Solskjaer 2/1 تا اول کار خود را به دنبال نمایش ترسناک تاتنهام از دست بدهد


سرمربی منچستر یونایتد اوله گونار سولسکایر از 10/1 قبل از بازی به 2/1 مورد علاقه در Betfair Sportsbook در مدیر لیگ برتر بعدی پست خود را ترک کند بازار بعد از شکست خانگی 1-6 در خانه بعد از ظهر یکشنبه مقابل تاتنهام.

یونایتد به دلیل اینکه در چند هفته گذشته هیچ انتقال عمده ای در نقل و انتقالات انجام نداده است ، علی رغم به خدمت گرفتن هافبک ، به شدت مورد انتقاد قرار گرفته است دونی ون دی بیک از آژکس در آغاز ماه سپتامبر.

پیگیری باشگاه از جوان بوروسیا دورتموند جادون سانچو یکی از حماسه های نقل و انتقالات تابستان بوده است و به نظر می رسد با بسته شدن پنجره نقل و انتقالات روز دوشنبه ، امضای بازیکن 20 ساله ملی پوش انگلیس از دست می رود.

اکنون انتظار می رود یونایتد مهاجم سابق PSG را به خدمت بگیرد ادینسون کاوانی در 24 ساعت آینده ، اما به نظر می رسد که آنها قرار است از نظر جذب نیرو های دفاعی قابل توجه ، منطقه ای که پیشنهاد می شود بیشترین تقویت را داشته باشند ، از دست بدهند.

دریفت های بزرگ برای پایان یافتن در جمع چهار تیم برتر

مردان سولسکایر توسط این افراد مورد عذاب قرار گرفتند تاتنهام در شکست 1-6 روز یکشنبه در اولدترافورد ، و سخت است استدلال کنیم که یونایتد به 10 نفر کاهش یافت عامل بزرگی در شکست آنها بود. نتیجه دومین شکست خانگی یونایتد در این فصل است ، دریافت 9 گل در این روند، در حالی که آنها آخر هفته گذشته دو بازی را واگذار کردند و عمدتا در برایتون مورد تحسین قرار گرفتند ، علی رغم اینکه در نهایت بازی را 2-3 بردند.

READ  نکات منچستر یونایتد و وستهام

روز ضرب الاجل دوشنبه احتمالاً حرف اصلی در مورد انتظار این فصل از یونایتد خواهد بود اما آنها قبلاً از سطح پایین [1.32] ضبط یک 4 بالا پایان به قیمت فعلی آنها در حدود [2.8].

سه بازی از چهار بازی بعدی یونایتد در لیگ برتر برابر است آرسنال ، چلسی و اورتون، بنابراین خیلی سخت نیست که پیش بینی کنیم تیم Solskjaer همچنان در نیمه پایین جدول به تعطیلات بین المللی نوامبر برسد.

اینکه آیا تا آن زمان سولسکایر همچنان مدیر باشگاه خواهد بود یا خیر ، موضوع دیگری است.

رئیس فولام اسکات پارکر است 3/1 تا ابتدا پست خود را ترک کندو پس از آن رئیس وست بروم اسلاون بیلیچ در 7/2 و برنلی شان دیچ در 5/1.

Sean Dyche پیش فصل 1280 .jpg

مدیر لیگ برتر بعدی پست خود را ترک کند

– Ole Gunnar Solskjaer 2/1
– اسکات پارکر 3/1
– اسلاون بیلیچ 7/2
– شان دیچ 5/1
– ژوزه مورینیو 10/1
– فرانک لمپارد 10/1
– دیوید مویز 11/1
– روی هاجسون 12/1
– پپ گواردیولا 14/1
– کریس وایلدر 16/1
– BAR 20/1

* شانس تا ساعت 19 یکشنبه 4 اکتبر صحیح است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.