Trevor Bauer برنده جایزه لیگ ملی Cy Young 2020 است


پارچ شروع قرمزهای سین سیناتی ، ترور بائر، به دلیل کارهای خارق العاده خود در طول COVID – 19 دوره کوتاه MLB 2020 ، برنده جایزه لیگ ملی Cy Young 2020 شد. این اولین بار در تاریخ طولانی و درخشان قرمزهای سین سیناتی است که یکی از پارچ های شروع کننده آنها برنده جایزه آرزو Cy Young می شود.

قرمزهای سین سیناتی قبلاً هرگز برنده Cy Young نبوده است ، و آنها را به یکی از چهار سازمان فعال بیس بال لیگ برتر لیگ بدون افتخار تبدیل کرده است ، و به طرز تکان دهنده ای تنها باشگاه توپ MLB است که قبل از 1961 بدون برنده Cy Young تاسیس شده است.

رأی دادن به جایزه لیگ ملی Cy Young

پچر 1ST 2ND سوم چهارم پنجم جمع
ترور بائر ، قرمزهای سین سیناتی 27 3 201
یو درویش ، توله های شیکاگو 3 24 2 123
یعقوب deGrom ، نیویورک متس 3 23 4 89
دینلسون لامت ، سن دیگو پادرس 5 20 2 57
ماکس فرید ، Atlanta Braves 4 7 15
کوربن برنز ، تولید کنندگان مایلوکی 1 10 12
آرون نولا ، فیلادلفیا فیلیز 1 1 3
Devin Williams ، Milwaukee Brewers 3 3
کایل هندریکس ، توله های شیکاگو 2 2
زک گالن ، الماس آریزونا 2 2
کلیتون کرشاو ، طفره رفتن لس آنجلس 2 2
زک ویلر ، فیلادلفیا فیلیز 1 1

“رای ها هفت امتیاز برای مقام اول ، چهار امتیاز برای مقام دوم ، سه امتیاز برای مقام سوم ، دو رای برای مقام چهارم و یک امتیاز برای مقام پنجم بود.” رأی از انجمن نویسندگان بیس بال آمریکا. اگرچه من به طور لحظه ای واجد شرایط آن لیست رأی دهندگان نیستم ، اما قصد دارم در سنین پیری به آنجا بروم.

READ  قمار آنلاین یک قدم به بارور شدن در کنتیکت رسیده است

اعداد ارزشمند جوان

در طول فصل بیس بال لیگ برتر لیگ برتر 2020 ، بسیار متفاوت ، کاهش یافته و بسیار تحلیل شده بائر 5 بازی را در حالی که 4 شکست کسب کرد برنده شد. او لیگ ملی را در ERA با یک امتیاز رهبری کرد 1.73 (ERA) بیش از 11 شروع لیگ بزرگ خود ، و دستیار حقه بازی دستیار حیله گر کمک کرد تا Cincinnati Reds او برای اولین بار از سال 2013 به مسابقات پس از فصل MLB هدایت شود. باوئر 29 ساله 100 حمله را فقط در 73 بازه قدرتمند ثبت کرد.

ترور با دو توقف ، لیگ های اصلی را هدایت کرد. آنها در یک جفت 7 اجرای ابتدایی ظاهر شدند که در روزهای دو سره افتادند. این روزها نادر است که مدیران در اوایل بازی ها به ویژه با بازی ، به سرعت به سلاح های گاو صندوق خود دسترسی پیدا می کنند فصل کوتاه شده و فهرست های گسترش یافته.

آینده لیگ بیس بال لیگ برتر Trevor Bauer

بائر نامتعارف و رک و صریح اکنون پس از پایان فصل 2020 MLB در حال حاضر یک بازیکن آزاد است. Trevor پیشنهاد مقدماتی قرمزهای سین سیناتی را رد کرد ، اما او علناً اظهار داشت که برای بازگشت به قرمزهای سین سیناتی اگر باشگاه توپ به او قراردادی را پیشنهاد می کند که احساس می کند به خصوص پس از تأمین امنیت ارزشش را دارد جایزه لیگ ملی Cy Young این فصل بیس بال گذشته.

اگر من در وضعیت بائر بودم ، بازی می کردم MLB بازار آژانس های رایگان به منظور بستن یک قرارداد بلند مدت پردرآمد زیرا سهام او هرگز بالاتر از حد فعلی نخواهد بود. اگرچه قرمزهای سینسیناتی به نظر می رسد در حال تبدیل شدن به یک باشگاه توپ معتبر لیگ برتر جوان هستند ، اما قرمزها خیلی دور از تبدیل شدن به رقیب سری جهانی. من پول اضافی را می توانم خریداری کنم که یک حق رای دادن در بازار بزرگ می تواند به او ارائه دهد ، و یکی از افرادی که به دنبال شروع کار برای ایجاد آنها در بخش عمده چیزهای بعدی فصل 2021 MLB است.

READ  امکان سنجی کازینو برای Neufchatel-Hardelot

بیانیه های رسانه ای

صادقانه بگویم هنوز خیلی به آژانس رایگان فکر نکردم، ” پاسخ برنده جایزه لیگ ملی 2020 لیگ Cy Young ترور بائر، که به دلیل برخی روشهای تمرینی غیر عادی و همچنین پیشرونده و تشریفاتی شناخته شده است که به تبدیل وی به یکی از بهترین پارچهای شروع بیس بال کمک کرده است. “من چیزهای زیادی داشته ام که تلاش کرده ام فصل خارجم را شروع کنم و در بیس بال بهتر شوم.”

بزرگترین معامله امسال من سالم بود، ” می گوید بائر. “من توانستم به آنجا بروم و رقابت کنم ، یک برنامه عادی باشم.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *