Wazdan دومین اسلات Power of Gods را منتشر می کند


تنها چند روز پس از آن که Telly Reels با الهام از تلویزیون یکپارچه با تلویزیون وارد قفسه ها شد ، Wazdan عرضه کننده بازی های آنلاین کازینو از جدیدترین موارد محبوب محبوب خود رونمایی کرد قدرت خدایان مجموعه ، قدرت خدایان: مصر.

جدید، 5 حلقه، 243 راه برای برنده شدن اسلات این ویژگی ها نوسانات سفارشی، بازیکنان را به ساحل طولانی ترین رود آفریقا ، نیل ، جایی که قرقره ها توسط خدایان مصر باستان از جمله Ra ، خدای خورشید ، Sobek ، خدای تمساح ، Isis ، الهه درمان و جادو و همسر اوزیریس اداره می شود ، منتقل می کند. ، خدای جهان زیرین ، و الهه سر گربه ای ، بستت.

“مجموعه هیجان انگیز Power of Gods … ما بازگشته و این بار بیش از هر زمان دیگری پر از ویژگی است.”

ارائه یک 96.19 درصد RTP، این بازی دارای ویژگی هایی مانند Wild ، Scatter ، Ra Spins ، Sobek Extra Spins ، Isis Extra Spins ، Bastet Free Spins ، Gamble و محبوب ترین ویژگی Buy است. بازی چهار حالت چرخش اضافی مطمئناً بازیکنانی با اضطراب در انتظار فرود آمدن نمادهای پراکنده هستند.

ویژگی های بسته بندی شده:

در طول بازی ، بازیکنان 7 علامت اسکاراب را از حلقه ها جمع می کنند تا محرک ها را تحریک کنند چرخش های اضافی Ra. نمادهای اسکاراب لازم نیست همه در یک چرخش یکسان جمع شوند ، با این حال ، باید در چرخش های متوالی اسکوپ شوند ، در غیر این صورت تعداد آنها به صفر می رسد. پرداخت کنندگان به اندازه کافی خوش شانس برای پیدا کردن هر 7 ، دور به قلمرو خدای خورشید که در آن همراه با یک 7 برابر ضرب، در حال گسترش وحشی ها در انتظار ، که منجر به “پیروزی های ترسناک” می شود.

READ  SoftSwiss 'Affilka to power FizzSlots' برنامه وابسته

در همین حال، چرخش های اضافی Sobek با فرود 3 پراکندگی تحریک می شوند. در طول ویژگی ، به بازیکنان یک ضرب برد تصادفی تا 7 برابر پیشنهاد می شود ، در حالی که 4 بازیکن بازیکنان را به معبد Isis منتقل می کنند در حال گسترش وحشی ها می تواند بر روی حلقه ها فرود بیاید زیرا الهه بازیکنان را با ثروت خود و همچنین یک ضرب 3 برابر برکت می دهد.

بازیکنانی که 5 پراکنده فرود می آورند وارد معبد باستت ، الهه صورت گربه ای می شوند که قدرت او به “چند برد و یک ضرب بی نهایت

گزینه قمار:

این همش نیست! بازیکنان همچنین در برابر ارباب دنیای زیرین ، اوزیریس ظاهر می شوند تا مورد قضاوت قرار گیرند و در آنجا می توانند برنده خود را قمار کنید تلاش کنند و پاداش خود را دو برابر کنند.

رئیس فروش برای وزدان، آندرج هیلا، در مورد نسخه جدید اظهار نظر کرد ، گفتن

“مجموعه هیجان انگیز Power of Gods … ما بازگشته است و این بار بیش از هر زمان دیگری پر ویژگی است. با چهار حالت جایزه جداگانه و همچنین گزینه نهایی قمار برای افزایش دو برابری برد بازیکن ، مطمئناً همه کاربران را غرق می کند.

“سبد محتوای ما همچنان در حال رشد است ، مکانیک های نوآورانه و ویژگی های اضافی را به ارمغان می آورد ، و ما نمی توانیم منتظر بمانیم که چگونه قدرت خدایان ™: مصر توسط طرفداران ما در سراسر جهان دریافت می شود.”

سریال های پرطرفدار:

با موضوع مصر باستان عنوان دومین تکرار در این مجموعه است و به شرح زیر است ، Power of Gods: The Pantheon، که با LeoVegas راه اندازی شد در اکتبر 2019.

READ  SportCaller "نردبان" را با ویرجین بت عرضه می کند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *