اولین انفجار گلوله برفی توسط Pragmatic Play Limited ارائه شد


یک هفته پس از راه اندازی اسلات ویدئویی Big Bass Bonanza و توسعه دهنده بازی های کازینو آنلاین مالت Pragmatic Play Limited اکنون بازگشته است تا نخستين نوآوري يكنوع بازی شبیه لوتو Snowball Blast 90 توپي جدید خود را اعلام كند.

دفتر مرکزی Sliema استفاده می شود بیانیه مطبوعاتی رسمی دوشنبه آخرین پیشرفت خود را به عنوان “یک تنوع فصلی” از عنوان محبوب Bingo Blast توصیف کند که همراه با “همان تصاویر با کیفیت بالا و جذاب” در حالی که “جوایز تضمینی بزرگتر برای فصل و تعطیلات” را ارائه می دهد.

گشت زدن منجمد:

Pragmatic Play Limited اظهار داشت که تلفن همراه آن مناسب است گلوله برفی انفجار به صورت آنلاین دعوت می کند بینگو علاقه مندانکمی بدجنس شدن“با پیوستن به”یک آدم برفی دوستانه‘ بنابراین به عنوان ‘برخی از گلوله های برفی را در هوا منفجر کنید” علاوه بر این ، توسعه دهنده اعلام کرد که جدیدترین عنوان iGaming خوددقیقاً همان گیم پلی نسخه اول محصول را دارد“در حالی که تا چهار بار”سریعتر از یک بازی یکنوع بازی شبیه لوتو 90 توپه بدون از بین بردن تجربه هیجان انگیز گیم پلی کلاسیک.

سرگرمی استثنایی:

کلر مک دائید، معاون رئیس جمهور در بینگو برای Pragmatic Play Limited ، از بیانیه مطبوعاتی برای بیان اینکه شرکت او استفاده می کند استفاده کرد بینگو انفجار و بازی های انفجار گلوله برفیاز یک طراحی زیبا و مدرن استفاده کنیدبه منظور ارائه علاقه مندان به یکنوع بازی شبیه لوتو مدرن با پیچیده ترین رابط کاربری و تجربه. وی علاوه بر این ادعا کرد که هر دو عنوان در مقایسه باسایر محصولات موجود در بازار‘و می تواند از طریق’ به سیستم عامل هر اپراتور iGaming اضافه شود ‘یکپارچه سازی API

READ  پشتوانه مالی قابل توجهی برای پلتفرم بازی اجتماعی PickGuru برنامه ریزی شده

بیانیه McDaid را بخوانید

دیدن محصول پیشرفته و پوشیده ما برای زمستان برای ما بسیار هیجان انگیز است و ما نمی توانیم صبر کنیم تا ببینیم عملکرد آن چگونه است. ما انتظارات زیادی از Snowball Blast داریم زیرا محصول اصلی با آغوش باز دریافت شد ما می دانیم که چقدر بازیکنان سازگاری فصلی بازی های ما را دوست دارند. فکر می کنم بیشتر مردم آرزوی کریسمس سفید و با این بازی را دارند بازیکنان می توانند با آدم برفی یخ زده خود در خانه ها راحت و دنج بمانند. ما امیدواریم که این باعث دل گرم بازیکنان شود و با پیشنهادات شریک زندگی ما در ماههای زمستان مقابله کند. “


igamingvideo slotchristmaspragmatic play limitedbingo blastclaire mcdaidbig bass bonanzasnowball blastsnowman

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *