آخرین نقل و انتقالات هری کین: مهاجم تابستان امسال در اسپرز می ماند

هری کین هست 1.011/100 در بورس برای ماندن در تاتنهام بعد از اینکه کاپیتان انگلیس آینده فوری خود را به این باشگاه متعهد شد. او به همان اندازه همسان بود 5.04/1 در طول تابستان در این بازار به عنوان منچسترسیتی به طور علنی تأیید کرد که می خواهند با او قرارداد امضا کنند.

قیمت انتقال کین به سیتی در نقل و انتقالات فعلی پرتاب شد به 24.023/1 (و در حال حرکت است) زیرا مهاجم وعده داده است که 100 درصد برای تاتنهام در این فصل خواهد داد.

کین یکشنبه گذشته در پیروزی یک بر صفر مقابل وولوز از نیمکت نشسته بود و گمانه زنی ها این آخرین حضور او در تیمی بود که او در دوران کودکی از آنها حمایت می کرد.

اما توییت کین بزرگترین حماسه نقل و انتقالات تابستان را به پایان می رساند.

در آوریل ، او به اسپرز گفت می خواست برود و گفته می شود که او “توافق آقایان” با رئیس دانیل لوی داشته است که به او اجازه می دهد به باشگاه دیگری بپیوندد.

سیتی تابستان امسال دو پیشنهاد از سوی لوی رد کرد – که گفته می شود ارزش آن حدود 100 میلیون پوند است – اما دیروز کین ، که نزدیک به سه سال از قرارداد فعلی اش با باشگاه شمالی لندن باقی مانده است ، هنوز پول لازم برای انتقال نداشت. حالا او می گوید به جایی نمی رسد و تمام تلاش خود را می کند تا در سال 2021/22 موفقیت اسپرز را به ارمغان بیاورد.

READ  آیا مردان Solskjaer می توانند دوباره سگ های برتر منچستر شوند؟

بیانیه او در تابستان آینده در را برای حرکت باز می گذارد اما طرفداران اسپرز نگران این موضوع نخواهند بود – در حال حاضر ، او هنوز یکی از آنها است و باید در ترکیب دیدار یکشنبه لیگ برتر در خانه واتفوردبه

شانس برای پایان شش تیم برتر

تاتنهام فصل گذشته ، پس از جدایی ژوزه مورینیو در بهار ، هفتم شد. به طور گسترده ای به عنوان یک کمپین بیهوده در نظر گرفته شد. اما علائم تا کنون تحت نظر رئیس جدید است نونو اسپریتو سانتو امیدوارکننده است ، با پیروزی اسپرز در دو بازی ابتدایی خود ، از جمله پیروزی معروف 1-0 مقابل سیتی.

اسپرز هستند 1.7511/8 تا در جمع شش تیم برتر لیگ برتر به پایان برسد و 4.25/16 برای بازگشت به جمع چهار تیم برتربه

در همین حال ، سیتی باید در جای دیگری به دنبال مهاجم باشد – گفته می شود کریستیانو رونالدو به آنها پیشنهاد شده است و او نیز چنین است [7/4] برای امضابه

مردان پپ گواردیولا هستند 2.3811/8 تا بتوانند عنوان قهرمانی خود در لیگ برتر را حفظ کنند بعد از دو مسابقه آنها فصل را بدون شانس شروع کردند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.