RubyPlay از بازی جدید اسلات دکتر Frankenstein خبر می دهد


مورد انتظار مورد انتظار دکتر Frankenstein از RubyPlay اکنون در دسترس است! این عنوان جدید هیجانات استخوان برانگیزی را ارائه می دهد زیرا از هیولای ایجاد شده دانشمند دیوانه برخوردار است. هنگام چرخش قرقره ها ، ویژگی های الکتریکی پیدا کنید ، از جمله wilds ، ضرب و پاداش اضافی بازی!

جزئیات بازی جدید

همانطور که این جدید را شروع می کنید شیار آنلاین بازی ، شما خود را در پیدا خواهید کرد آزمایشگاه دکتر فرانکشتاین. مراقب شخصیت ایگور باشید زیرا او در ابتدای هر چرخش وحشی های تصادفی را روی حلقه ها می اندازد! این به ایجاد ترکیبات برنده کمک می کند. در پایان هر چرخش ، همه برنده های خط می توانند به طور تصادفی باشند ضرب در 2x تا 25x.

همچنین بازی های اضافی نیز وجود دارد که باید در این عنوان جدید برنده شوید. وقتی پنج Frankensteins سبز یا پنج Frankensteins قرمز پیدا کنید که از سمت چپ حلقه شروع می شوند ، پس درآمد کسب می کنید هشت بازی اضافی. برای هر Frankenstein سبز یا قرمز اضافی ، که در بالای نمادهای فعال کننده Frankenstein مشاهده می کنید ، می توانید درآمد کسب کنید سه بازی دیگر!

Frankensteins قرمز که باعث چرخش اضافی می شود تغییر می کند و به وحشی قفل شده تبدیل می شود. آنها در دور چرخش اضافی در جای خود باقی خواهند ماند. انتشار ابتکاری همچنین اجازه می دهد تا چرخش های اضافی در طول دور دوباره انجام شود.

RubyPlay مدیر عامل Ittai Zur نظر داد در مورد بازی جدید با بیان: “ما فوق العاده از انتشار دکتر Frankenstein هیجان زده هستیم و معتقدیم که این بهترین گرافیک و صدای ما را تا به امروز دارد. دو ویژگی اصلی وجود دارد که وحشی های تصادفی و یک ضرب تصادفی هستند و هیجان وقتی ایجاد می شود که هر دو به یکباره اتفاق می افتند.

READ  Gaming and Leisure Properties Incorporated خرید مریلند را تکمیل می کند

پیوستن به سایر عناوین جدید

دکتر Frankenstein اکنون به دیگر عناوین جدید ایجاد شده توسط RubyPlay می پیوندد. فقط ماه گذشته ، توسعه دهنده آزادی را اعلام کرد از لرزش Shake Leprechaun. این عنوان یک اسلات ویدیویی HTML5 است که در اطراف شخصیت معروف اساطیر ایرلند ارائه شده است.

این بازی جدید یک عنوان خواهر است Shake Shake Money Tree، شکافی که در آوریل راه اندازی شد. وقتی چرخ های این اسلات را می چرخانید ، انتظار داشته باشید رنگین کمان پر از سکه ، جوایز و پاداش های فوق العاده را پیدا کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.