از سولسکایر باید به خاطر عملکردهای لیگ قهرمانان ستایش کرد


همه تصور می کردند که یونایتد روزهای سختی برابر لایپزیگ خواهد داشت ، اما آنها واقعا عالی بودند ، یک اجرای کامل. آنها وقتی نیاز به فشار دادن داشتند ، فشار می آوردند ، به خوبی به توپ حمله می کردند ، توپ را به خوبی پاس می دادند و همچنین نشان دادند که گلها آنجا هستند ، فقط بیرون آوردن آنهاست. شب خوبی برای تیم اطراف بود.

دانستن اینکه چرا آنها در اروپا بسیار خوب بوده اند دشوار است ، اما در لیگ برتر کمتر چشمگیر است ، در هر دو دوره مسابقات فقط متفاوت است. خستگی و انگیزه نقشی دارد، رفت و برگشت ممکن است دشوار باشد و بسیاری از آنها نیز تصادفی است.

نتیجه باورنکردنی اعتماد به نفس بیشتری به همراه خواهد داشت

این نتیجه در خانه اعتماد به نفس یونایتد را شگفت زده خواهد کرد ، زیرا آمار خانگی آنها خارق العاده نبوده است. آنها نه تنها در خانه پیروز شده اند ، بلکه لایپزیگ را نیز 5-0 شکست داده اند! این یک نتیجه باورنکردنی است. امیدوارم که این پیروزی روند رو به جلو آنها را تغییر دهد.

اوله مستحق اعتبار برای عملکردی از این دست است ، نمی تواند شرایطی باشد که بازیکنان نتایج خوب داشته باشند ، نتایج بد مدیر هم باشد ، نتیجه ای ندارد. من به این نتیجه نمی رسم که یونایتد به طور ناگهانی می تواند قهرمان پیروزی شود لیگ برتر یا لیگ قهرمانان، خیلی زود است و آنها باید مجدداً با اصطلاح به آن کلمه تبدیل شوند. آنها در حالی که فهمیدند که در آن صورت ما می توانیم در مورد عناوین تعجب کنیم ، این کمبود را در طول گذشته نداشته اند ، اما آنها باید به طور مرتب در بازی ها برنده شوند.

READ  امتیازات چلسی و من سیتی کاهش می یابد

راشفورد یک سوپراستار درون و خارج از زمین است

دیشب مارکوس راشفورد شگفت انگیز بود ، و در حالی که یک فرعی صحبت می کرد ، هت تریک کرد. در حال حاضر ، او به عنوان یک سوپراستار کاملا شناخته شده است ، اما تأثیری که او در هنگام حضور داشت بسیار چشمگیر بود. بعضی اوقات وقتی به عنوان فرعی وارد زمین می شوید ، احساس درستی ندارید ، یا از شروع نکردن اذیت می شوید و خوب بازی نمی کنید. برای مارکوس ، او می داند که جدایی ناپذیر تیم است، و اوله به او توضیح می داد که قصد دارد به او استراحت دهد. این به او اجازه می دهد تا در موقعیت خود آرامش پیدا کند و روی بازی تمرکز کند.

همه مهاجمان توپ را در تور داشتند ، اگرچه کاوانی او را محروم کرد ، اما دیدن همه مهاجمان شما در ریتمی مانند این فوق العاده است. بحث بر سر این بود که شاید گرین وود آفساید باشد ، اما من فکر نمی کنم او شاید یک ناخن پا بود ، اما برای من او آن جا بود. خوشحال شدم که دیدم هدفش را او یک استعداد درخشان است.

ال-وار-و-موراتا مانند ** احساس خواهد شد

دیدم آلوارو موراتا هت تریک غیر مجاز داشت ، ای مرد! احساس می کنم اگر این اتفاق برای من بیفتد ، افتضاح است. این زندگی VAR است ، و دوست داشتنی یا ناپذیر اینجاست که می ماند. او از آنچه اتفاق افتاده عصبانی خواهد شد ، اما این واقعیت است. بازیکنان همه یکسان هستند ، هنگامی که VAR به شما کمک می کند بسیار عالی است ، هنگامی که نمره شما را متوقف می کند وحشیانه است.

READ  نکات شنبه فوتبال - دافی به قناری ها رحم نمی کند

در کل ، من احتمالاً دوست ندارم و دوست ندارم بازیکنانی که گل می زنند و منتظر بمانند و ببینند آیا مجاز است ، جو را می گیرد. کمی لذت فوتبال را از بین برده است، به نظر من. در حالی که دعا می کنید حتی مجاز هم باشد نمی توانید از هدفی لذت ببرید! اخیراً تعداد زیادی گل دیده ایم که VAR در آنها نقش منفی و مثبتی داشته است و این فقط واقعیت جدید ماست.

Morata Juve.jpg

وینیسیوس نیاز به رویارویی با هم تیمی هایش دارد

گفتگوی بنزما و مندی درباره وینیسیوس را دیدم و در فوتبال این اتفاقات می افتد. به بازیکنان دیگر خواهید گفت “او امروز بد بازی می کند ، توپ را از او دور کنید” ، اما به عنوان یک شوخی یا هجو، به چهره بازیکنان. اگر در اینجا چنین نیست ، عجیب است و شنیدن آن خوب نیست. صادقانه گفتم تعجب کردم. این فوتبال است و شاید اکنون مسئله دیگری نیز وجود داشته باشد ، همه بازیکنان یک تیم یکدیگر را دوست ندارند.

من در تیمی بوده ام که توپ به من نرسیده است و ناامیدکننده است. برای وینیسیوس ، او باید این صحبت را با هم تیمی هایش داشته باشد ، او باید بیشتر برای توپ فریاد بزند ، و باید حل شود. معمولاً بازیکنان می توانند بدون مدیر خود این مسئله را حل کنند و من علاقه مندم که مکالمه را در آن بشنوم رئال مادرید زمین تمرین برای شنیدن آنچه گفته می شود!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *