Stunning Snow Remastered منتشر شده توسط BF Games


بهترین بازی ساز آنلاین بازی های BF یک بازی اسلات آنلاین کاملاً جدید ، Stunning Snow Remastered را راه اندازی کرده است. با یک لمس تعطیلات عالی ، این شیار دارای یک تم میوه ای است که دارای ظرفیت بالایی برای برنده شدن در حلقه ها است. هفت نفر خوش شانس و ستاره های درخت کریسمس را در بازی پیدا کنید تا ترکیب های برنده ایجاد کنید!

برف خیره کننده Remastered

بازی را باز کنید تا خود را در یک دهکده کامل و کوچک غبار گرفته از برف پودر شده پیدا کنید. در سراسر پس زمینه کریسمس وجود دارد ، حتی دسته پول نیز! نمادهای میوه همه در برف غبار گرفته شده و به ایجاد اثر تعطیلات کمک می کنند.

این بازی اسلات آنلاین کارها را ساده نگه می دارد و برای کسب برد فقط به سه ، چهار یا پنج مسابقه نماد نیاز دارد. هیچ چرخش اضافی ، یا وحشی وجود ندارد ، و غیره فقط چرخش چرخ و پیدا کردن مسابقات از پرتقال ، هندوانه ، انگور ، آلو ، گیلاس ، و لیمو برنده شدن

7s و ستاره کریسمس آیکون های پردرآمد در بازی هستند. پنج نوع از این نمادها را پیدا کنید تا بالاترین جوایز را کسب کنید! همچنین یک دور قمار در بازی وجود دارد. اگر احساس خوشبختی می کنید ، بازی کنید و انتخاب کنید قرمز یا سیاه. درست انتخاب کنید و برد خود را دو برابر کنید!

مدیر عامل BF Games پیوتر Szpoton نظر داد در مورد بازی جدید با بیان: “اضافه کردن روحیه فصلی به سری Remastered our ما با انتشار Stunning Snow Remastered عالی است … و ما امیدواریم که بازسازی در طول تعطیلات بازیکنان را به وجد بیاورد.

READ  Yggdrasil دنباله دره خدایان پر از ویژگی را راه اندازی می کند

“به عنوان یک بازی کلاسیک که بازیکنان سال به سال از آن لذت می برند ، انتظارات زیادی از عملکرد نسخه Remastered، داریم ، همان گیم پلی محبوب اما با گرافیک و صداهای پیشرفته که برق می زند.”

بازی اسلات داغ طلوع آفتاب

در ماه جولای ، BF Games هنگام ایجاد یک بازی جدید اسلات آنلاین ، رویکرد دیگری را در پیش گرفت و تصمیم گرفت گرما را به وجود آورد. با طلوع آفتاب داغ، بازیکنان می توانند به گذشته برگردند به دهه 1990 و از تابستان در میامی لذت ببرید! شیار نئون رنگ شامل یک گزینه چرخش مجدد و همچنین یک جایزه ویژه چرخ است!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *