Wazdan بازی جدید اسلات آنلاین Prosperity Pearls را ارائه می دهد


Wazdan ارائه دهنده بازی های آنلاین ، دارای یک بازی اسلات آنلاین با نام تجاری است که دارای تم اقیانوس شرقی است. بازی جدید تحت عنوان Prosperity Pearls Hold the Jackpot ، شامل دور Hold the Jackpot است ، گزینه ای که بازیکنان هنگام چرخاندن حلقه های بازی های Wazdan از آن لذت می برند.

این عنوان دارای یک شبکه 5 × 5 با 25 حلقه است و شامل یک قابلیت پرداخت در هر مکان است. فقط 10 نماد یکسان یا بیشتر برای کسب یک پیروزی در حلقه ها فرود بیاورید. افسانه های چینی می گوید مروارید سلاحی مخفی است که در اعماق اقیانوس یافت می شود و توسط شاه اژدها قدرتمند محافظت می شود. این مرواریدها را در دور جایزه Hold the Jackpot پیدا کنید و شاید هم چند برد!

جزئیات بازی:

هنگامی که این را بارگیری کردید شیار آنلاین، خود را در اعماق زیر آب پیدا خواهید کرد. هنگام چرخش قرقره ها صداهای اقیانوس را بشنوید تا ببینید چه چیزی پیدا می کنید. نماد وحشی در این بازی به جای نمادهای جایزه برای ایجاد ترکیب های برنده ، جایگزین تمام نمادهای موجود در حلقه ها می شود. نمادهای جایزه ویژه هستند و شش یا بیشتر Bonus Jackpot Hold را فعال می کنند.

با داشتن سه ، چهار یا پنج نماد Bonus در بازی پایه ، یک چرخش مجدد پرداخت می کنید و نمادهای جایزه بر روی حلقه ها مسدود می شوند. این به شما کمک می کند تا پتانسیل فعال کردن سیستم را افزایش دهید جایزه Jackpot را نگه دارید.

READ  فومیو کیشیدا نخست وزیر بعدی ژاپن خواهد بود

نماد مروارید سفید نمادی است که می خواهید روی حلقه ها تماشا کنید. این علامت جوایز 1 برابر تا 10 برابر شرط بندی را ارائه می دهد. Mini ، Minor و Major Pearls وجود دارد که به طور تصادفی در طول بازی جایزه ظاهر می شوند و به برنده تمام پولهای مربوطه اعطا می کنند.

در بالای آن ، یک نماد رمز و راز وجود دارد که توانایی تبدیل به نماد مروارید را دارد. نمادهای رمز و راز در پایان یک بازی جایزه ، یکی یکی باز می شوند ، بنابراین می توانید آنچه دریافت کرده اید را ببینید.

وزدان مدیر ارشد بازرگانی Andrzej Hyla در مورد بازی جدید نظر داد با بیان این که: “Prosperity Pearls آخرین مورد اضافه شده در هیجان انگیز نگه داشتن نمونه کارها Jackpot است. با نمادهای پاداش جدید ، جمع آوری و ضرب بردن بازیکنان یا اعطای جوایز اسرارآمیز ، ویژگی پاداش حتی سرگرم کننده تر است و تجربه های همه جانبه ای را برای بازیکنان فراهم می کند ، زیرا آنها در این ماجراجویی جدید غرق در فرصتی برای نگه داشتن Jackpot می شوند.

پیوستن به خورشید فورچون

جدید عنوان ابتکاری توسط وزدان اکنون به دیگری پیوست عناوین Jackpot را نگه دارید. در ماه آوریل ، سازنده از عرضه Sun of Fortune ، یک بازی 4 × 4 اسلات با 16 حلقه خبر داد. برای کسب یک پیروزی ، هشت نماد منطبق را در حلقه های این بازی پیدا کنید.

در حلقه های Sun of Fortune ، می توانید چرخش مجدد و همچنین نمادهای پاداش را که به شما کمک می کند جوایز برنده تمام پولها را بدست آورید ، تحریک کنید. این بازی شامل گزینه Jackpot Mini ، Minor ، Major و Grand است. به راحتی شبکه بازی را مشاهده کنید تا پتانسیل برنده تمام پولها را ببینید.

READ  اتحاد سودمند برای Pragmatic Solutions Limited

هر دوی این بازی ها را امتحان کنید تا ببینید که چگونه ویژگی Hold the Jackpot کار می کند و چند عنوان جالب توسط Wazdan ، سازنده بازی با امتیاز بالا را بررسی کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *