Yggdrasil Hades Gigablox را با نبردها راه اندازی می کند


Yggdrasil Gaming آن را از پارک خارج کرده است آخرین نسخه، Hades Gigablox ، برای اولین بار از زمان معرفی آن در اوایل سال جاری ، از مکانیک ابتکاری Gigablox خود بسیار عالی استفاده کرد.

این نیروگاه الف شیار ویدئو به میزبانی خدای مردگان یونان و پادشاه جهان زیرین ، هادس، که در طول بازی در سمت راست a قرار دارد حلقه 6 × 6.

“مکانیک قبلا مورد توجه بازیکنان قرار گرفته است.”

نوسان زیاد بازی اولین پرتاب را در نوع خود ایجاد می کند ، نکو گیگابلوکس خوش شانس، و معرفی می کند نبردهای GigaBlox. در عنوان دوم برای استفاده از مکانیک ، یک گیگابلاکس است قادر به فرود در هر چرخش است با هر یک از نمادها به بلوک های غول پیکر تبدیل می شود که به طور بالقوه به برخی از پیروزی ها منجر می شود.

ویژگی های ارزشمند:

در Hades بازی ، بازیکنان وقت خود را در قلمرو جهان زیرین “پادشاه مردگان” می گذرانند که در آن شیطانی لذت می برد ، از جمله هیجان انگیز ویژگی Wild Hunt، اقامت داشتن. در حین حالت اخیر ، هادس توانا ممکن است تصمیم بگیرد که با نمادهای هیولا نبرد کند ، منتظر بماند که چرخ ها چرخش را متوقف کنند و سپس همه کار کنند و شکست خورده ها را به حیات وحش تبدیل کنند. این عملکرد هم برای نمادهای هیولای با اندازه معمولی و هم برای نسخه های غول پیکر گیگابلوکس قابل استفاده است.

فرود حداقل پنج نماد پراکندگی باعث ایجاد می شود حالت چرخش اضافی، با کسب بزرگترین نماد گیگابلوکس تا 16 پراکندگی. هنگامی که وارد می شوید ، Wild Hunt در هر چرخش فعال می شود ، در حالی که Hades با تمام نمادهای عالی مبارزه می کند. هرچه نبردها بیشتر شود ، تاریکی او پیروز می شود ، بیشتر ضرب سربروس افزایش می یابد ، با حداکثر 10 برابر ارزش چند برابر در طول ویژگی پاداش در دسترس است.

READ  رئیس جمهور فیلیپین تصمیم گرفت مجوز کازینو را بار دیگر مجاز کند.

مکانیک تجدید نظر:

اظهار نظر در مورد بازی جدید هیجان انگیز ، بازیگر ارشد استراتژیست برای یگدراسیل، جوناس استرندمن، گفت در الف بیانیه مطبوعاتی شرکت

“ما خوشحالیم که آخرین عنوان Gigablox را راه اندازی کردیم ، هادس، همانطور که از بازیکنان دعوت می کنیم تا وارد قلمرو پادشاه دنیای زیرین شوند و با ثروت های زیر فرار کنند.

“تعهد ما به نوآوری باعث شده است که در سال جاری تعدادی مکانیک جدید ایجاد کنیم و Gigablox every هر چرخش را به یکی از پتانسیل های بزرگ برنده تبدیل می کند ، که برای همه نوع بازیکن جذاب است. مکانیک قبلاً بوده است یک ضربه بزرگ با بازیکنان و ما از ارائه این عنوان Gigablox second دوم با موضوع تاریک ، گرافیک خارق العاده و ویژگی های جذاب آن هیجان زده ایم. “

هادس گیگابلوکس می پیوندد Cherry AB شرکت تابعه به تازگی منتشر شده است هایپر انفجار، به کاتالوگ اسلات اختصاصی خود که به سرعت در حال رشد است اضافه می شود. نمونه کارها ارائه دهنده سوئدی علاوه بر این با بازی هایی از شکوفایی تکمیل می شود برنامه YG Masters.

علاوه بر YG استادان:

در همین حال ، Yggdrasil برنامه YG Masters خود را افزایش داده و توسعه دهنده های آینده و Peter & Sons را به رقابت اضافه کرده است. این همکاری به استودیوی بازی سازی امکان دسترسی به راه حل توسعه و توزیع را می دهد آماده (ابزار و رابط سازگاری بازی) فن آوری، استراتژی رشد جهانی خود را یکپارچه مقیاس و پیشبرد کند.

READ  جدی برای انتقاد از ATG

در مورد همکاری جدید ، رئیس برنامه های شریک Yggdrasil ، استوارت مک کارتی گفت

“Peter & Sons ایده های تازه ای را ارائه می دهد که شامل بازی های خود شامل طراحی های زیبا و مکانیک های سرگرم کننده و جذاب است که با یک پخش کننده گسترده طنین انداز خواهد شد. ما خوشحال هستیم که آنها را به عضویت پایدار YG Masters خود اضافه کرده و منتظر همکاری با یکدیگر هستیم سرعت رشد و رسیدن آنها را تسریع می کند با استفاده از اثبات شده ما فناوری GATI

به نوبه خود ، مدیر توسعه تجارت Peter & Sons یان باوتیستا اضافه…

“ما از همکاری با ما هیجان زده هستیم یگدراسیل و بازی های ما را از طریق برنامه YG Masters با استفاده از فناوری GATI پیشگام خود منتشر کنیم. مانند یک استودیوی در حال رشد با جاه طلبی های بزرگ، ما از نظر تصویری ، گیم پلی و مکانیک در حال گشودن موضوعات جدید هستیم و آماده هستیم که محتوای خود را به بازیکنان در سراسر جهان به نمایش بگذاریم. ما اطمینان داریم که این مشارکت و حمایت Yggdrasil یک گام مهم برای دستیابی به اهداف ما خواهد بود. “

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *