Yggdrasil و ReelPlay اسلات آنلاین Towering Pays Valhalla را معرفی می کنند


YG Masters دوباره این کار را انجام داده است. این برنامه یکی دیگر از عناوین اسلات آنلاین با کیفیت را وارد صنعت بازی کرده است. این بار ، Yggdrasil با ReelPlay همکاری کرد تا Towering Pays Valhalla ، یک بازی اسلات منحصر به فرد بر اساس زندگی پس از مرگ وایکینگ ها را راه اندازی کند. به سالن های باشکوه سفر کنید و قرقره های اسلات چند پیکربندی را بچرخانید ، جایی که می توانید به 15 تا 65 خط پرداخت فعال براساس مکانیک Towering Pays دسترسی پیدا کنید.

Towering Pays Valhalla جزئیات

بارگذاری کنید بازی اسلات آنلاین و قرقره هایی را ببینید که بر فراز شما قرار دارند ، با نمادهای Valhalla در شبکه. با فعال کردن خطوط پرداخت متفاوت ، شبکه کوچک می شود و بزرگتر می شود تا آنها را در خود جای دهد. نماد Horns of Odin در بازی وحشی است و جایگزین نماد برای همه نمادها به جز برج ها می شود.

یکی از ویژگی های این بازی که هنگام بازی آن را پیدا خواهید کرد این است Mega Tower Magic. برج ها بر روی قرقره های 1 ، 2 و 3 در بازی اصلی و ویژگی های Valkyrie و Loki گروه بندی شده اند. برج ها بر روی قرقره های یک به علاوه چهارم در گروه بندی شده اند ویژگی های ثور و اودین

هنگامی که حداقل یک برج در هر یک از حلقه های 1 ، 2 و 3 در شبکه 5 × 8 ظاهر شود ، یک ویژگی ارائه می شود. شما می توانید ویژگی را انتخاب کرده یا از آن صرف نظر کنید. اگر آن را نادیده بگیرید ، شانس بازی با ویژگی بهتر را دارید. به شما پیشنهاد می شود Valkyrie اضافی ابتدا می چرخد، سپس لوکی ها ، ثورها و اودین می چرخند. اگر به شما پیشنهاد شد دور نهایی اودین را قبول کنید.

READ  مجموع درآمد ماه جولای برای نوادا به اوج جدیدی می رسد

هرچه با ویژگی های اصلی چرخش بیشتر با شخصیت های اصلی پیش بروید ، می توانید تعداد بیشتری از چرخش های اضافی را در کنار هفت مورد اصلی که به شما تعلق می گیرد ، بدست آورید.

مدیر عامل ReelPlay ، دیوید جانسون ، نظر داد در مورد بازی جدید ، اظهار داشت: “ما خوشحالیم که می توانیم با شرکای خود در Yggdrasil آخرین بازی Towering Pays Games Lab را به بازار عرضه کنیم. Valhalla یک بازی است که با افزایش ماتریس حلقه و ویژگی های متعدد خود بیش از چرخش می کند و بر راه اندازی موفقیت آمیز اخیر Games Lab از طریق YG Masters مانند Royal Dragon Infinity Reels تکیه می کند. “

دیگر اخبار Yggdrasil

همراه با موفقیت برنامه YG Masters ، یگدراسیل مشغول تأمین امنیت دسترسی به بازار و راه اندازی عناوین دیگر بوده است. در اواسط ماه اوت ، این شرکت اعلام کرد که کمیسیون بازی های یونان در یونان به شرکت مجوز تأمین کننده اعطا کرد. این به شرکت اجازه می دهد خدمات خود را در منطقه راه اندازی کند.

در حال حاضر ، بازیکنان به عناوین Cherry AB دسترسی پیدا کرده اند و محتوای انحصاری توسط Yggdrasil از طریق بازی های راه اندازی شده در برنامه YG Masters ارائه می شود.

اعلان مجوز جدید اندکی پس از مشخص شدن زمان توسعه توسط توسعه دهنده اعلام شد سلام نقدی، یک اسلات آنلاین جدید طراحی شده توسط Jade Rabbit Studio. این تنها یکی از بازی هایی است که استودیو امسال برای عموم منتشر کرده است.

READ  iSoftBet اسلات ویدیویی با موضوع هالووین را می چرخاند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.