Utd در سایه است اما می تواند عنوان را به چالش بکشد


این یک پایان خوش برای منچستر یونایتد برابر شفیلد یونایتد بود اما شیاطین سرخ هنوز دوست دارند اوضاع را برای خود سخت کنند. آنها سابقه فوق العاده پیروزی در خارج از خانه را دارند ، اما نحوه ادامه دادن آنها عجیب است.

تا زمانی که آنها برنده شوند فکر نمی کنم خیلی به آنها اهمیت دهند. اما من آن را دوست ندارم ، به نظر می رسد آنها به هدفی احتیاج دارند که در خلاف آنها به آن عمل کنند بیدارشان کن و آنها را وادار کنید تا بازی را شروع کنند.

من در حال تکرار تماشای گل راشفورد هستم

در مقابل شفیلد یونایتد ، به غیر از اشتباه گل اول ، فکر می کردم شاگردان سولسکایر تیم بهتری هستند. گلهایی که زدند عالی بود. اولین راشفورد باورنکردنی بود، پاس ، لمس و پایان همه عالی بودند. من آن گل را بارها و بارها تماشا کردم. این خیال ناب فوتبال بود ، زیبا بود.

این لمس بسیار خوبی بود زیرا او قدم خود را از دست نداد ، بیش از حد بر آن ضربه نزد ، همه چیز بود کامل. او به دلیل شیوه ای که توپ را به زمین انداخت و آن را کنترل کرد ، قدرت زیادی در ضربه پیدا کرد ، دیدنش بسیار عالی بود. مورد دوم او نشان داد که یونایتد با سرعت و نحوه ترکیب خود می تواند در ضد حمله چقدر خوب باشد. به طور کلی ، من فکر می کنم همه می توانند از این بازی بسیار راضی باشند.

READ  نکات چلسی و لیورپول - بدلام در پل

یونایتد می تواند عنوان قهرمانی را به چالش بکشد

مطمئناً همه افرادی که به این باشگاه متصل هستند از حذف از لیگ قهرمانان ناامید شده اند اما این در گذشته است و در حال حاضر اوضاع برای یونایتد در لیگ برتر خوب پیش می رود. اگر آنها بازی دیگر خود را به دست آورند ، آنها حتی بالاتر از جدول حرکت می کنند و به نظر من در موقعیت خوبی قرار دارند به سمت بالا حمله کنید و به دنبال عنوان بروید.

Solskjaer با اشاره به 1280.jpg

آنها در حال حاضر در سایه ها کمین کرده اند. مردم واقعاً به آنها توجه نمی کنند و در واقع آنها را به عنوان یک فکر نمی کنند رقیبان عنوان. تمام تمرکز روی لیورپول و اسپرز است ، اما شاید در این راه چند غافلگیر کننده اتفاق بیفتد و یونایتد برای این مقام برتر بجنگد زیرا امسال مسابقه فشرده ای است.

آنها ابتدا باید این عادت دریافت یک گل را اصلاح کنند زیرا ، وقتی آنها در مقابل یک تیم واقعا خوب قرار می گیرند ، برگرداندن بازی دشوار است.

یونایتد در لیگ در حال حاضر واقعاً خوب عمل می کند و فکر می کنم می تواند از عملکردی که تاکنون انجام داده خوشحال باشد. امتیاز بزرگ آنها است بازی در برابر برنلی. هیچ خطایی برای Clarets ندارد اما یونایتد باید سه امتیاز را در آنجا بگیرد که بسیار عظیم خواهد بود.

اسپرز توانایی مقابله با شانس در مبارزه عنوان را ندارد

اسپرز بازیکنان بزرگی در تیم خود دارد و وقتی سه یا چهار موقعیت عالی برای گلزنی به لیورپول دارید ، باید آنها را بگیرید. اسپرز آن موقعیت ها را به صورت تیمی به وجود آورد و آنها باید در یک بازی به همین بزرگی آنها را تمام می کردند. وقتی در مقابل رقیب عنوان بازی می کنید ، شما باید ریسک کنید در غیر این صورت ، مانند اسپرز مجازات می شوید. آنها فوتبال خوبی بازی می کنند ، موقعیت هایی به دست می آورند ، اما باید موقعیت هایی را که بدست می آورند تمام کنند.

READ  صعود من سیتی به قله در Gameweek 7

شاید شانس نیز در این زمینه وجود داشته باشد و سایر تیم های بزرگ مانند لیورپول در بعضی از بازی ها شانس را از دست می دهند اما به شکلی که اسپرز در آن حضور دارد انتظار دارید که کار را به پایان برسانند. نتیجه خیلی صدمه دید. من در خانه فریاد می کشیدم و فحش می دادم که فیرمینو گل زد. حالا ، اسپرز باید مسابقه را پشت سر بگذارد و سعی کند فرصت بیشتری از دست ندهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *