اگر ستاره انگلیس ویا را ترک کند ، مورد علاقه من سیتی است


جک گریلیش 11/10 است که برای منچسترسیتی امضا می کند این تابستان به دنبال گزارش هایی مبنی بر پیشنهاد قهرمان لیگ برتر در حدود 90 میلیون پوند برای هافبک انگلیس.

گریلیش فردا خود را برای دیدار راند دوم انگلیس در مرحله دوم با آلمان در ومبلی آماده می کند ، اما احتمالاً آگاه است که پس از مسابقات تصمیم بزرگی خواهد گرفت.

یک گزارش در آخر هفته ادعا کرد Grealish به سیتی یک کار تمام شده بود اما کاپیتان ویلا 11/8 برای اقامت است با باشگاه میدلندز فراتر از پنجره نقل و انتقالات فعلی.

اگر او جابجا شود ، بازار کمی شک دارد که سیتی باشد (منچستر یونایتد در شرط بندی 14/1 در مرحله بعدی قرار دارد).

از پپ گواردیولا تیم در 2020/21 به راحتی قهرمان لیگ برتر شد اما فینال لیگ قهرمانان را به چلسی واگذار کرد. گریلیش که امسال 26 ساله می شود ، می تواند به آنها کمک کند تا در 2221/2021 از این خط عبور کنند.

هری کین دیگر هدف گواردیولا در تابستان است زیرا قهرمانان سعی در جذب یک مهاجم کلاس جهانی دارند. کاپیتان انگلیس ، که سیتی برای او حدود 100 میلیون پوند به علاوه بازیکنانی که Spurs رد کرده اند پیشنهاد داده است 11/10 برای حرکت به اتحاد در این پنجره.

گلن هادل ، سفیر ما در یورو 2020 می گوید که هر دو حرکت منطقی است:

“من شنیدم که منچسترسیتی چند هفته پیش قصد داشت به دنبال گریالیش و کین برود. پپ گواردیولا به دو بازیکن انگلیسی نگاه می کند و فکر می کنم بازیکنان انگلیسی در حال حاضر این سطح هستند. ، که هست لیگ قهرمانان، اما به همین دلیل است که آنها آنچه را که باید انجام دهند انجام می دهند.

READ  مسابقه با امتیاز کم احتمالاً بین تیم های اشتباه کننده وجود دارد

“به جای خرید چهار یا پنج بازیکن ، پپ فکر می کند که آنها دور از دسترس نیستند. آنها به یک پایان دهنده نیاز دارند ، و Grealish در چند سال آینده بهتر و بهتر خواهد شد. زمان مناسب خریدن اوست. اگر این اتفاق بیفتد ، با این هزینه احتمالاً 15 میلیون پوند در سال کار می کند. آنها پول لازم برای انجام این کار را دارند و من تعجب نمی کنم. آنها اگر سیتی را بدست آورند به سطح بعدی می رسند. “

موارد مورد علاقه یونایتد برای جذب رونالدو

کریستیانو رونالدو شب گذشته با پرتغال از یورو 2020 سقوط کرد و او بازیکن دیگری است که تصمیم دارد درباره آینده خود تصمیم بگیرد.

برنده چهار بار توپ طلا در مسابقات 5 گل به ثمر رساند تا نشان دهد که در 36 سالگی هنوز مبلغ بسیار زیادی برای ارائه دارد. بعد از یوونتوس در این فصل در سری A چهارم شد ، البته رونالدو به عنوان بهترین گلزن لیگ ، شایعات زیادی مبنی بر جدایی او از غول های ایتالیا منتشر شد.

ronaldo_2021_euros.jpg

بازگشت به منچستر یونایتد، که رونالدو از سال 2003 تا 2009 برای او بازی کرد ، گزینه اصلی در Sportsbook در است 7/4.

ممکن است اوله گونار سولسکایر ایده آوردن پرتغالی را به عنوان مهاجم اصلی تیمش دوست داشته باشد. با این حال ، دشواری برونو فرناندس در بازی در همان تیم رونالدو برای پرتغال ممکن است جنجالی باشد. ورود رونالدو می تواند یونایتد را از تعادل خارج کند.

در 5/2 پاری سن ژرمن می تواند گزینه بهتری برای رونالدو باشد. آنها برای اولین بار قهرمان لیگ قهرمانان هستند و رونالدو دوست دارد ششمین مدال برندگان را به مسابقات خود اضافه کند.

READ  بیایید مراحل گروه را به سبک تمام کنیم

بازگشت به رئال مادرید 5/1 است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.