Yggdrasil اولین شیار آنلاین Bad Dingo را منتشر می کند


بالا و آمدن کازینوی آنلاین توسعه دهنده بازی Bad Dingo با شرکت نرم افزاری iGaming سوئدی همکاری کرده است یگدراسیل برای راه اندازی اولین عنوان خود ، Jaguar SuperWays ، با مجوز از شریک استودیوی YG Masters بازی ReelPlay.

الهام گرفته از حیات وحش اسلات بازیکنان را به جنگل های بارانی گرمسیری آمریکای جنوبی می برد و در آنجا ردپای گربه بزرگ زیبا و دست نیافتنی را در جستجوی ثروت های پنهان از طریق 5 حلقه ، 3 ردیف شبکه در میان یک محیط جنگل سرسبز قرار گرفته است. این تجربه بی نظیر بازی ، افتادگی فک را به شما ارائه می دهد 387،420،489 راه برای برنده شدن با تشکر از فرمول جدید استودیوی مستقر در سیدنی که ترکیبی از برنده های آبشار و نمادهای در حال گسترش و قدرت تولید هموطن ReelPlay است.

اقدام پرقدرت:

فراهم آوردن 243 راه برای برنده شدن، نوسان متوسط اسلات ویدیویی ، که توسط پیشرفته Yggdrasil تأمین می شود آماده (ابزار انطباق بازی و رابط) فن آوری ، دارای 96.25 درصد RTP و در همه دستگاه ها ، از جمله تلفن همراه که در آن گیم پلی بازی می تواند کمی شلوغ شود ، با گسترش شبکه 5 × 3 به 9 × 9 کامل ، در دسترس است. در همین حال ، 10 نماد بازی شامل 9 – ارزش کارت و چهار حق بیمه شامل ترکیبی عجیب از زمرد مایا ، قورباغه ، مار و کرکس است. باشکوه جگوار به عنوان Wild بازی ها است و جایگزین همه موارد به استثنای پراکندگان معبد.

هر چرخش در طول گیم پلی با 5 حلقه و 243 روش برای برنده شدن در حالی که شروع می شود آغاز می شود چرخش اضافی از 1024 راه شروع می شود و هنگامی که حداقل سه نماد معبد فرود می آیند ، فرصتی برای تا 20 چرخش آبشار. راه انداختن جذاب ویژگی جگوار SuperWays هنگامی اتفاق می افتد که چاپ پنجه گربه بزرگ بر روی هر نماد برنده نشان داده شود ، شبکه بازی را به 9 × 9 کامل و یک ذهن خسته کننده گسترش دهد 387،420،489 روش بالقوه برای برنده شدن در حال بازی هستند زیرا نمادهای جدید به سمت پایین کشیده می شوند تا با حذف نمادهای برنده ، فضاها را پر کنند.

READ  مسابقات Playson CashDays از اول اکتبر آغاز می شود

میکس بی نظیر:

اظهار نظر در مورد بازی هیجان انگیز جدید ، مدیر ارشد اجرایی برای بازی ReelPlay، دیوید جانسون گفت Jaguar SuperWays Bad Dingo “یک بازی منحصر به فرد است که از ترکیبی از ویژگی های برنده استفاده می کند که قبلاً دیده نشده است.” وی توضیح داد که “ترکیبی از نمادهای آبشار و نمادها ابعاد جدیدی را معرفی کنید در این بازی تعداد فرصت ها حداکثر به 387 میلیون راه بالقوه برای پیروزی می رسد. “

مدیر عامل شرکت اضافه کرد که کار با Yggdrasil به عنوان بخشی از برنامه YG Masters به ​​استودیو و استودیوهای شریک آن مانند دینگو بد، “فرصت توزیع بازیهای اسلات متفکرانه ایجاد شده به شبکه گسترده ای از شرکای اپراتور.”

جدیدترین عنوانی که از طریق برنامه موفق YG Masters راه اندازی شده است شیار ویدئو، مانند همه شرکای استودیو ، مانند 4ThePlayer ، Northern Lights ، Avatar UX و True Lab ، از پیشرفته استفاده می کنند آماده فن آوری، که آنها را قادر به ساخت و استقرار سریعتر در سطح جهان می کند. علاوه بر برنامه YG Master ، راه حل قدرت YG Franchise را دارد ، زبان مناسب است / وظیفه مناسبی دارد و مقیاس قابل توجهی از عملیات تجاری را ارائه می دهد.

تولید چشمگیر:

استوارت مک کارتی ، رئیس برنامه های شریک Yggdrasil ، از یک پرس شرکت برای اظهار نظر در مورد پرتاب جدید ، با بیان اینکه آنها “بسیار تحت تأثیر محتوایی که ReelPlay به عنوان یک شریک YG Masters تولید کرده و جگوار SuperWays از طرف شرکای خود در باد دینگو ناامید نیست. جای پا های جاگوار بازیکنان را در راهی به ثروت های پنهان هدایت می کند و یک تجربه هیجان انگیز و برتر بازی را ارائه می دهد

READ  سرمایه گذاری Barstool برای Penn National Gaming Incorporated

این نسخه از نزدیک در پی راه اندازی طراح اسلات است استودیو خرگوش جیدموفق جدید ، Word of Thoth ، دومین عنوانی است که پس از امضای قرارداد همکاری با شرکت نرم افزاری iGaming سوئدی Yggdrasil در اوایل ماه جاری ، با موفقیت از طریق برنامه YG Masters ارائه شد.

شیار الهام گرفته از مصر باستان دارای یک 96.12 درصد RTP با جادویی که روی 6 حلقه ، 4 ردیف 4096-راه شبکه بازی که توسط مجسمه های توت ، خدای مصر ، جادو ، خرد و ماه مصر همراه است و امکان حداکثر برد تا 390،200 یورو.

بعدی:

حتماً مراقب باشید Gator Gold GigaBlox، یک اسلات خط پرداخت 4 × 6 ، 4،096 ، که سومین عنوان با استفاده از مکانیک Gigablox است و ارائه می دهد حداکثر 20،000 برابر حداکثر برد. بازیکنان می توانند انتظار داشته باشند که شکاف ویدیویی با نوسانات بالا در 27 مه کاهش یابد!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *