WSOP پنسیلوانیا با استقبال خوب بازیکنان پوکر آنلاین مواجه شد


سری جهانی پوکر (WSOP) سرانجام پس از راه اندازی چندی پیش در این ایالت ، یک سری آنلاین در پنسیلوانیا ارائه کرد. از 8 تا 17 آگوست ، بازیکنان ایالت می توانند در انواع رویدادهای پوکر آنلاین شرکت کنند. تورنمنت های این سری از 400 دلار تا 3200 دلار خرید داشتند. در مجموع ، بیش از 2100 اثر ثبت شده و بیش از 1.4 میلیون دلار جایزه به عنوان جایزه اهدا شد.

چند نکته برجسته

بازیکنان توانستند در این مسابقه شرکت کنند چندین رویداد منحصر به فرد، از گزینه های معمولی No-Limit Hold’em تا PKOs. رویداد شماره 2 یک رویداد حذفی پیشرونده با 500 دلار خرید بود. در این مسابقات 327 شرکت کننده با 262 بازیکن اصلی به علاوه بازخریدها انجام شد.

جنبه منحصر به فرد این PKO آیا بازیکنان پاداشی بر سر خود دارند وقتی بازیکنان را ناک اوت می کنید ، پاداش آنها را به بازیکنان خود اضافه می کنید. در این رویداد به پایان برسید و یک پاداش بعلاوه پاداش خود دریافت کنید. با این رویداد ، این تی جی کارنی و فردریک فرل بودند که با هم روبرو شدند تا ببینند چه کسی برنده جایزه اول بعلاوه یک نفر می شود. دستبند طلا WSOP.

این یک رویداد 10 ساعته بود ، اما در نهایت ، تی جی کارنی مدعی این عنوان شد. او 12،846 دلار جایزه به علاوه 14،700 دلار پاداش برای پایان کار دریافت کرد.

رویداد شماره 3 یک بود مسابقات High Roller، با خرید بزرگ 3200 دلار. در رویداد NLH 86 بازیکن با یکدیگر رقابت کردند و یک جایزه بزرگ دریافت کردند. در نهایت ، شانکار پیلای و براندون هال در دور برگشت با هم برابر می شوند تا ببینند چه کسی برنده این دستبند خواهد بود.

READ  Play'n GO مجموعه مرلین را با اسلات آنلاین جدید Merlin و Ice Queen Morgana بازمی گرداند

پیلای توانست پیروز شود و 66،641 دلار برای تلاشهایش به دست آورد. این برد سومین دستبند طلای WSOP او را رقم زد که یک موفقیت بزرگ در دنیای پوکر محسوب می شود.

WSOP در پنسیلوانیا

WSOP هیچ زمانی را برای تهیه آن تلف نکرد سری پوکر آنلاین در حال اجرا است پنسیلوانیابه این سایت در اواسط ماه ژوئیه در ایالت کیستون راه اندازی شد و در اوایل آگوست بازی آن شروع شد. چند هفته ای است که بازیکنان پوکر به بازی های نقدی با کیفیت و رویدادهای مسابقات دسترسی دارند.

این سری آنلاین WSOP اولین مورد برای ایالت بود و راهی عالی برای شروع راه اندازی سایت بود. حتی بیشتر گزینه های بزرگ مسابقات در آینده ارائه خواهد شد زیرا WSOP هرگز ناامید نمی شود. بازیکنان مدت زیادی منتظر بوده اند تا به محتوای نام تجاری دسترسی داشته باشند و تقاضا از تعداد بازیکنانی که در هشت رویداد سری اول شرکت کرده اند نشان می دهد.

جالب خواهد بود که ببینیم این برند در ماه های آینده چه چیزی برای ارائه بازیکنان پوکر در پنسیلوانیا ارائه می دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *