بارسلونا به کیفیت بیشتری نیاز دارد و رحیم استرلینگ مناسب خواهد بود


شایعاتی وجود دارد که بارسلونا ممکن است سعی کند امضا کند رحیم استرلینگ در پنجره نقل و انتقالات بعدی، و فکر می کنم او کیفیت کافی برای اضافه کردن به تیم ما و به ارمغان آوردن چیزهای خوبی برای باشگاه دارد.

او چندین سال در لیگ برتر، لیگ قهرمانان و فوتبال بین‌المللی در تیم‌هایی مانند منچسترسیتی، لیورپول و انگلیس بازی کرده است، بنابراین، علی‌رغم اینکه پویایی بازی فوق‌العاده‌ای برای بازی در بهترین رقابت‌های جهان به ارمغان آورده است. او همچنین به بازی تحت فشار زیاد عادت دارد.

او در بازی های حساس لیگ قهرمانان اروپا برای منچسترسیتی و یک نیمه نهایی جام جهانی و فینال یورو 2020 برای تیم ملی انگلیس بازی کرده است، بنابراین من او را به عنوان یک بازیکن می بینم. امضای پتانسیل عالی برای بارسلونا

البته می توان بحث کرد که آیا سبک بازی او با آن سازگار است یا خیر ژاویرویکرد او است، اما صادقانه بگویم، من فکر می کنم که اکنون مهم ترین چیز این است که گزینه های بازیکن بیشتر و بهتری را به سرمربی جدید ارائه دهیم. اسطوره هافبک بارسلونا واقعا می تواند تیم و عملکردش را بهبود بخشد.

کوتینیو می تواند پس از آمدن ژاوی اعتماد به نفس خود را افزایش دهد

آمدن یک سرمربی جدید همیشه برای بازیکنانی که به طور منظم بازی نمی کنند فرصت بیشتری برای متقاعد کردن مربی جدید خود در جلسات تمرینی فراهم می کند، بنابراین، من فکر می کنم که با آمدن ژاوی به شهر، این باید تأثیر بگذارد. انگیزه فیلیپه کوتینیو پس از نشان دادن برخی نشانه های ناامیدی اخیرا افزایش یابد.

READ  نکات منچستر یونایتد و وستهام

علاوه بر این، او برای تیم ملی برزیل نیز فراخوانده شد و باید فرصتی برای بازی در برابر کلمبیا یا آرژانتین داشته باشد که می تواند همچنین اعتماد به نفس او را تقویت کنید قبل از بازگشت به کاتالونیا و تلاش برای ثبت نام خود در ترکیب اصلی ثابت.

من مطمئن هستم که ژاوی تشخیص می دهد پتانسیل و کیفیت زیادی در کوتینیو وجود دارد و مطمئناً برای بازیابی بازیکن تلاش خواهد کرد، زیرا اگر بتواند به بهترین دوران خود در لیورپول یا بایرن بازگردد، می تواند چیزهای زیادی به تیم بدهد.

مدیران جوان به فرصت هایی برای اثبات ارزش خود نیاز دارند

اخیراً می بینیم که برخی هافبک های افسانه ای نام خود را به عنوان مدیرانی مانند استیون جرارد، پاتریک ویرا و ژاوی می بینیم و این اتفاق تنها در صورتی می تواند برای دیگران تکرار شود که باشگاه ها به آنها فرصتی برای اثبات ارزش خود بدهند.

به عنوان بازیکنان سابق که اخیراً بازی را متوقف کرده اند، از نسل های مشابه بازیکنان فعلی هستند، بنابراین آنها به یک زبان صحبت می کنند و احتمالاً در رختکن بسیار مورد احترام است برای بت بودن بازیکنان

به نظر می رسد ادی هاو یک قرار محتاطانه برای نیوکاسل باشد

نیوکاسل یونایتد اعلام کرد ادی هاو به عنوان سرمربی جدید آنها – یک مربی انگلیسی با تجربه رو به رشد لیگ برتر و دانش قوی در مورد فوتبال انگلیس – که برخلاف انتظاراتی است که آنها به یک مدیر بین المللی یا معتبرتر اشاره می کردند.

به نظر می رسد این یک گزینه معتبر در مرحله انتقالی است که در آن باشگاه، بیش از هر چیز، نیاز به اجتناب از سقوط، همزمان با تقویت تیم دارد.

اما در این مورد نیز باید صادق باشم. من سال ها فوتبال بازی کردم و به این اعتقاد دارم یک مربی اگر بازیکنان خوبی در تیمش نداشته باشد نمی تواند نتیجه بگیرد، زیرا این بازیکنان هستند که مهمترین نقش را در یک مسابقه فوتبال دارند.

READ  همه بهترین شرط بندی ها در یک مکان

یک مربی می تواند چیزی حدود 10 تا 20 درصد در موفقیت با اتخاذ استراتژی های خوب و داشتن یک رابطه سالم با تیم خود نقش داشته باشد، اما اگر بازیکنان خوبی نداشته باشید، به هیچ چیز مرتبطی دست پیدا نمی کنید، بنابراین، نیوکاسل نیز باید روی جذب بازیکنان خوب در پنجره نقل و انتقالات بعدی تمرکز کنید تا به هاو اجازه دهد تا کار خود را توسعه دهد و از سقوط به پایین پرهیز کند.

وضعیت عجیبی است که ببینیم باشگاهی که اینقدر ثروتمند شده و به چمپیونشیپ سقوط می کند و همینطور است پروژه خود برای تبدیل شدن به یک باشگاه برتر جهان را به تاخیر انداخت آماده برای مبارزه برای هر عنوانی که در آن شرکت می کند.

برزیل برای حریفان خود در مقدماتی جام جهانی بسیار قوی است

تیم ملی برزیل می‌تواند این هفته در رقابت‌های جام جهانی قطر حضور خود را در جام جهانی قطع کند کلمبیاو این ثابت می کند که کمپین Tite تا کنون چقدر خوب بوده است، هنوز شکست ناپذیر و تقریباً 100% پیروز بوده است.

این تیم بسیار برتر از حریفان خود در آمریکای جنوبی بوده است و من مطمئن هستم که آنها کاملاً شایسته جشن گرفتن جواز حضور خود در این تاریخ بین المللی فیفا هستند. که در آن میزبان کلمبیا هستند و از وحشی ترین رقبای خود آرژانتین دیدن کنند.

اما فکر نمی‌کنم برزیل این موفقیت را به تعویق بیندازد زیرا فکر می‌کنم آنها کلمبیا (جمعه، ساعت 00:30 به وقت گرینویچ) را شکست خواهند داد، زیرا آنها کیفیت بهتر و همچنین برتری خانگی را برای این مسابقه دارند.

به همین دلیل، من به یک برد برزیلی پایبند هستم نتیجه 3-1 در سائوپائولو

READ  مقدسین می توانند زندگی را برای لکنت زبان بلوز دشوار کنند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.