Yggdrasil ضربه اسلات ویدیویی YG Masters جدید را راه اندازی می کند


یگدراسیل پنجمین عنوان GATI را از استودیوی ارمنی Peter & Sons عرضه کرده است. Hammer of Gods وحشی ها ، ضرب کننده ها ، وحشی های خاص و موارد دیگر را با شخصیت های عجیب و غریب کارتونی ، زیبایی شناسی برجسته و 729 راه برای برنده شدن ترکیب می کند.

این نوسان بالا ماجراجویی با موضوع اسکاندیناوی ، بازیکنان را به خدای رعد و برق ثور ملحق می کند ، که Mjölnir قدرتمند را در یک دست و سپر خود را در دست دیگر نگه می دارد ، در حالی که در سواحل دریای خشونت بار شمال فرود می آید و از پیروان خود استقبال می کند.

بردهای بزرگ و گیم پلی:

در بالای کوه دورمیر ، یک کشتی بلند ساحلی وایکینگ پر از سکه طلا ، با یک شبکه بازی 6 حلقه ای و 3 ردیفی در حال چرخش روی آن قرار گرفته است. قابل پخش بر روی هر دستگاهی ، شکاف ویدئویی دارد 96.06 درصد RTP و الف حداکثر برد 1.020.000 یوروبه

ترکیب های برنده هنگامی ایجاد می شوند که 3 یا چند نماد منطبق بر خطوط پرداخت قرار گیرند ، که جوایز نقدی به ارزش بین 0.10X تا 20X شرط را باز می کندبه بازیکنان در اینجا می توانند در هر دو جهت برنده شوند. 11 نماد پرداخت بازی نمادهای کارت 9-A هستند ، در حالی که پنج حقوق اضافی باقی مانده شامل سپر ثور ، وایکینگ سیگاری ، گرگ جنگجو ، غارتگر مو قرمز ، معشوقه قاتل و خدای رعد و برق خودش خدمت می کند. به عنوان نماد برنده تمام پولها در حالی که چکش او ، Mjolnir ، وحشی است و جایگزین همه نمادهای دیگر به استثنای پراکندگی می شود.

READ  Yggdrasil از بازی جدید اسلات آنلاین Hyperburst خبر داد

هرگاه یکی از چکش های ثور ظاهر شد ، می تواند تبدیل به یک شود نماد وحشی ویژه، که در کنتور قدرت واقع در سمت چپ بالای صفحه جمع آوری و ذخیره می شوند و زمانی استفاده می شوند که سه یا بیشتر از مناطق وحشی به طور همزمان ظاهر شوند. هنگامی که این اتفاق می افتد ، ویژگی چرخش مجدد فعال می شود و همه وحشی های ویژه ای که جمع آوری شده اند وارد عمل می شوند و برای پیروزی های بزرگتر بچسبیدبه پس از انتشار سه گانه ، جمع کننده تنظیم مجدد می شود.

بازی پاداش:

علاوه بر این ، بخشهای خاصی از صفحه بازی به طور تصادفی برجسته می شوند. نمادهایی که در یک قسمت روشن قرار می گیرند با a تقویت می شوند ضرب تا 4 برابر، که می تواند منجر به یک ترکیب برنده در بازی پایه شود.

فرود نمادهای پراکندگی سپر 3 ، 4 ، 5 یا 6 ستاره 2 ، 10 ، 100 یا 500 برابر ارزش دارد ، در حالی که فعال کردن بازی پاداش، که 15 چرخش اضافی اهدا می کند.

آنچه آنها می گویند:

یان باوتیستا ، مدیر توسعه کسب و کار Peter & Sons ، در مورد نسخه جدید ، گفت…

… بازی های آنها توسط شرکای Yggdrasil “استقبال خوبی شده است” و آنها از راه اندازی Hammer of Gods “خوشحال” هستند.

“با Wilds ، Multiplier ، ویژگی های ویژه و بردهای بزرگ ، عناصر فوق العاده زیادی ترکیب شده است و ما مشتاق هستیم تا ببینیم واکنش طرفداران چگونه است.”

READ  بازیکن آنلاین blakjak19 برنده Super MILLION $ High Roller می شود

استوارت مک کارتی ، رئیس محصول و برنامه های Yggdrasil ، از a پرس پرس شرکت برای اضافه کردن…

“با سبک گرافیکی متمایز ، گیم پلی همهجانبه و پتانسیل بزرگ پیروزی ، چکش خدایان یکی دیگر از آثار هیجان انگیز Peter & Sons به مجموعه YG Masters است. “

مک کارتی در ادامه گفت که تا کنون ، رابطه با توسعه دهنده “بسیار سودآور بوده است” و آنها نمی توانند منتظر بمانند تا عنوان جدید در سراسر شبکه اپراتور خود در دسترس قرار گیرد.

موفقیت YG Masters:

بازی با موضوع نورس پنجمین عنوانی است که توسط Peter & Sons به عنوان شریک YG Masters توسعه یافته است ، پس از Robin-Nottingham Raiders که در جولای امسال منتشر شد.

طراحی شده توسط پیشرفته ترین شرکت تابعه Cherry AB فناوری GATI (ابزارهای سازگاری بازی و رابط) با استفاده از همه شرکای Yggdrasil YG Masters ، پیشرفت به آنها امکان می دهد محتوای پیشرفته تولید کرده و آن محصولات را به سرعت توزیع کنند.

عنوان جدید همچنین از راه اندازی 10x Rewind ، آخرین نسخه از شریک YG Masters ، از نزدیک پیگیری می شود 4ThePlayerبه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.