزی بدهد تا بتواند در موقعیت دفاعی سیتی قرار بگیرد.

READ  نکات Crystal Palace v Leeds

به هر دو تیم برگردید تا در آن گل بزنند 6/51.86

لایپزیگ در جاده آزادتر است

بحث و جدال کمی وجود دارد RB لایپزیگشروع فصل است. علی رغم از دست دادن تیمو ورنر و تنها استقبال از مارسل سابیتزر در مصاف از مصدومیت در پیروزی شنبه مقابل هرتا برلین ، آنها به اندازه کافی خوب برای هدایت جدول زودهنگام بوندس لیگا شروع کرده اند. در خانه ، جایی که آنها اغلب در تنگنا آخر دوره گذشته از مخالفت فرومایه ناامید می شدند ، در همه رقابتها چهار بر چهار پیروز شده است.

حتی اگر این تیم در حال پیشرفت باشد ، فکر کردن دشوار است جولیان ناگلزمنمردان هنوز در جاده خطرناک ترند. او کاملاً واضح است که هیچ جایگزینی مستقیم برای ورنر وجود ندارد ، اگرچه الکساندر سرلوث به طور اسمی جای او را می گیرد در صورت استقرار در این فصل لایپزیگ علی رغم غیبت سابیتزر ، بار دیگر از بازیکنان خط حمله میانی خط حمله می کند. Emil Forsberg در حال تبدیل شدن به مرکز برنامه های خود است و قبلاً دو بار شبکه را پیدا کرده است ، در حالی که دنی اولمویس به عنوان یک ارائه دهنده خوشحال می شود – و اهداف برای او رقم می خورند.

ForsbergOct20.jpg

اگر به این اضافه کنیم منچستر یونایتدخانه در خانه بدون پیروزی در آغاز رقابت های لیگ برتر ، پس از آنکه اولدترافورد در سراسر اسکله های سالفورد ظاهر می شود ، باید چشم ناگلسمن روشن شود. با توجه به مهارت لایپزیگ در وقت استراحت ، یونایتد نباید اجازه دهد اشتیاق خود را برای رسیدن به جلو به جلو بهتر کند.

READ  میزبان ها می توانند موجو حمله خود را پیدا کنند تا Clarets را شکست دهند

لایپزیگ را برگرداند تا منچستر یونایتد را شکست دهد 4/93.3

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *