Yggdrasil Gaming استراتژی بازار نظارتی را ادامه می دهد


با پیشرفت در استراتژی بازار نظارتی خود ، Yggdrasil مجوز تأمین کننده یونانی را از سوی کمیسیون بازی های یونانی (HGC) دریافت کرده است. مجوز به سوئدی اجازه می دهد iGaming شرکت نرم افزاری مجموعه بازی های خود را در اختیار اپراتورها و بازیکنان موجود در کشور جنوب شرقی اروپا جایی که مقررات بازی های آنلاین اخیراً تجدید نظر شده است.

بدون گفتن اینکه Yggdrasil بار دیگر در حال صحبت کردن است و ما به استراتژی بازار نظارتی خود ادامه می دهیم. “

طیف وسیعی از عناوین معروف شرکت تابعه Cherry AB ، از جمله عناوینی که دارای ویژگی اختصاصی Game Engagement Mechanics (GEM) هستند ، اکنون در اپراتورهای بازار یونان قابل دسترسی است. علاوه بر این ، محتوای منحصر به فرد استودیوهای شخص ثالث از طریق برنامه اصلی توزیع شرکت YG Masters نیز در دسترس خواهد بود.

مشارکت های تأیید شده:

به گفته یگدراسیل ، این شرکت قبلاً با تعدادی از اپراتورهای برجسته یونانی همکاری کرده است و جزئیات بیشتری را در مورد ترتیبات در ماه های آینده ارائه می دهد.

مجوز تأمین کننده یونانی که بعنوان “نقطه عطف” دیگری در استراتژی بازار نظارتی خود شناخته می شود ، توسط شرکت اعتباربخشی ISO/IEC27001 در اکتبر 2020 اعطا شد. صدور گواهینامه بین المللی هنگامی که به سطح استاندارد استانداردهای امنیت اطلاعات رسیده است ، اعطا می شود یگدراسیل برای گسترش بیشتر به بازارهای جدید جهانی

فرصت هیجان انگیز:

Björn Krantz ، رئیس بخش عملیات بازار جهانی Yggdrasil ، در مورد آنچه که آن را “نقطه عطف و موفقیت دیگری” از “تیم بزرگ” خود می داند ، اظهار داشت: بیانیه مطبوعاتی رسمی

READ  Intertops Poker ماهواره هایی را برای رویدادهای آینده تعطیلات ارائه می دهد

بدون گفتن اینکه Yggdrasil بار دیگر در حال صحبت کردن است و ما به استراتژی بازار نظارتی خود ادامه می دهیم. “

مدیر اجرایی همچنین از همه شرکای محلی شرکت برای “حمایت آنها در ایجاد تغییر” با Yggdrasil و “آنها” تشکر کرد.مجموعه ای از بهترین بازی های مبتکرانه در یونان. »

یگدراسیل همچنین توضیح می دهد که بازار بازی های آنلاین یونان “رشد چشمگیری” را نشان می دهد و با ظهور اپراتورهای جدید در این کشور ، “فرصتی هیجان انگیز فراهم می شود” برای گسترش حضور خود در سراسر اروپا.

انتشار اسلات جدید:

این اعلامیه در اواخر راه اندازی داغ می شود سلام نقدی، عنوان دوم از طراح اسلات های مستقر در مالت استودیو خرگوش یید، پس از اولین بار در اسلات ویدیویی خود Word of Thoth ، در پلت فرم YG Masters ، پس از امضای توافق نامه همکاری بین دو شرکت در اوایل ماه مه.

ارائه ضربات وحشی ، نمادهای جایزه فوری و موارد دیگر ، 6 × 4 ، 4،096 راه برای برنده شدن اسلات در میان چشم انداز آفریقا که جنگل و ساوانا به هم می رسند تنظیم شده است. “فوق العاده بالانوسان این بازی به همه کسانی که در چشم اندازهای باشکوه اسلات شرکت می کنند ، ارائه می دهد حداکثر تا x12.056 شرط!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.