ReelPlay به برنامه YG Masters می پیوندد


برنامه YG Masters از بازی Yggdrasil با ورود اپراتورهای جدید به رشد منظم خود ادامه می دهد. آخرین شرکتی که بخشی از این برنامه است ReelPlay است ، یک توسعه دهنده محبوب اسلات در سیدنی ، استرالیا. اکنون توسعه دهنده به فناوری با کیفیت GATI که می تواند برای توزیع محتوای نام تجاری در سراسر جهان استفاده شود ، دسترسی خواهد داشت.

پیوستن به برنامه

برنامه YG Masters به استودیوهای شریک اجازه می دهد تا از فناوری و سیستم ها برای تحقق استراتژی های تجارت جهانی خود استفاده کنند. آنها می توانند از این برنامه برای توسعه در بازارهای جدید ، با فناوری اثبات شده منحصر به فرد برنامه ، مانند GATI ذکر شده استفاده کنند.

با GATI ، توسعه دهندگان به یک جعبه ابزار دسترسی دارند که راه حل هایی برای توسعه و توزیع بازی ها در هر کجای دنیا فراهم می کند. با استفاده از چنین ابزاری ، ReelPlay اکنون می تواند با تهیه منابع ، ساخت و توزیع بازی های خود در مقیاس جهانی ، درآمد خود را افزایش دهد.

ReelPlay قادر خواهد بود نمونه کارهای گسترده خود را از: بازی های حافظه مخاطبان جدید با برنامه. توسعه دهنده سری Infinity Reels خود را در نمونه کارها قرار خواهد داد که دارای مفهومی است که در آن هر چرخش یک اسلات فرصتی را برای اضافه کردن یک حلقه و respin دیگر به بازی با یک ضرب مترقی ارائه می دهد.

CCO از ReelPlay ، دیوید جانسون ، در مورد پیوستن به برنامه نظر داد با بیان: “ما از همکاری با Yggdrasil خوشحالیم. ما یک فرآیند ادغام سریع را از طریق فناوری GATI Yggdrasil تجربه کرده ایم و پیش بینی می کنیم مجموعه ای از همکاری های جدید Operator بتوانند از بازی های ReelPlay همراه با ابزارهای معروف CRM Yggdrasil لذت ببرند.

READ  مجوز iGaming بوئنوس آیرس برای Codere

محتوای جدید برای Yggdrasil

با ادامه کار YG Masters ، محتوای Yggdrasil نیز گسترش می یابد. نام تجاری فقط این هفته اعلام شد راه اندازی جدید Valley of the Gods 2 خود ، دنباله بازی اسلات آنلاین بسیار مورد انتظار Valley of the Gods.

دنباله به جای پنج حلقه شش حلقه را ارائه می دهد و شامل سه متر اصلاح کننده در سمت چپ حلقه ها است. عنوان و جلوه و احساس منحصر به فردی دارد ، عناوین مسدود کننده طرح دار اسکاراب در اطراف موقعیت های حلقه فعال یافت می شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *