WPT و Adda52 شریک اولین مسابقات آنلاین هند


شرکت Allied Esports Entertainment، Inc (NASDAQ: AESE) ، تور جهانی پوکر (WPT) با همکاری کرده است Delta Corp Limited(NSE: DELTACORP) پیشرو در بازار است پوکر سایت Adda52 برای آوردن بازیکنان هند اولین سری مسابقات آنلاین ، WPT آنلاین هند.

با تضمین 25 میلیون INR (340،000 دلار) برجسته شود رویداد اصلی WPT Online India، این مجموعه 18 روزه از 5 تا 22 نوامبر برگزار می شود و شامل 154 رویداد است که در مجموع 135 میلیون ریال (1.838 میلیون دلار) تضمین می کند.

شروع پروازها:

شروع رویداد اصلی WPT Online India در 11 نوامبر 10 پرواز شروع و یک است خرید 11000 INR (150 دلار)، برنده آن 5000 دلار درآمد کسب خواهد کرد گذرنامه WPT که وی می تواند در هر رویداد WPT زنده در سراسر جهان از آن استفاده کند. علاوه بر این ، کسی که قهرمان مسابقات اصلی رویداد می شود ، یک ساعت لوکس Hublot Classic Fusion Chronograph Titanium برنده خواهد شد به ارزش 10400 دلار.

همچنین بخشی از این مجموعه ، الف Mega Player از جدول امتیازات سری شامل می شود 2.5 میلیون INR (34000 دلار) جایزه، با برنده 1 میلیون INR (13،600 دلار) به جیب بزنید. بیست و نه رویداد از پیش انتخاب شده افراد را به عنوان رهبران واجد شرایط ، با خریدهایی به اندازه 55000 INR (750 دلار) برای بازی کردن.

آ مینی پلیر سریال رهبران همچنین شامل 125 رویداد اضافی واجد شرایط و 10 نفر برتر 1 میلیون INR تعلق می گیرد300،000 ریال (4،083 دلار) از این مبلغ به قهرمان می رسد.

READ  تأیید موقت گوا برای Delta Corp Limited

ادای احترام به مایک سکستون:

در آخرین روز سریال، یک رویداد ویژه برگزار خواهد شد بزرگداشت یاد از بازیکن و مفسر حرفه ای پوکر آمریکایی ، مایک سکستون، که متاسفانه در سن 72 سالگی در 6 سپتامبر 2020 از دنیا رفت.

ادای احترام به “سفیر پوکر” که بنیانگذار شد مهمانی و از زمان آغاز فعالیت خود در دهه 1980 تقریباً 7 میلیون دلار برنده شد ، از ساعت 8 عصر به وقت محلی آغاز می شود و کلیه هزینه های ورود به این رویداد به پوکر می دهد. برنده مسابقه خرید 11000 INR یک جایزه و یک گذرنامه WPT 1000 دلاری دریافت می کند.

در مورد این مجموعه ، معاون رئیس تور جهانی برای تور جهانی پوکر ، آنجلیکا هائل، گفت در بیانیه رسمی مطبوعات

“تور جهانی پوکر خوشحال است که با یکدیگر پیوند می دهد Adda52 یک بار دیگر همکاری ما را در حوزه آنلاین گسترش دهیم. مارک WPT Online اکنون به بازار پر رونق دیگری رسیده و ما منتظر یک سری عالی با جامعه آنلاین هند هستیم. “

موفقیت ادامه دار:

دنی مک دونا، متخصص رویدادهای زنده تور جهانی پوکر ، اضافه شد

“Adda52 و بازیکنان در حال رشد بازیکنان هندی ، ترکیبی عالی را برای وارد کردن نام تجاری WPT Online به منطقه آسیا و اقیانوسیه ایجاد می کنند. متخصص رویدادهای زنده تور جهانی پوکر. “به دنبال ما رکوردشکنی با رویدادهای زنده WPT هند، ما انتظار داریم حتی از انتظارات خود برای سریال های آینده فراتر برویم. “

همچنین مدیر اجرایی World Poker Tour اظهار نظر کرد آدام پلیسکا، کی گفته…

READ  سازمان بازی سوئد به دو گروه بازی آنلاین توبیخ کرده است.

“فعالیت WPT آنلاین به عنوان بخشی از استراتژی کلی آنلاین ما که به نظر ما در بازار جهانی موثر است ، همچنان در حال رشد است. این مجموعه در اواخر سری موفق WPT Online ما در سایر نقاط جهان وجود دارد و ما خوشحالیم که در ماه نوامبر با Adda52 کار می کنیم. “

انتظارات آینده:

به نوبه خود ، Delta Corp معاون رئیس جمهور عملیات آنلاین ، پراتاپ پاندیت، گفت …

“WPT رابطه بسیار خوبی با جامعه پوکر هند ایجاد کرده است و ما از داشتن آنها به عنوان شریک زندگی خود مفتخریم. دسترسی و دسترسی به مجموعه های آنلاین امسال واقعا هیجان انگیز است و فصل جشن دیوالی بهترین گزینه برای آن است. “

در همین حال ، Delta Corp’s Business Head-Poker ، مانیش ج. عدانی، گفت …

“این یک تجربه یادگیری کار با تور جهانی پوکر در هند با این مجموعه زنده بوده است. ما انتظار داریم ادامه تنظیم استانداردهای بالاتر برای پوکر آنلاین در شبه قاره هند، یک تجربه به یاد ماندنی را در Adda52.com ارائه دهید و به بازیکنان هندی بستری برای دستیابی به شکوه در سطح جهانی ارائه دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *