Teutoburg (شیار ویدئو) از استودیوی Spearhead برای اولین بار شروع به کار کرد


استودیوهای Spearhead شرکت تابعه توسعه دهنده نرم افزار کازینو آنلاین نرم افزار EveryMatrix محدود هفته گذشته انتشار کتاب پادشاهان خود را پیگیری کرده است شیار ویدئو با اعلام اولین نوآوری توتوبورگ پنج حلقه ای جدید خود.

دفتر مرکزی ماربلا استفاده کرد بیانیه مطبوعاتی رسمی سه شنبه جزئیات این که آخرین اسلات ویدیوی سازگار با موبایل آن از تاریخ قرون وسطی اروپا در بازگو کردن جنگ مشهور جنگ توتوبورگ الهام گرفته شده است که در آن اتحادی از قبایل ژرمنی سه نفر از لشکرهای رومی و کمکی های آنها را در کمین گرفتند و منهدم کردند.

کانون توجه ویژه:

استودیوهای Spearhead اظهار داشت که توتوبورگ نمایانگر دومین اسلات ویدیویی خود است که به ویژه برای پاسخگویی به انتظارات طراحی شده است آلمانی بازیکنان زیر اولین اواسط ماه اوت از پنج حلقه ای آن جنگل سیاه عنوان و یک بازی با نوسان متوسط ​​به بالا است نسبت بازگشت به بازیکن به میزان 96٪. توسعه دهنده اسپانیایی اعلام کرد که این بازی سه ردیف علاوه بر این حداکثر پرداختی را دارد که ارزش آن را دارد بیش از 16000 برابر شرط محرک و همچنین انبوهی از نمادهای رمز و راز تاریخی با مضمون نظامی که اغلب از جمله در هر چرخش رایگان فرود می آیند.

اصول نبرد:

کوین کورتی، مدیر بازی برای Spearhead استودیوها با استفاده از بیانیه مطبوعاتی اظهار داشتند كه توتوبورگ به علاقه مندان به شیارهای ویدئویی این فرصت را می دهد تا نمادهای آلمانی را جمع كنند كه می توانند متعاقباً همتایان رومی خود را قبل از تبدیل شدن به حیوانات وحشی کمین کنند.برای ایجاد پتانسیل بزرگ پیروزی” او علاوه بر این اعلام کرد که چنین موقعیتی چرخش های رایگان قابل جبران را در هر کجا ایجاد می کندتعداد جوایز رمز و راز افزایش می یابد“تا بتوانم آن را بسازم”برای بازیکنان بدیهی است که چگونه می توان به طور بالقوه به پیروزی های بزرگ دست یافت

READ  رئیس تنظیم کننده بازی فیلیپین پیش بینی درآمد مالیاتی خوشبینانه ای ارائه کرد

بیانیه ای را از کورتی بخوانید

“ما برای تکمیل مدل ریاضیات وقت و تلاش زیادی صرف کردیم تا از ویژگی های آن اطمینان حاصل کنیم هیجان واقعی و ارزش بازیکن را تحویل داده است. تیم خلاق ما برای ایجاد تلاش کردند جلوه های بصری جذاب و منظره صوتی جذاب هم از ویژگی های بازی تعریف کنید و هم با مضمون تاریخی که انتخاب کرده ایم متناسب باشد. “


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *