امری می تواند ماموریت انتقام گیری اوله را ناکام بگذارد


منچستریونایتد در ویارئال
چهارشنبه 29 شهریور
زنده در BT Sport

شیاطین سرخ در ماموریت انتقام

عملکرد بد دیگر منچستریونایتد در روز شنبه به این معنی است که تیپ “Ole Out” قابل پیش بینی خسته کننده دوباره در حال اجرا است و اکنون ویارئال وارد اولدترافورد شد همه خاطرات بد فینال لیگ اروپا در ماه مه را با خود به همراه می آورد.

سولسشر به این زودی جایی نخواهد رفت همانطور که یونایتد در حال حاضر هر چیزی را که از او خواسته است به او داده است ، بنابراین او حداقل در این فصل فرصت دارد تا این ایمان را با برخی از وسایل نقره جبران کند – و او مطمئناً تیمی را برای انجام این کار در اختیار دارد.

کریستیانو رونالدو استاد لیگ قهرمانان اروپا با 178مین حضور خود رکورد رقابت های ایکر کاسیاس را خواهد شکست و شکستن تیم سرسخت اسپانیا دقیقاً همان چیزی است که او به آنجا بازگردانده شد.

با این حال ، آن مرد بزرگ ، هرگز نتوانست در چهار بازی مقابل ویارئال گلزنی کند در مقابل آنها مشتاق تغییر این آمار خواهند بود – و پس از تساوی هر پنج دیدار قبلی با زیردریایی زرد ، یونایتد به دنبال رونالدو خواهد بود تا تفاوت را رقم بزند.

مصدومیت لوک شاو و هری مگوایر اگر هر دو نفر یا هر دو نفر از دست بدهند ، این می تواند یک مشکل بزرگ باشد ، که البته برای تیم میزبان منفی خواهد بود.

منچستریونایتد هرگز در دو بازی اول خود در یک رقابت بزرگ اروپایی شکست نخورده است در تاریخ خود ، و Solskjaer باید شروع به انباشتن پیروزی ها کند تا رکورد ضعیف خود را در این مسابقات بهبود بخشد.

READ  هری کین به من سیتی؟ پس از عدم نمایش کین در اسپرز ، انتقال در حال حاضر شانس زیادی دارد

طرف سرسخت اسپانیایی مشکلاتی دارد

این سخت ترین بازی ویارئال در گروه است اونای امری با احتیاط به این مسئله نزدیک می شود و هدف برای جلوگیری از شکست قبل از هر چیز – این نقشی است که تیمش به خوبی از عهده آن برآمده و تجربه قبلی زیادی در آن دارد.

آنها هنوز این دوره از لالیگا را روشن نکرده اند ، اگرچه هنوز شکست نخورده اند – تنها یکی از شش مورد را برد و پنج تای دیگر را مساوی کرد. آنها همچنین در اولین بازی خود در لیگ قهرمانان مقابل آتالانتا به تساوی دست یافتند.

آخر هفته 0-0 در رئال مادرید نقشه بازی در اولدترافورد را ارائه می دهد – اگرچه ویارئال درواقع آمار مالکیت توپ را بیشتر کرد و تعداد شوت های مشابهی هم به سمت دروازه داشت (دو).

با تعلیق آرون وان بیساکا ، اگر مگوایر و شاو نیز غایب هستند ، امری ممکن است اشاره به ناراحتی در اینجا بکند و یک بازی هجومی تر انجام دهد – اما شانس این است که او به توانایی تیمش در محکم نگه داشتن آن اما بازی در تعطیلات اعتماد کند.

قرعه کشی ادامه دارد؟

پنج دیدار که همه آنها با تساوی به پایان رسید ، چهار دیدار آنها 0-0 بود ، ویارئال در این فصل با همه مساوی کرد و با نتیجه 0-0 در رئال مادرید به نتیجه رسید؟ فقط باید قرعه کشی در اینجا با قیمت بسیار وسوسه انگیز است 4.67/2به

منچستریونایتد بزرگ است 1.4740/85 رکورد سولسکایر در لیگ قهرمانان پرچم قرمز است رکورد بدون پیروزی یونایتد در هفت بازی اخیر خود مقابل تیم های اسپانیایی در این مسابقه

ویارئال سابقه خوبی در اروپا دارد و در حال حاضر در طولانی ترین دور بدون شکست در رقابت های بزرگ اروپایی بدون شکست در یک شانزدهم نهایی لیگ قهرمانان و لیگ اروپا قرار دارد.

پس از شکست پشت سر هم در اولدترافورد و مصدومیت احتمالی در خط دفاعی منچستریونایتد ، 7.613/2 در پیروزی ویارئال با توجه به همه این عوامل قیمت بالایی به نظر می رسد.

READ  دو نفر از لیدز برای ضربه زدن به هدف

رونالدو تنها امید گلزنی است؟

این همان چیزی است که او برای آن آمده است ، بنابراین همه انتظار یک گل رونالدو را دارند، از جمله bookies متاسفانه با او بودن یک شانس بزرگ برای پیدا کردن دروازه – با این امید که او در حال حاضر در ضربات پنالتی بماند ، همچنان منتظر تلاش برونو فرناندز در برابر ویلا هستیم تا به زمین بازگردد.

رسیدن به اهداف ممکن است سخت باشد. آره، ویارئال در افتتاحیه لیگ قهرمانان اروپا با آتالانتا به تساوی 2-2 دست یافت، اما آنها در خانه بسیار بازتر و بیشتر حمله می کردند تا در جاده.

به علاوه، امری فرمول شکست یونایتد را می داند و نشسته و آنها را ناامید می کند – زیر 2.5 گل در اینجا خوب بازی می کند 2.3211/8به

بازیکن عاقل – من همیشه دوست دارم جرارد مورنو مقابل تیم های انگلیسی و اگر گلی به ثمر برسد ، احتمال این وجود دارد که مردی که 23 گل از آنها را در فصل گذشته به ثمر رسانده ، در این بازی شرکت کند. او فصل گذشته در لیگ اروپا هفت گل زد از جمله در فینال مقابل یونایتد.

مورنو در سوپرجام مقابل چلسی نیز گلزنی کرد و است 3.613/5 گلزنی در اولدترافورد

آرنوت دانوما بعد از اینکه دروازه باشگاه بروژ را در سال 2018 پیدا کرد ، مقابل آتالانتا گل زد و او می تواند تهدیدی برای گل باشد 4.57/2 که در بازار گلزنان در هر زمان

در آمار بازیکنان ، مراقب مورنو دیگر باشید – آلبرتو مورنو ، مدافع چپ سابق لیورپول ، که اغلب در سمت چپ خط هافبک یا در دفاع کناری کار می کند و در این فصل گلزنی کرده است.

READ  مادرید بهترین مکان در ماه ژانویه برای پوگبا را ارزیابی کرد

او در این دوره رکورد 100 درصدی دارد و هر چهار ضربه او به هدف می خورد و باعث ایجاد مشکلاتی در چلسی در این نقش پیشرفته می شود که در دو ضربه و یک ضربه به چوب قرار می گیرد.

او قیمت مناسبی خواهد بود تا دوباره به هدف برسد.

ایالت هشتم

اوله گونار سولسشر تنها سرمربی است که بیش از 10 بازی لیگ قهرمانان را با یک تیم انگلیسی به عهده گرفته است تا بیش از 50 درصد بازی های اصلی خود را از دست بدهد (64 درصد – از 11 بازی در 7 باخت).

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.