Yggdrasil و Northern Lights از شکاف جدید Rock the Cash Bar خبر می دهند


Yggdrasil ، ارائه دهنده راه حل های بازی آنلاین ، به همراه North Lights ، یک شریک استودیوی YG Masters ، یک بازی اسلات کاملاً جدید با عنوان Rock the Cash Bar را راه اندازی کرده اند. در بازی جدید از فناوری ویژه Yggdrasil Game Adaption Tools & Interface (GATI) استفاده شده است که بازی برای جذب مخاطبان جهانی در نظر گرفته شده است.

جزئیات Rock the Cash Bar

شیار آنلاین یک شبکه 5 × 3 با یک است تم نوار سبک دهه 80. بازیکنان روی حلقه ها نمادهای میوه ای را می بینند که به قسمتهایی برش داده می شوند مثل اینکه در نوشیدنی سرو می شوند. نمادهای مختلف الکل نیز در حلقه ها وجود دارد ، که با آن حزب مهمانی روبرو می شوند.

در بازی ، به هر حال پیروزی وجود دارد. وقتی صفحات نماد مجاور ، از اولین حلقه ، در صف قرار می گیرند ، می توانید از چپ به راست برنده شوید. در کل ، وجود دارد 243 راه برای برنده شدن. در طی یک دور چرخش اضافی ، بازی می تواند تا هفت ردیف گسترش یابد ، و سپس روش های پیروزی با افزایش روبرو می شوند 16807.

برای فعال کردن پاداش چرخش اضافی ، باید یک یا چند نماد بلیط را به زمین وارد کنید. سه نماد مختلف بلیط وجود دارد که سه سطح چرخش را فعال می کند. چرخش های اضافی Night Club سطح اول است برای راه اندازی این دور به نماد Club Night نیاز دارید نسخه جدید.

نماد دعوت باعث می شود اسپین ها را دعوت کنید دور در حالی که بلیط VIP باعث می شود چرخش VIP گرد در دورهای اضافی چرخش پاداش ، می توانید به ارتقا level سطح پاداش ، ضربهای برنده ، حلقه های در حال گسترش و نوسانات نوار پول نقد دسترسی داشته باشید. در یک دور چرخش اضافی ، بازیکنان می توانند پنج تا 13 چرخش را بدست آورند.

READ  سام گرینوود در هفته غلتک های بالا ، پیروزی رویداد شماره 11 را ادعا کرد

رئیس برنامه های شریک در Yggdrasil ، استوارت مک کارتی ، نظر داد در مورد بازی جدید با بیان: “Rock the Cash Bar یکی دیگر از ماجراجویی های سرگرم کننده است که با برنامه YG Masters امکان پذیر شده است. در حالی که بازیکنان برای کسب پیروزی های بزرگ و گیم پلی هیجان انگیز به دنبال پرش به منطقه VIP هستند ، از ویژگی های زیادی برخوردار هستند ، ما نمی توانیم منتظر بمانیم که چگونه توسط شرکای اپراتور ما دریافت می شود.

Hyperburst Slot Game

بازی جدید Rock the Cash Bar اکنون توسط عناوین جدید دیگر پیوست یگدراسیل، از جمله اخیراً آزاد شده هایپر انفجار اسلات. این بازی دارای یک احساس جزیره گرمسیری است که یک آتشفشان باستانی فقط با برنده شدن جایزه های احتمالی پشت سر هم می زند.

در این انتشار ابتکاری، بازیکنان می توانند دسترسی پیدا کنند بیش از حد مد، جایی که ضریب 2 برابر ارائه می شود. با یک حلقه بزرگ گدازه بازی کنید و با هر پیروزی متوالی ، یک مهمان برای شما فراهم می شود. پس از آن ضرب می تواند به 10 برابر برسد ، که به افزایش مبلغ برنده جایزه کمک می کند!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *