Spearhead Studios اسلات جدید Book of Spies: Mission X را منتشر کرد


Book of Spies: Mission X یک اسلات آنلاین جدید است که توسط استودیوهای Spearhead، سومین بازی پرچمدار این برند در سال 2020. این عنوان با استفاده از مکانیک های ابتکاری Nolimit City ، از جمله xNudge و xWays طراحی شده است. سازنده شخصیت محبوب زن لارا جونز را در این عنوان بازگرداند تا بازیکنان را به یک ماموریت کاملاً مخفی بکشاند.

درباره کتاب جاسوسان: ماموریت X

در این بازی جدید ، لارا تیمی از عوامل خاص را به ماموریت می برد تا به یک طاق دیجیتال یک spymaster شیطانی نفوذ کنند. هدف این است که او را بدزدید ‘کتاب جاسوسان. “بازیکنانی که به طور منظم در بازی های ‘Book of’ بازی می کنند ، تمام ویژگی های معمول از جمله چرخش های اضافی را با یک نماد خاص که برای گسترش حلقه ها استفاده می شود ، پیدا می کنند!

اسلات شامل نماد رمز و راز xWays، که می تواند 2 تا 4 نماد مشابه را درون خود نگه دارد. این کمک می کند تا حلقه تا هفت نماد بالا باشد! با گسترش نماد ، حتی روش های ممکن بیشتری برای برنده شدن فراهم می کند. خاص xNudge Wild نماد می تواند در 2 نشان داده شوددوم و 4هفتم حلقه ها را فشار دهید و به سمت بالا حرکت کنید تا نمادهای بالای آن را جایگزین کنید. این روش دیگری برای کسب درآمد است.

کتاب جاسوسان به عنوان نماد پاداش در بازی اسلات آنلاین. سه عدد از این نماد را روی حلقه ها پیدا کنید و می توانید سه تا از آنها را بدست آورید 21 نماینده مخفی اضافی می چرخد!

READ  ZenSports مجوز شرط بندی ورزشی در نوادا را تأیید کرد

مدیر توسعه بازی Spearhead کوین کورتی در مورد عنوان جدید اظهار نظر کرد با بیان: “Book of Spies: Mission X ابتکاری ترین بازی ما تا به امروز است. تیم ما با تم فوق العاده جالب و بازیگران شخصیت های عالی ، در طراحی و ساخت آن بسیار سرگرم کننده بودند. با استفاده از ویژگی های xWays® و xNudge able قادر به ایجاد هر چرخش و امکان دستیابی به حداکثر 21 چرخش رایگان (که می تواند دوباره برگردد) ، بازیکنان به راحتی درک خواهند کرد که چگونه Book of Spies: Mission X می تواند هیجانات بزرگ و پیروزی های بزرگی را تحقق بخشد. “

پیوستن به Wilds of Wall Street II

جدید کتاب جاسوسان: ماموریت X بازی اسلات اکنون توسط Spearhead امسال به عناوین جدید دیگری می پیوندد. در اوایل ماه اکتبر ، توسعه دهنده Wilds of Wall Street II را منتشر کرد، عاقبت اولین تکرار ، شامل تم 1980 نیویورک. این بازی البته تحت تأثیر فیلم گرگ وال استریت از سال 2013 و دارای یک موسیقی متن فیلم با شدت بالا با ویژگی های برتر است.

هر دو بازی جدید عمق Spearhead را به نمایش می گذارند تا روش های جدید و هیجان انگیزی را برای انجام بازی های اسلات آنلاین ایجاد کنند. مضامین مختلف نمونه بارز خلاقیت موجود در تیم توسعه دهنده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *