اسلات ویدئویی جدید Reel Kindom Bigger Bass Bonanza راه اندازی شد


بازی Pragmatic Play پس از موفقیت در اولین تکرار الهام گرفته از ماهیگیری ، جدیدترین عنوان شریک Reel Kingdom ، Bigger Bass Bonanza را راه اندازی کرد. اسلات آنلاین در دسامبر 2020. نسخه جدید “بزرگتر” عملاً حداکثر مقدار چند برابر بازی اصلی را دو برابر می کند و به بازیکنان شانس بیشتری برای کسب امتیازات بیشتر می دهد ، با افزایش نوسان ، مجموعه ای از قرقره های اضافی و فرصتی برای برنده شدن تا 4000 برابر سهم

بزرگتر، 5 حلقه ، 4 ردیف بازی با درختان نخل در بندری با نور نئون تداعی می شود که یادآور صحنه ای از سریال تلویزیونی جنایی معروف آمریکایی دهه 80 میلادی Miami Vice است. این ، همراه با موسیقی متن جدید بد بو ، باعث شده است که این بازیکن تا نیمه انتظار داشته باشد که کروکت و تابز در جایی بازی با اسنورکل بازی کنند.

گیم پلی همهجانبه:

در حالی که جدید خط 12 پرداخت شکاف ویدئویی یک ردیف اضافه می کند و تصویر پس زمینه و موسیقی متن را تغییر می دهد ، بازی چند چیز را از نسخه قبلی خود حفظ می کند ، از جمله 96.71 درصد RTP پیش فرض همچنین بدون تغییر ، فرود حداقل سه نماد پراکندگی در طول بازی اصلی باعث ایجاد ویژگی چرخش اضافی و 10 چرخش می شود ، در حالی که با افزودن سایر نمادهای پراکندگی ، پنج چرخش به جمع اضافه می شود.

پیروزی های بزرگ با جمع آوری پراکندگی ها در داخل امکان پذیر می شود قابلیت چرخش اضافی، در حالی که برنده های با ارزش کمتر را می توان از طریق بردهای خط معمولی به دست آورد ، که این امر هنگامی اتفاق می افتد که نمادها از چپ به راست در قرقره های مجاور از حلقه سمت چپ دور شروع می شوند.

READ  Grand Korea Leisure Company Limited رکوردهای ناامید کننده مالی سال 2021 را به ثبت رساند

نمادهای کم ارزش از آیکون های کارت 10-A تشکیل شده اند ، در حالی که لوازم جانبی ماهیگیری شامل جعبه وسایل نقلیه ، وسوسه ، عصای ماهیگیری و قایق شامل پرداخت های بالا می شود. به دست آوردن دستمزد پنج برابر بسیار ارزشمند است 50 تا 200 برابر شرط هنگام فرود یک خط کامل از پراکندگی ماهی ، مبلغ کل ارزش دلار بازیکن را پرداخت می کند.

پراکندگی و چرخش اضافی:

نمادهای پراکندگی در همه قرقره ها ظاهر می شوند و در 3 ، 4 یا 5 فرود می آیند 10 ، 15 یا 20 چرخش اضافی اهدا می کند، به ترتیب. در همین حال ، نمادهای وحشی همزمان با نمادهای پول در حین چرخش اضافی فرود می آیند ، ماهیگیران تمام ارزش های خود را برای بازیکن جمع آوری می کنند. نمادهای پول دارای ارزش دلاری تصادفی هستند در حالی که پراکندگی ماهی دست نیافتنی بازی ارزش دارد تا 4000 بار سهم بازیکن

علاوه بر این ، الف نماد وحشی در چرخش های اضافی و جایگزین نمادهای پرداخت معمولی ظاهر می شود در حالی که نمادهای پولی را نیز در نظر گرفته است. نمادهای وحشی بر روی یک متر در بالای قرقره ها جمع آوری می شوند ، و هر چهارمین نماد وحشی جمع آوری می شود ، این ویژگی را دوباره فعال می کند و جایزه می دهد +10 چرخش اضافی اضافی و یک ضرب برای جمع آوری نماد پول وحشی اولین ردیگر پرداخت x2 ، دوم x3 و x10 برای سومی این ویژگی پس از سه تنظیم مجدد خالی می شود.

READ  بازی های مجازی GoldenRace از طریق Win2Day.at به اتریش می آیند

مخاطبان بیشتری:

یوسی بارزلی ، مدیر ارشد توسعه کسب و کار در بازی Pragmatic Play ، در مورد آنچه مطمئناً یک ضربه بزرگ خواهد بود ، اظهار داشت: بیانیه مطبوعاتی شرکت

“ما خوشحالیم که محصول دیگری را با همکاری Reel Kingdom عرضه می کنیم و به ما این امکان را می دهد به بازیکنان بیشتری نسبت به قبل برسدبه

“این موضوع سبک دل با ویژگی های مختلف جدید تزئین شده است ، هر کدام به منظور کمک به ماهیگیران برای لذت بردن از صید کامل است.”

Bigger Bass Bonanza جدیدترین راه اندازی ارائه دهنده مستقر در جبل الطارق است عناوین اخیراً منتشر شده از جمله Yum Yum Powerways الهام گرفته از غذا ، به همراه Chilli Heat Megaways ، Rise of Giza PoweNudge و Fruit Party 2 ، که هر کدام به بیش از 200 عنوان بهینه سازی شده HTML5 در مجموعه بازی های برنده جایزه عرضه کننده می پیوندد.

استراتژی توسعه حرکت می کند:

نسخه جدید بازی در راه است بازی عملگرا‘s انتصاب مارکو پکنو به عنوان مدیر کشوری جدید برزیل در حالی که در حال حاضر است دارای مجوز تأمین کننده نوع A1 است توسط کمیسیون قمار یونان این حرکتها به طور م opportثر فرصتهای بیشتری را در بازارهای هدف ایجاد می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *